Я да Ви пита Бачо Ви нещо

  • 5 269
  • 113
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 94
Лъжеш се. Стигне ли се до там угризения и въпроси "защо" няма. Само "как да не се издам" ....
Азатова казах че говоря не за всички жени ,а за себе си,защото си знам характера и сгреша ли в нещо ще си блъскам главата и ще искам прошка.А за издаването,сигурно сама ще се издам,защото просто не мога да лъжа или да крия нещо.Винаги се разбира! Embarassed

# 106
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Да изпитваш угризение за нещо, което ти е доставило някакъв вид удоволствие, е или лицемерие или откровен мазохизъм. Т.е. двете неща за взаимоизключващи се за мен.

# 107
  • Мнения: 5 622
Така...питам:
Как би се чувствала жена която е предала доверието на мъжа който я обича .
Какво би изпитала Тя, получавайки целувка и пожелание"Добро утро скъпа(или там каквото е интимното обръщение),знаейки че преди ден-два,....или три е предала доверието на този влюбен в нея мъж.
Какви мисли бушуват в мозъка и,какво чувтва тя за себе си - не към него,как би реагирала и как би постъпила в такава ситуация.Въпроса е риторичен и не касае нито материално състояние,нито деца,нито има общо с действителни лица и събития.

п.п. И нека не клинчим  с разни тъпизми - аре да го направим поне веднъж..мамка му-да бъдем себе си Peace
 п.п.п. с най искрени уважения: Бачо Ви KOTAN   Sunglasses

Никакви. Който го прави, не се терзае с подобни мисли. Нито има угризения, нито нищо. В крайна сметка всеки се познава и би трябвало да знае как би се чуствал след това. И ако ще го гризе, значи изобщо не би трябвало да се стига до там да "предаде" половинката си  Peace

# 108
  • Мнения: 220
Не може всичко да приключи с една лъжа.
Особено, ако според дамата, става дума за нещо незначително.

Aaa,може - може  Sunglasses Crazy

# 109
  • Мнения: 2 716
Може да е последната от поредица лъжи  Peace
Ама с единствената лъжа във връзката...
Нека безгрешният да хвърли първия камък!

# 110
  • Мнения: 467
Гадно!!!
Случвало ми се е и не се гордея с това. Било ми е кофти, наред с раздвоението, угризенията и прочие отрицателни емоции... Всъщност много бързо си признах... Не мога да живея в изкуствена среда. След като направих такава простотия просто застанах и казах всичко и че просто човекът не ме заслужава. И трябва да намери някоя по- свестна жена.... ех... луди млади години... Човек се учи да уважава, да признава и да зачита...

Нан - е при мен си е мазохизъм...

# 111
  • Провинция
  • Мнения: 509
Докато бях с бившия си 3 години,той не беше май особено влюбен в мен...Когато на 4-та година започнах да "кръщкам"със сегашното ми Слънце,оня пък се сети да ме заобича... CrazyА по темата....Ми честно казано малко е гадно,дори и да не обичаш човека отсреща,който ти казва "обичам те" и си го предл,си е кофти...Но пък всичко зависи от много неща!Дали с човека,на който си кръшнал,се обичате-до каква степен,дали пък преди това той не те е предал теб(при мен беше точно така)...

# 112
  • Мнения: 370
когато предадох доверието на един такъв уж влюбен мъж,попаднах на нещо невероятно,със този с когото кръшнах се оженихме и навъртяхме 10 год брак.така че несъжалявам за нищо! smile3521 yesyesно тези работи ги правех на младини и тогава несъм изпитвала някаква гузна съвест,защото несъм си давала сметка за нещата с тогаващния си акъл ,а и от това кръщкане се сдобих с най-готиния мъж.  love001сега обаче небих се впуснала в подобна главоблъсканица. Banghead 1swing искам да живея спокойно. smile3524и да остарея с половинката си.! kiss

# 113
"...знаейки че преди ден-два,....или три е предала доверието на този влюбен в нея мъж."


Ако имаш предвид сексуална изневяра, аз лично ще си намеря оправдание за да ми е по-леко - "направих го защото той ме предаде пръв (или поне аз така си мисля ...)". И до там, забравям случката. Малко като "квит сме, дай сега пак да се обичаме"  Whistling
Знам, че наранените жени правят глупости. Наранените мъже, пият... и пак правят глупости.  Crazy Всички съжаляват. Затова избягвам да се замислям, за да не се мъча. Замисля ли се, ще се чувствам много долна и мръсна. Сигурно инстинктивно няма да му позволя да ме целуне. Но ще си трая. Аз лично не мога да се примиря ако ми признаят за изневяра и не очаквам такова разбиране и от другата страна..така че, ако съжалявам наистина и искам да съм с него , ще подтисна всички спомени за случката и така.
Виж, ако съм предала мъжа си по друг начин - изложила съм го, не съм го подкрепила, а той разчита на мен ще ми е много гадно. Предполагам, че много бързо ще му кажа.

Общи условия

Активация на акаунт