Нормална ли е болка в корема..

  • 3 555
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 583
здравейте,
 имам един въпрос, за някой може да се изказвам много неграмотно Embarassed но да попитам: имам болки в корема 1 седмица след полов акт, не трябва да ми идва още, възможно ли е да съм БРЕМЕННА  Party наистина го искам ..........дали не се самонавивам
Благодаря Ви предварително:)
 
Иди на лекар може да имаш раничка,а може и да си бременна.

# 46
  • Мнения: 583
Господ пак се пошегува с мен и ме остави няколко дена да мечтая...

Мечтаех, дерзаех, притеснявах се, молех и призовавах..ама НЕ БИ.

 ....въпреки, че цикъла ми е 22-24 дена, този месец не ми дойде в планираното време . Дойде ми на 29-ия ден, нещо което никога при мен не се е случвало!
Върви ми "нещо кафеникаво", все още няма кръв. Мъжо вика, че според него не ми е дошло  newsm78  Нямам нищо от обичайните призначи за цикъл (болки в корема, кръста, краката или гърдите), нищо не ме боли.

Сега съм ядосана - и не на друг, а на малкото слънце което чакам вече толкова време - е защо не идва, толкова ли не заслужавам....и за първи път, НЕ пророних сълза въпреки разочарованието си....

Господ се изгаври с мен - закъсня ми, но теста е отрицателен!


Колкото и глупаво да ти прозвучи,Господ вижда и чува твоите молби,повярвай че ще ти помогне Simple Smile Скоро ще се радваш на коремче и бебче вътре ! Просто вярвай !

Съжалявам отговорих ти без да прочета ,че теста е отрицателен....не го превръщай във фикс идея радвай се на живота  и двете чертички няма да закъснеят.

Общи условия

Активация на акаунт