Как се обличате за разходка с детето?

  • 4 339
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 451
Само аз ли слагам висок ток и се обличам не чак като за дискотека, но елегантно (според моите разбирания)? Embarassed Правя го, защото това е моят начин на обличане, стил и се чувствам удобно. Високият ток не ми пречи ни най-малко.
И дамска чанта нося. Embarassed

# 91
  • Мнения: 1 668
Само аз ли слагам висок ток и се обличам не чак като за дискотека, но елегантно (според моите разбирания)? Embarassed Правя го, защото това е моят начин на обличане, стил и се чувствам удобно. Високият ток не ми пречи ни най-малко.
И дамска чанта нося. Embarassed

Спокойно не си сама Laughing Hug

# 92
  • Мнения: 7 186
Аз в чантата на количката никога не съм оставяла ценните си вещи. Трябва да се чудя детето ли да гледам, чантата ли да наблюдавам. Особено пък на центъра, дето е пълно с крадливи цигани...
Стига ми, че веднъж свиха на малкия якето от количката Sad Crossing Arms

# 93
  • Мнения: 13 512
Само аз ли слагам висок ток и се обличам не чак като за дискотека, но елегантно (според моите разбирания)? Embarassed Правя го, защото това е моят начин на обличане, стил и се чувствам удобно. Високият ток не ми пречи ни най-малко.
И дамска чанта нося. Embarassed

Спокойно не си сама Laughing Hug
И слава Богу.
Вече си мислех, че майка с дете= дънки и маратонки- ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

# 94
  • Мнения: 541
Чакайте, чакайте. подхвърлих за дамската чанта, че ми е смешни и се получи една... Аз не съм против чантите. Когато излизам си вземам една малка спортна чанта, която я нося през рамо и там си нося най- необходимото- телефон, ключове, портмоне, документи.
Коментирах тези майки който носят точно тези дамски чанти с който аз ходих на работа преди да изляза в майчински. Т.е. чанти който не се връзват със спортния стил на обличане на една майка която тича и се занимава с едно доста активно- проходило дете. Което се търкаля в пясъчника, пада в градинките и т.н.

# 95
  • Мнения: 355
Работата ми изисква костюми, ризи, официални обувки и чанти. Повече от неуместен и неудобен вид за разходка. След работа съм с  дънки, поло, яке и с по едно дете в ръка. Преди ползвах чантата на количката, сега карам с моите от работата, може и да е смешно, но не ми се прехвърлят всички неща от първа необходимост веднъж в чанта за разходка и после обратно в "работната". Гримирам се леко по необходимост - много съм бледа и често недоспала и без грим изглеждам като болна.
А свръхнаконтените майки не знам защо, но ми изглеждат сякаш за взели детето назаем, малко да го разходят и ей сега го връщат на баба му  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 2 697
Все още нямам дете, но отсега знам, че с дънки и маратонки е малко вероятно да се появя.

Най-вероятно ще се обличам спортно-елегантно и задължително с чанта Mr. Green

# 97
  • Мнения: 1 029
повечето казват, че гледката на наконтена майка с токчета и бижута  на площадката не била особено лицеприятна .За мен обаче е по-неприятно , че има майки, които от както са станали такива винаги виждам с анцунг и маратонки.Може да се обличат и по- различно, когато ходят на други места, но аз ги виждам на площадките...и пак анцунгът.На мен лично не ми харесва.

Иначе по темата- ходя така, както ходя на лекции, на кафе...нямам анцунг

# 98
  • Мнения: 1 593
вече изтърках един чифт маратонки, а детето даже не е проходило...  ooooh!
но онзи ден си купих обувки на много нисък ток (такива, с които бих ходила на работа) и сега се чувствам направо наконтена.... 4470

# 99
  • Мнения: 3 423
С дънки и маратонки,най важно е да ми е удобно ,да мога да тичам,да се навеждам ....................
През рамо нося чантата за фотоапарата,който често взимам на разходка.Пари ,телефон в джобовете на якето ми,слънчевите ми очила ако не на очите,като диадема.Грим не слагам ,само гланц за устни.
Нещата на детето са в багажника на колелото му-вода,памперси,кърпички,солети,бисквити,играчки............

# 100
  • Мнения: 5 591
Обличам се спортно-елеганто- панталон,дънки,блуза.Маратонки и обувки с висок тон не нося.Предпочитам да ми е удобно когато излизам на разходка с детето.

# 101
  • Мнения: 5 393
По принцип не ходя с токове, предпочитам ниски обувки. За разходките с детето задължително съм облечена спортно- голямо търчане пада, обичам да си играя с него ,заедно ровим в пясъка ,крием се по разни храсти и т.н..Предпочитам да ми е удобно , а не да се показвам ква елегантна  мацка съм  по парковете и градинките.
Пресен пример ми е пред очите- преди 2 седмици водих Иво на куклен театър, на Гурко.Та имаше доста време до представлението и децата тичаха и лудееха из фоайето.Имаше една майка с ултра къса пола, с чорапогащник на фигурки и не знам колко високи токчета. Дъщеричката и постоянно тичаше към изхода и тази жена просто се измъчи-чудеше се кое по-напред да гледа.Да не и се види гъза(или нещо друго), да не си счупи токовете или да хване щерка си, докато не е излязла на улицата.

# 102
  • Мнения: 4 784
Не знам как се справят майките на високи токове. Аз не мога. Когато излизам с детето, винаги гледам да съм спортно облечена. Не винаги с анцуг и маратонки, но примерно дънки или панталон и удобни ботуши или обувки /чехли/ според сезона.

# 103
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
На разходка и в парка съм облечена с обувки с равна подметка,дънки и някаква блузка и яке(ако е необходимо).Слагам малко гланц за устни,по скоро блясък.Така се чуствам удобно и така излизам.Чанта не нося освен тази,която си е за количката и в нея слагам портмоне,телефон и ключове. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт