Великденски ФШ конкурс "Работилница за Великденски чудеса" :)

  • 7 110
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Момичета, през няколко дена се сменя облика на сайта с картичките. В момента снимките са с рамки в син цвят  Crazy. Ако може някой да ги оправи, защото въобще не изглеждат добре така  Rolling Eyes

# 91
  • София
  • Мнения: 6 743
Мили момичета, времето което остава за подготовка на базара е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО малко, а картичките които правите , за да станат картички, след като се извадят на хартия, трябва да се подлепят на картон, като за предните базари  Hug
За това ОБЯВЯВАМ КРАЙ НА КАЧВАНЕТО НА КАРТИЧКИ ТАЗИ ВЕЧЕР ( 24.03.2008)  20:00 часа!
Довечера ще пусна анкета за гласуване  Hug

Тъй като аз няма да мога да извадя всички на хартия, моля който има желание да се включи в отпечатването - нека ми пише на лични  Hug А ако някой има свободно време след това да дойде в нас и да подлепва с мен е добре дошъл  Laughing  Hug

Аз лично ще извадя 100 броя , момичетата от ДБМ също ще се включат.И тъй като това е конкурс все пак  Laughing , картичките на победителите ще бъдат копирани в по-голяма бройка.Също така,  ще има изненада за някои от вас  Wink Laughing Hug

Искам да изкажа ОГРОМНАТА си благодарност към всички вас, които приехте присърце идеята и отделихте от времето си за да се включите в "Работилница за Великденски чудеса"  Hug  bouquet



# 92
  • Мнения: 3 050
Дамаянти и аз искам да ти благодаря за заразителният оптимизъм и доброта, която носиш    bouquet

# 93
  • София
  • Мнения: 7 242
Дамаянти   bouquet   bouquet   bouquet

Може ли някой да изтрие предпоследния, дублиращ се заек /не този с ника ми, а другия/, че ме влуди - не мога и не мога да го изтрия  Shocked Предварително благодаря  Grinning

# 94
  • Мнения: 3 050
Я погледни така добре ли е   bouquet

# 95
  • София
  • Мнения: 4 025
Дамаянти и аз искам да ти благодаря за заразителният оптимизъм и доброта, която носиш     bouquet

Направих още една за отрицателно време:

# 96
  • София
  • Мнения: 7 242
Я погледни така добре ли е   bouquet
Мерси много Hug

# 97
  • Мнения: 3 050
елиии искам и аз такива за нула време да правя-много е яка   bouquet

# 98
  • София
  • Мнения: 6 743
Лекси, видях, че Игуанка е помогнала - сори, че не съм видяла  Blush  Hug
Ели, страхотна е, както и всичките ти картички  Hug
Аз съм почти готова с анкетата - ще я пусна мааааааалко преди 20, че искам да гледам Мюзик Айдъл  Blush Embarassed

# 99
  • София
  • Мнения: 4 025
елиии искам и аз такива за нула време да правя-много е яка   bouquet

Ми комбинирах елементи от 3 фрийбите и готово.Иначе , благодаря !

# 100
  • София
  • Мнения: 6 743
Момичета, какво става  Sad Приготвям анкетата и преглеждам сайта последно и изчезват картички - кой и защо пипа?  Sad

# 101
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
 Embarassed Има ли вече анкетка? Или аз, щото съм новак не я намирам?  Blush

# 102
# 103
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт