Първокласници /15/

  • 36 854
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
Така-а-а, гледам задачите. Ние като не посещаващи ЗИП математика не сме се занимали с обиколка. И моето дете няма да разбере за какво става въпрос.
Ето защо друга една госпожа ги е подготвяла за състезание пък ние и се сърдехме. Joy
Мно-о-ого сме назад с материала. Ще и дам да се пробва, но се страхувам, че ще и падне самочувствието. Като си спомня как се ядосва на козата от снощния тест, която помисли за куче......

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 11:31 от chanoir

# 16
  • Мнения: 192
=^..^= може ли и нас да включиш в списъка Александър - СОУ"Свети Седмочисленици"- Пловдив
Благодаря!  bouquet

# 17
  • Мнения: 315
Някой поглеждал ли е задачите дадени на Великденското състезание миналата година.
извинявайте за профанският въпрос, ама какви са тези състезания? newsm78дайте повече подробности.къде се провеждат?какви са условията за участие?искам да го пробвам моя хубавец, за да знам докъде сме с математиката всъщност.
иначе - стягаме пролетната ваканция, ще имаме тържество -на моя са му дали четири реда и сега цялото семейство ги повтаря хорово Joy Joyстанаха ни като парола, имам чувството, че на празника и аз ще се подредя да ги кажа Joy Joy.
Така, моята дъщеря няма да участва, защото не е демонстрирала "талантите" си. Не че нямаше какво да покаже, в крайна сметка някакво стихче да научи или песничка, но сега ще седим в публиката. Много тъпо ми стана вчера, като научих.
според мен трябва да настояваш пред класната и детето ти да участва Twisted Evilкак ще седи в публиката? Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 192
ЕлиТ браво на Радо.
Тук в Пловдив поне не съм разбрала да има такива тестове.
Ние сме до голяма буква "Ц".
Днес трябва да вземат "х"
По математика вчера са взели за отсечка.
Тържество ще имат около 25 март.Алекс ще е "Буквар" и буквата "В".

# 19
  • Мнения: 984
На нас днес ни дадоха оферта за зелено училище на 12.04, около София, ще ходят до камбаните, ботаническата градина и ще обядват в ресторант в Банкя. Цялото удоволствие е 22 лв., вижда ми се малко множко, но избор няма. Притесняваме, че много повръща като пътува и не знам, дали няма да си изкара червата в автобуса

# 20
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
На нашия празник Весето ще е Пипилота, търсим големи обувки, но и да не намерим не е проблем. Ще задава въпроси по български на децата. Думичките били около лист. За буква си е избрала  буква Ц " 100 щурци свирят на цигулки............" много го замотава и ще свири "На Елизе" много, много тоалетът не е подходящ, но няма да има време да се преоблече, тъй като след като поразпита децата Пипи казва "Сега по случай празника ще ви поздравя с едно мое изпълнение......"

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 14:40 от chanoir

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 378
chanoir, добре звучи - разчупено и забавно.

Нашето тържество ми се струва в стил "80-те"... Само като улових лекинко в сценария за другаруването... Светлин е буква "Ч", "?" и има едно стихче още. Датата още не са ни я казали точно-края на месеца някъде...

# 22
# 23
  • Мнения: 1 225
За състезанията по математика - специално тези двете - Коледното и Великденското - се провежда от съюза на математиците.
Коледното беше на 8.12.07. Тази година Великденското е на 12.04.2008, а Коледното на 13.12.08.
По принцип би трябвало госпожите да са информирани, но нашата (предишната) не беше.
Провеждат се в 119 и в 125 училище. таксата е 5 лв и се заплаща в някое от училищата ( в библиотеката на 125 -то).
За първокласниците са тези състезания. От втори клас нагоре има и други.
В интерес на истината на Коледното задачите наистина бяха без условия, но това е съобразено с училищния материал - не са очаквали децата да могат да четат. Великденското е с условия на задачите и на мен ми се виждат по сложни - сега като решаваме от миналите години , се налага да обяснявам.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 421
 И Креми снощи ми каза, че ще имат Празник на буквите - ама след като я питах иначе пак щеше да забрави да ми каже.
 Тя щяла да бъде буквата "Б" - вчера правили коронки и госпожата ги раздала, като изрично предупредила, че няма значение кой коя буква е - да не вземат да се карат кой е по-важен Wink

# 25
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Здравейтеи от мен! Сега видях, че има тема за първолаци. Аз с това бебе само за него търся да чета. Малко май съм пренебрегнала баткото.
И ние ще имаме празник на буквите, имаме общо четири стихчета, които учим от 2 дни. Засега не се знае кога ще бъде тържеството. Днес ще имат първа репетиция.
Записвам се да Ви следя и да пиша.

# 26
  • Мнения: 247
Като гледам ние май сме най- назад. Нашето тържество на буквите е чак на 02.04. За букви и стихчета нищо още не се говори (снощи бях на родителска среща). Затова пък ще имаме празник на талантите и празник на здравето, в които ще участваме. Само се чудя как за празника на здравето да я облека като витамин. Ние сме витамин це. Мисля да и направя нещо като престилка отпред и отзад от картон във формата на някакъв плод или зеленчук. Моля, мами, ако имате някакви идеи кажете ми.

# 27
  • Мнения: 706
Здравейтеи от мен! Сега видях, че има тема за първолаци. Аз с това бебе само за него търся да чета. Малко май съм пренебрегнала баткото.



 Същото се получава и при мен с каката,но се записвам дави чета.Стана ми интересно колко еднакви са проблемите и при по-големките.
Първолачката ми се казва Симона,У-ще "И.Вазов"-Русе.

# 28
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
Ние сме витамин це. Мисля да и направя нещо като престилка отпред и отзад от картон във формата на някакъв плод или зеленчук. Моля, мами, ако имате някакви идеи кажете ми.
Пусни тема в подфорум Хоби. Там са артистичните.

# 29
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Здравейте! Нещо ви изпуснах в последно време.То не бяха грипове или др.проблеми... ooooh!
Другата седмица ще има при нас род.среща и вероятно ще ни съобщи г-жата кога ще бъде тържеството.
Днес са взели голямо Я.

Общи условия

Активация на акаунт