Аборт

  • 11 954
  • 123
  •   1
Отговори
# 45
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ако имате излишна енергия, моля изливайте я в лични съобщения.
Чела съм доста анкети из форума, за да знам, че не малка част от бебетата ги е донесъл щъркел, а не са дошли с пратка до поискване по пощата.

Вие също го знаете.

 Peace

# 46
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
. Утре съм на лекар. Ще ми кажат какво да правя, но на мама няма да казвам просто няма как.

ЕТО това ще е фаталната грешка в живота ти... която не дай си Бог, може да доведе до това, ти да не си майка.
Намери начин, думи и миг, в който да й се довериш. Тя е твоята най-голяма приятелка, не ти е враг и няма да се откаже от теб, защото си сбъркала... послушай ме...
Късмет и кураж  Hug

# 47
  • Мнения: 183
Престанете да й казвате ако обичате какво да прави, моля! Незнаем все пак какви са родителите й и как могат да реагират. Различни хора по различен начин реагират, а и да не забравяме все пак , че момичето изпитва голяма доза срам, от която неможе да отърве. Тя си знае най-добре. 17-годишна девойка е все пак , не е малка , нали?

# 48
  • Мнения: 183
Само да се молим за девойката да не попадне на някой касапин! Момиче, избери си добър и препоръчан лекар. Късмет! И ти пожелавам да имаш прекрасни деца (един прекрасен ден), когато си готова и порастнала за да се грижиш за тях! Малка си наистина да създаваш деца. Първо се погрижи за себе си. Naughty Със теб сме Praynig Peace

# 49
  • Мнения: 1 519
Какво лошо има в това. "Абортът си е аборт - ако не знаеш какво е по-лесно ли е?
Мнението ми е, че трябва да си наясно какво точно правиш. Незнанието не е оправдание.
Може ли аз да ви отговоря - да, може и да е по-лесно. Има много по-тежки грехове в тоя живот за да страда от мисълта че ще "убие" две клетки слети в една.
Мисля че не е и оправдание като си нямате друга работа, да слагайте сол в тежкото положение на едно младо и сбъркало момиче - Не вие ще й гледате детето ако го роди, за да й натяквате че ще извърши "убийство" в случай че вземе решение за аборт.

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 23:27 от krem-karamel

# 50
  • София
  • Мнения: 2 348
много ще ме извинявате за спамчето, ама 4-5 г.с. не са 2 клетки слети в една. И моля, не казвайте, че е малка да има деца на 17, защото и едното, и другото са далеч от истината.
 Момичето попита конкретен въпрос, моля, придържайте се към него.
 Ангелче, би ли ни осведомила какво решение си взела и, моля те, задължително пиши след "процедурата", че с тези съвети за аборт "на черно" малко се стреснах. Не съм просто любопитна, а загрижена (дори и да не ти се вярва).

# 51
  • Мнения: 6 905
[
Какво лошо има в това. "Абортът си е аборт - ако не знаеш какво е по-лесно ли е?
Мнението ми е, че трябва да си наясно какво точно правиш. Незнанието не е оправдание.
Може ли аз да ви отговоря - да, може и да е по-лесно. Има много по-тежки грехове в тоя живот за да страда от мисълта че ще "убие" две клетки слети в една.
Мисля че не е и оправдание като си нямате друга работа, да слагайте сол в тежкото положение на едно младо и сбъркало момиче - Не вие ще й гледате детето ако го роди, за да й натяквате че ще извърши "убийство" в случай че вземе решение за аборт.

Първо на никого нищо не натяквам.
Второ съм категорично ЗА правото на аборт.
Трето ако ще премахнем две клетки слети в една за какво убийство става въпрос изобщо. И какво толкова ви е страх от картини на това какво е аборт и как се извършва след като си говорим за клетки.
И последно ям месо, но не си мисля, че то се появява в чинията ми ей така, за да се появи някое прасе или пиле е изгубило живота си.
След като приемаме аборта трябва да приемем и това, което той е. Другото ми се струва прекалено лицемерно.

