Аборт

  • 11 943
  • 123
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 183
Стига сте критикували момичето - случило се е  Sad Понякога , става така, както не си го планирал... Много жалко , че се е стигнало до тук, но по-добре на време да реагира за да не си обърка живота! Браво на нея, че сподели. Най-добре е със родител да сподели , какво се е случило със нея и какво е намерението й.  Praynig Желая й късмет! Дано вземе правилното решение и всичко мине добре. Praynig Praynig Praynig

# 31
  • Мнения: 183
Здравейте, налага ми се да направя аборт. Кажете има ли някои информация за абортите в Токуда, защото на там съм се насо4ила. Искам да знам необходимо ли е присъствие и съгласие на родител и каква е процедурата. Моля, който е запознат да ми пише. Благодаря!
Съгласие на родителите се изисква само ако си непълнолетна. Това е законово положение, така че няма никакво значение дали болницата е Токуда или някоя друга. Ако си пълнолетна т.е. навършила 18, не е необходимо ничие съгласие, само ти решаваш дали да го родиш или не.

 Да , така е!

# 32
  • Мнения: 285
ЕАspirit, би ли ми казала къде се намира тази клиника, за която споменаваш?Как се казва?каква беше процедурата там?Благодаря предварително и на вси4ки.

# 33
  • Мнения: 9 973
престанете да нападате

а на теб-потърси на черно или сподели с вашите

# 34
  • Мнения: 750
Аман от светици и безгрешници в този форум!!!!!

До авторката: Да не ти посича акъла да правиш аборт на черно!!! Поговори с родителите си, поеми последиците ( в крайна сметка това не е нещо толкова фрапантно, нормално е за големите хора, водещи полов живот, случват се такива неща) и отидете в легална болница при специалист.

Последиците от аборт на черно могат да бъдат фатални!!! Мисли!

Между другото в кой месец си бременна?

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 20:55 от a.velcheva

# 35
  • Мнения: 1 518
престанете да нападате
а на теб-потърси на черно или сподели с вашите
Какво означава "на черно"?! Криминален аборт ли ще рече това?! Браво на теб!

# 36
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Най-добре сподели с родителите си и с бащата на детето Peace

# 37
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
и последно...
Ангел си си, Елена ли си, на колко точно г. си?

# 38
  • Мнения: 750
Ангел1, бъди все пак така добра да ни кажеш:

1. В кой месец си бременна
2. На колко си години

# 39
  • Мнения: 285
на 17 съм. До колкото сметнах е 4-5г.седмица.а някаква информация за болница Св.Лазар имате ли?

# 40
  • Мнения: 6 274
...а защото се пропускат лекциите на изперкалите майки раждат малолетни и оставят децата си! ...
Е , браво !!!  newsm61 Как може такова нещо ?!  Вместо да успокоите момичето и да му дадете съвет като разумни , пълнолетни, вие го мачкайте ! Разпънете го на кръст и го наречете с какви ли не  епитети ! И за финал очаквам да се включат и тези , които пускат онези ужасни кадри за аборта и помията ще бъде пълна !!! Аз не мога да разбера целта на включването ви изобщо в подобна тема . Момичето задава конкретен въпрос. Кратко и ясно . Не ви пита за мнението ви , и не се нуждае от философиите ви . Аман вече !!!
 А между другото , мило момиче ( и аз не мога да разбера Елена ли си или не ) , изобщо не си слагай на сърце глупостите , които четеш . Ти , и само ти ще си носиш последствията от решението си (каквото и да е то) , и никой от "умниците" няма да дойде и да ти помогне . Така , че , както са написали по-нагоре - поговори с човека , който най-много го е грижа за теб - майка ти . Дори да е "лоша" и "страшна" в твоите очи - тя наистина те обича и мисли за теб . Стискам ти палци - каквото и да решиш .  Peace А на зададеният от теб въпрос - да , разбира се , че трябва съгласието на родител . Ами ако се случи най-лошото- не дай си Боже Praynig?!Къде отива този лекар , който ти е направил аборта на своя отговорност ?!

# 41
  • Мнения: 285
не съм наясно още. Утре съм на лекар. Ще ми кажат какво да правя, но на мама няма да казвам просто няма как. Не искам аборт на 4ерно, а легално, в някоя квалифицирана болница, където да ми направят вси4ко необходимо. Благодаря на вси4ки!

# 42
  • Мнения: 6 862
не съм наясно още. Утре съм на лекар. Ще ми кажат какво да правя, но на мама няма да казвам просто няма как. Не искам аборт на 4ерно, а легално, в някоя квалифицирана болница, където да ми направят вси4ко необходимо. Благодаря на вси4ки!

Хубаво е това, което искаш, но няма как да стане хем легално, хем без мама. Съветвам те да кажеш на мама и да се обърнете към добра клиника. Другото е възможно, но е "полулегално" и крие повече рискове.

# 43
  • Мнения: 6 862
И за финал очаквам да се включат и тези , които пускат онези ужасни кадри за аборта и помията ще бъде пълна !!!

Какво лошо има в това. "Абортът си е аборт - ако не знаеш какво е по-лесно ли е?
Мнението ми е, че трябва да си наясно какво точно правиш. Незнанието не е оправдание.

# 44
  • Мнения: 961
Мила, и аз бих те посъветвала да кажеш на майка си. Няма как хем легално да направиш аборта, хем тя да не знае - нали се иска подпис от нейна страна, че е съгласна с процедурата.
Желая ти всичко да се оправи. Събирай смелост и говори с майка ти - и тя е жена, ще те разбере.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт