Силиконова подложка за печене...

  • 7 535
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 380
Имам такава във формата на сърце, използвам я предимно за ефектен кекс, картофена торта, грис-халва.
Подкрепям мнението на Блонди, че отдолу не се изпича както трябва, а не можеш да включиш и горно печене при тези съдове заради материала. Иначе за ефектно поднасяне на изделие са перфектни!

Темата не е за форми, а за подложки. Колкото до материала, всичко можеш да включиш и всичко нормално си се изпича. За ефектните поднасяния, някои метални форми са далеч по-ефектни.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 671
Аз искам да си купя такива,но не по интернет,а от magazin и да си ги харесам,но не знам къде да търся.

И аз да се присъединя към питането - има ли силиконови подложки в магазин в Бг?

# 17
  • София
  • Мнения: 4 575
Аз искам да си купя такива,но не по интернет,а от magazin и да си ги харесам,но не знам къде да търся.

И аз да се присъединя към питането - има ли силиконови подложки в магазин в Бг?
Има. В магазините на телешоп. Моите са оттам. И в магазин Штъркел/не съм сигурна за името/, на Пиротска, много сладурско магазинче за домашни дреболийки на ОГРОМНИ цени.

# 18
  • Мнения: X
Аз ползвам и килимчето ,и формите ,които имам...
Всичко се изпича о.к.не ми остава недопечено,или като варено...отвсякъде си е изпечено...
Включвам си фурната и на горно и на долно печене...проблем не съм имала.
А килимчето е идеално за разточване...

# 19
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Подкрепям - идеални за месене и разточване на тесто. Само дето много трябва да се внимава с рязането, което обикновено следва разточването :-S

# 20
  • Мнения: 4 380
Подкрепям - идеални за месене и разточване на тесто. Само дето много трябва да се внимава с рязането, което обикновено следва разточването :-S

Вярна забележка. Wink За тази цел си купих резачка за тесто. Като на Иван Звездев. Много си я харесвам, не ми нарязва килимчето, а също я ползвам като лопатка когато режа разни зелении. Grinning

# 21
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
За тази цел си купих резачка за тесто. Като на Иван Звездев. Много си я харесвам, не ми нарязва килимчето, а също я ползвам като лопатка когато режа разни зелении. Grinning

Ми то и аз имам такава шпатулка или както там се казва, но никога не ми е хрумвало да я ползвам за рязане на тесто... Tака е, като не гледам бат' Звезди...  Crossing Arms 

П.П. Благодаря, xenia   bouquet
... и сори за оф-а...

# 22
  • Мнения: 1 283
Някой ползвал ли е кажете си мнениетоhttp://www.tupperware.de/today/33.htm ето за това нещо ми е питането
Нещата им са уникални, повярвай ми newsm10. Накупила съм си доста неща от тях, но по малко, защото са малко скъпички, но инвестицията си заслужава определено. Най-много използвам купата за тесто, за съхранение - имат капак, който е херметически и задържа храната пет, шест пъти повече от нормалните купи. Миксерът също е страхотен, виж го в сайта им. Силиконовите форми определено им са скъпи, така че още не съм си купила.Нема пари Sad В техните съдове за микровълнова сложих половин килограм пилешко месо и стана за шест минути на 600 градуса, с ориз още не съм го готвила, но казват, че става за десет минути. newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 3 789
Темата не е за форми, а за подложки. Колкото до материала, всичко можеш да включиш и всичко нормално си се изпича. За ефектните поднасяния, някои метални форми са далеч по-ефектни.
По-скоро заглавието не е коректно написано и е подвеждащо Crossing Arms
Защото линка, който е даден е точно с ФОРМИ за печене Naughty

Общи условия

Активация на акаунт