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 23:54 от Dincho

# 52
  • Мнения: 1 519
Първо на никого нищо не натяквам.
Второ съм категорично ЗА правото на аборт.
Трето ако ще премахнем две клетки слети в една за какво убийство става въпрос изобщо. И какво толкова ви е страх от картини на това какво е аборт и как се извършва след като си говорим за клетки.
И последно ям месо, но не си мисля, че то се появява в чинията ми ей така, за да се появи някое прасе или пиле е изгубило живота си.
След като приемаме аборта трябва да приемем и това, което той е. Другото ми се струва прекалено лицемерно.
Извинявайте тогава. Peace

# 53
  • Мнения: 1 174
Миличка, говори с майка ти, тя ще те разбере. В такъв момент не трябва да си сама Hug

# 54
  • Мнения: 63
Мило момиче, само не се връзвай на упреците от някои мами. Грешката е станала вече,така че мисли за напред. Аз съм също "за" да кажеш на родителите си. Може и тежко да го приемат, но това е твоето решение в крайна сметка.

Само се моля, всичко да бъде наред и да можеш да имаш дечица, когато се почувстваш готова за това. Успех!

# 55
  • Мнения: 6 274
След като приемаме аборта трябва да приемем и това, което той е. Другото ми се струва прекалено лицемерно.
Аааа , моля , моля !  StopВъпросните кадри , за които говорех не показват аборт в 5 или 6 г.с. , а  в 22 например . Изобщо не ми казвай , че е същото !!!  Naughty

# 56
  • Мнения: 626
След като има изход от ситуацията,защо да не се използва.
Не го препоръчвам,но при девойката явно вариант за друг избор няма.
И моят съвет е - обърни се към специалист и обсъдете с майка ти спокойно положението...факт е!Не очаквай да ти се зарадва,бъди сигурна,че няма да те остави да вършиш глупости сама./b]
Успех! Laughing

# 57
  • Мнения: 285
Току 6то се връщам от лекар. Бях при специалист в Токуда. Установиха бремеността. За това, което вси4ки казвате да кажа на мама-да и на мен ми се иска да и кажа, ако реагира нормално. Понеже я познавам и знам, 4е няма да е така, а и сега не е най-подходящия момент да и поднеса новината се опитвам да го избегна. Лекарката каза, 4е още е съвсем рано, 4е вси4ко ми е наред и аз малко се поуспокоих. Има вариант понеже мама не живее в София, да се даде само писмено съгласие от нейно име с подпис. Това може да стане отново в Токуда, там да ми направят аборта само с тази декларация, която мисля аз да подпиша. По този на4ин хем мама не разбира, хем не отивам при някои касапин, които какво ли не може да ми направи. Процедурата била лесна и бърза, за няколко 4аса съм в болницата и после ме изписват без проблем. Надявам се вси4ко да мине наред и да няма усложнения. Разбирам 4е е малко гадно и 4е ако майка ми разбере 6те стане още по- голям проблем, но да се надявам 4е няма да разбере. Казах на лекарката, 4е не искам мама да знае и тя ми предложи този вариант с декларацията, мисля 4е ми влезе в положението нали и тя е жена...Вси4ко 6те бъде легално и не на 4ерно, както вие ме наплашихте за това какво могат да ми сторят.
Много благодаря на вси4ки, които ми пишат, не вярвах, 4е за толкова малко време толкова много хора ще бъдат съпри4астни с моя проблем. Моля се само вси4ко да мине нормално и един ден,когато порасна да имам свои де4ица.

# 58
  • Мнения: 750
Радвам се, че поне си избрала добро място, никой н е е застрахован от  кофти развитие на нещата, но ти си направила каквото можеш. Виждам че елиминираш възможността да кажеш на майка си, тогава надявям се имаш приятелка, брат или сестра, които ще знаят къде си и какво вършиш. Не оставай сама в това начинание, ще имаш нужда от подкрепа, освен всичко което ти е дошло до главата, след аборта, дано всичко е наред, има и един друг момент психологически....трябва да има човек до теб.Още веднъж успех и да пишеш като мине всичко.

# 59
  • Мнения: 14 133
Не е хубаво да криеш от майка си.  Naughty Наистина, добре поне е някой близък за теб човек да знае, за да те подкрепя психически.  Peace Късмет и всичко да завърши по най-добрия начин.   Praynig Peace Пиши, след като всичко приключи.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт