Обиждат ли ви мъжете ви!!!

  • 38 865
  • 237
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 564

Липса на Интелигентност и Възпитание....

Не съм съгласна  Naughty Според мен зависи изцяло от характера на човека  Peace

Последна редакция: пн, 05 май 2008, 09:12 от Беличка

# 226
  • Мнения: 115
Освен това зависи и от семейната среда вкоято са израснали и от възпитанието им като цяло. моят си имаше добро лустро, по което аз май се подведох, обаче те нещата не били такива... #2gunfire

# 227
  • София
  • Мнения: 4 423
Нямам спомен да ме е обидил някога Thinking

# 228
  • Мнения: 1 554
Те ваш'те мъже много кротки Shocked откъде ги намерих те?

аз немога да си представя ,4е ще живея мирно и тихо без скандали Mr. Green ще ми писне доста бързо особено ако си имам някой смотляк в къщата,който да се съгласява винаги с мен айдеееееееееее няма нужда Laughing

# 229
  • Мнения: 476
Не, не ме обижда!  Naughty
Даже не мога да си представя, да си разменяме обиди и разни епитети. Странни отношения са това за мен.

# 230
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Те ваш'те мъже много кротки Shocked откъде ги намерих те?

аз немога да си представя ,4е ще живея мирно и тихо без скандали Mr. Green ще ми писне доста бързо особено ако си имам някой смотляк в къщата,който да се съгласява винаги с мен айдеееееееееее няма нужда Laughing


не е задължително да е "смотляк",Достатъчно е да се разбирате и да правите компромиси за да не се стига до скандали и обиди. Naughty

# 231
  • Мнения: 1 554
Че то без компромис живее ли се? НЕ.Ние се караме за глуспоти, това 4е някой обижда другия  е било в изблиг на гняв не го мисли в действителност.За да сме заедно 8 години търпим се Peace

# 232
  • Мнения: 2 774
аз немога да си представя ,4е ще живея мирно и тихо без скандали Mr. Green
Ааааа ама аз си викам на воля....както казах по горе аз съм  гордо "италианско"чадо   Mr. Green .За 14 год откакто съм с мЪжО той е повишавал тон веднъж......и аз си бях  много виновна  Embarassed,ама пусто не си признавах тогава  Rolling Eyes
Аз си викам ,той ми се хили насреща и така....характери разни,важното е че се разбираме  Wink

# 233
  • Мнения: 476
Аз пък мисля, че всички се ядосваме и ако търсим оправдание за обидите и не достатъчното уважение на моменти, винаги ще го намерим. Неща от сорта, "ама аз не го мисля, ама аз се ядосах и за това", за мен са си чисто оправдание.  Peace

# 234
  • Мнения: 18
Те ваш'те мъже много кротки Shocked откъде ги намерих те?

аз немога да си представя ,4е ще живея мирно и тихо без скандали Mr. Green ще ми писне доста бързо особено ако си имам някой смотляк в къщата,който да се съгласява винаги с мен айдеееееееееее няма нужда Laughing

А защо си мислиш, че за да не си на едно мнение с даден човек трябва да го обиждаш  Laughing?

# 235
  • Мнения: 6 993
И аз не се сещам да сме се обиждали. Не че не си вдигаме скандали, но обиди като че ли не е имало.

# 236
  • Мнения: 1 554


А защо си мислиш, че за да не си на едно мнение с даден човек трябва да го обиждаш  Laughing?


Разни хора,разни идеали Whistling

# 237
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
Те ваш'те мъже много кротки Shocked откъде ги намерих те?

аз немога да си представя ,4е ще живея мирно и тихо без скандали Mr. Green ще ми писне доста бързо особено ако си имам някой смотляк в къщата,който да се съгласява винаги с мен айдеееееееееее няма нужда Laughing
Какво общо имат противоречията, споровете и несъгласието с обидите не мога да разбера. От караница, спор и сериозен разговор до скандал има огромна разлика, а и в повечето случаи твърдият, категоричен, спокоен и тих тон е много по-красноречив от писклива, цветуща обида. Peace

Общи условия

Активация на акаунт