Тази манекенка не Ви ли се струва"поправена"?

  • 10 635
  • 215
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 830
Закръгленка е, но не изглежда кофти.
Все пак би трябвало да е слабичка, щом показва дрехи. newsm78

# 211
  • Мнения: 3 459
Днес явно има някакъв бум да се обсъждат стари теми  ooooh!

# 212
  • Мнения: 23

Говориш за манекенки 150 - 160. Няма такива. Ниските ги набират за търговски представители,
хората имат по-голямо доверие в тях.
Да Ви го каже мъж.

Манекени наистина няма.. има фото модели.

И не мога да разбера защо разделяте момичетата на "анорексички" и дебелани.
А и ако на някой ако не му е ясно значението на думата "анорексия".. мисля че всички умеете да ползвате интернет и да съберете инфо. Тъпо е, защото аз например съм наистина много слаба, занимавам се и с мода мъничко.. но за изненада на повечето от вас здравословни проблеми нямам, нито психически. Диети никога не съм спазвала, никога не съм се ограничавала в яденето. Опитвала съм се да кача някое килце.. колкото и странно да звучи. Ми не мога и това е.  newsm78 Някой да знае диета за надебеляване?  Rolling Eyes

А по темата.. не намирам нищо странно .. Има толкова типове модели... ooooh! Ето инфо - http://www.britain.tv/beautyfashion_types_of_models_and_modelling_agencies.shtml

# 213
  • Мнения: 660
Абе сигурно повечето тук,които сте писали сте в пъти по зле от нея,ама се правите на интересни тук...Айде стига сте се излагали...От къде пък това самочувствие,че  и тлъста още малко я нарекохте... Просто е по едър кокъл,но дебела едва ли е..
А как се мерите някой,май с лъжливия метър,защото аз съм 170 см и съм 57-58 кила в момента и изглеждам СЛАБА И ДОБРЕ СЛОЖЕНА....
БОЛНИ МОЗЪЦИ  Mr. Green

# 214
  • Мнения: 4 585

Поверително, не можеш да си слагаш толкова голяма снимка в аватар,
нищо лично, справка с правилата на форума. Ако си ти на аватра, да добре изглеждаш.

# 215
какво по-точно означава поправена? момичето не е типичнич модел, които сме свикнали да виждаме по списанията, и може би точно това е целта на фотографа направил снимката. Wink

Общи условия

Активация на акаунт