А сега....колко често правите секс?

  • 9 257
  • 128
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 679
Гласувах с 3-4 пъти седмично. Всичко е различно, когато имаме време, когато детето позволи, може и по 2 пъти на ден да ни се случи това удоволствие  Mr. Green Но когато сме пребити от работа, детето е изнервено, не иска да спи, върви прави секс ...

# 106
  • Мнения: 4 740
Ежедневно. Понякога ми се почива ама има време и за това.

# 107
  • Мнения: 560
Всеки ден.  Twisted Evil

# 108
  • Варна
  • Мнения: 4 969
гласувах с 3-4 пъти седмично.Това беше преди да забременея  за втори път и заради смените на мъжо.При възможност и по- често го практикувахме.Сега все още не сме го започнали, видимо защо Peace

# 109
  • Мнения: 315
какво беше това  newsm78?
 Joy Joy Joy Joy
Рядко, но качествено. На тия годиниии

ако под "рядко" разбираш 3-4 пъти седмично - значи и ние рядко/щото преди беше по-често Laughing/.
ама сега май предпочитам да поспя/вече не издържам на безсънието/.
а вратата заключвате ли?
много ме е страх да не ни завари наследника, който понякога става да пие вода посред нощ...

# 110
  • София
  • Мнения: 1 826
Винаги, когато успея да остана будна след дребната!

# 111
  • Мнения: 16
И преди и сега по 3-5 пъти седмично, лошото е, че вечер си имаме компания и няма ка да стане номера...и се налага да отскачаме на обедната до вкъщи...... Laughing

# 112
  • Мнения: 270
Амии,всеки ден,а откакто съм бременна-през ден,да не прекаляваме,че съм в началото на бременността Peace

# 113
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 491
И преди и сега по 3-5 пъти седмично, лошото е, че вечер си имаме компания и няма ка да стане номера...и се налага да отскачаме на обедната до вкъщи...... Laughing

Браво на вас! Ей на това му викам ентусиазъм, в най-добрия смисъл Wink Дано се поучим и мързеливките от вас, мъжа ми ще е доволен Laughing

# 114
  • Мнения: 540
гласувах с 3-4 пъти седмично. Но май са 2-3

# 115
ne tolkova kolkoto iska,samo moq maj li e izmoren ve4er newsm78

# 116
  • Мнения: 19
Ами.............всеки ден EmbarassedМного рядко пропускаме ,защото и на двамата са ни "слаби ангелите" Sunglasses

# 117
  • Мнения: 257
Ами.............всеки ден EmbarassedМного рядко пропускаме ,защото и на двамата са ни "слаби ангелите" Sunglasses
За да не кривнем Laughing Laughing Laughing от правия път. Peace

# 118
  • Мнения: 830
какво беше това секс, на тези години бързо се забравя? Grinning

# 119
  • Мнения: 493
Гласувах с предпоследната опция Tired
Честно казано,незнам защо,но след раждането изгубих желание за това Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт