хубави звучни български никове

  • 8 857
  • 134
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 577
Пък аз си треснах един тъп ник в началото, щото мислех да съм тука като временно пребиваваща, а то стана за постоянно и накрая реших да си сложа ник, който ползвам в други сайтове и много харесвам.
за съжаление се оказах крадла. Аз директно го регнах на кирилица и ми го прие, чак се учудих, ама се оказа, че имало такъв и на латиница newsm78
кофти тръпка. Cry
логопедка е била Елфина. Blush

# 76
  • Мнения: 11 937
И аз съм за тук

# 77
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
И аз, и аз.  Laughing

# 78
  • Мнения: 1 277
И аз съм за тук.

# 79
  • Мнения: 948
Хайде и аз! Hug

# 80
  • Мнения: 1 701
Аз сега да взема да се изчервя от срам, че ника ми е на латинеца?
Ми обявете ме за враг на родината!
То аман ти от чуждици в езика ни та дерт са ви станали няк'ви тука никове!
Хайде холан...

# 81
  • Мнения: 6 996
Моят е звучен и на кирилица, но не е български Laughing
Пак трябва да мина на Дяволска щерка или Юлско утро...Не, Утрото ще си го запазя покрай рождения ден.

# 82
  • Мнения: 2 386
Eo, дяволска щерка е върховно!!

Измисли ми.. Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 1 072
letia6tata_krava ми е запазена марка откак открих нета.
Заради Анда покрай един 24-ти май се прекръстих на Летящата крава, а покрай Дещовиди и Дуци сложих едно п отпред.

Тати, "lowim brimki",  Grinning чудя се пунтаж ли е или да пусна търсачката на потребители?

# 84
  • Мнения: 23 048
Ето ме и мен с моя банален прякор Simple Smile

# 85
  • средноголям град в България
  • Мнения: 145
Моят не е на кирилица, защото бях останала с впечатление, че задължително трябва да е на латиница.  Embarassed Сигурно от многото четене на маймуница.  Laughing

# 86
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 744
То пък и аз с моя ник  Embarassed, ама нейсе - не се сдържам вече.

минзухар: хубави звучни български никове..изписани на кирилица ..като моя   Grinning  Защо са толкова малко?   newsm53

Гарга рошава: никак даже, мноого си обичам и уважавам кирилицата Simple Smile

Ей ви сега и вица - открийте десетте разлики:
- Вожде, защо ние си нямаме хубави имена, като белите хора. Виж, те са Джон, Джейкъб, Роналд и Стюарт, а ние ...
- Че и нашите имена са не по-малко хубави, кучи гъз!

Сега Минзухара и Рошавата гарга ДЪРЖА да не се обидят изобщо, ама изобщо, просто се сетих веднага за този виц, след като прочетох техните постове. Уважавам всички майки във форума, защото благодарение на техните съвети по някои теми, имам доста успешно отглеждане на второто ми бебе спрямо първото   bouquet

В никакъв случай това не е подигравка, дами  Naughty

# 87
  • Мнения: 934
То и аз се регистрирах на латиница. Нямам време да сменям латиница - кирилица, когато се логвам. Налага ми се да работя на латиница.
Обаче после се прекръстих, нали съм си УФСЪ по призвание, рождение и зодия, къде без моето овче присъствие.

П.П ама защо в тези иконки няма ни една овца. Ей, дискриминация е това  Embarassed

# 88
  • UK
  • Мнения: 3 959
Eo, дяволска щерка е върховно!!

Измисли ми.. Heart Eyes
Еванесънт на кирилица звучи ужасно - пропуска се едното "с", което е много важно в произношението. Wink

# 89
  • Мнения: 3 405
Не са малко никовете на кирилица.
Да ги броим ли сега кои са повече? И има ли смисъл изобщо? Всеки си избира екранното име.

Общи условия

Активация на акаунт