Тайната на дългата и здрава коса-30

  • 23 284
  • 394
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4 496
Черната дъска от снимките ти ми навя толкова спомени... Tired ooooh!

Вики, преди време бяхме обсъждали дали маската сгъстява косата и стигнахме до заключението, че новата коса, която израства, е по-здрава, респективно по-трудно ще пада, и от там би могла да се сгъсти косата /т.е. количеството на новата коса е по-голямо от количеството на падащата/. А това можеш да наблюдаваш след поне 6 месеца, когато новата ти коса стане 10-тина сантиметра.

# 346
  • Мнения: 422
Не сьм обьркала реда на снимките Naughty..просто отидох на фризьор да ми махне клечестата коса и сега вече я оставям дьлга.. Thinking и Ви харесва повече косата преди маската Cry

# 347
  • Мнения: 4 496
Сетих се аз за клечестата коса, ама то който не е имал такива краища не може да знае колко е хубаво като се махнат! Mr. Green

# 348
  • Мнения: 1 179
О, и аз имам, точно тях ще махна, но за тази цел ще трябва малко да променя прическата, на етажи примерно. След като махна опърпаните краища, съм хвърлила око на ампули Керастаз Цимент, заедно с маската се надявам да оправя тази метла и да покажа снимка с бляскава коса.  Heart Eyes

# 349
  • Мнения: 148
три часа ми отне да прочета пропуснатото Simple Smile)
Аз за спрея на глис бях писалаоще преди две теми - действа ми невероятно, косата ми се разресва изключително лесно и мирише страхотно, даже ми се струва че и блясък се появява Simple Smile)

# 350
  • Мнения: 778
Здравейте, момичета-кокичета!!!
Това, че не пиша вече много-много тук не означава, че не ви чета Simple Smile!
Аз не съм правила маската от няколко месеца и сега съм решила да възобновя този ритуал Simple Smile, но имам един ... странен въпрос - дали цикъла не оказва влияние на косата с маска - т.е. дали косата ще усвои полезните съставки на маската, когато съм в цикъл или като при боята за коса - няма да има никакъв смисъл от маската?!
Вие как мислите Simple Smile?!

# 351
  • Мнения: 1 282
мис арк, за Фито-то аз слагам ...колкото един лешник. Най-вероятно си прекалила с количеството. В началото и аз си мислех, че е малко това количество, че няма да покрие добре косата ми, но...Дано да намериш бързо "своята" доза.  Hug

# 352
  • Мнения: 758
Здравете,момичета!аз в момента съм с маската от масла-грозодви семки,бадемово и кокосо.кокосовото ми свърши,бадемовото и ампулката също.сега има още едно шишенце бадемово масло на Икаров и като свърши може и да си взема и стимуланта!
като си измия косата ще пиша за резултата!

# 353
  • Мнения: 422
Направих си отвара от репей и си намазах корените и сега сьхне..останалото напьлних в едно шишенце от хин.вода..надявам се след 1 месец да има видим резултат!! Praynig
А знам,че сте писали за продуктите на Билка,но  искам да питам този,който е използвал шампоана с розмарин,мащерка и подбал да каже за ефекта?? Hug

# 354
  • Мнения: 965
Писането тук става със скоростта на светлината, досега съм чела  Laughing

Викче, косата ти може да е с една идея по-къса, но определено ми харесва повече така, отколкото на първата снимка. По-здрав вид има и се усеща живота в нея. Успех с репея, и аз му възлагам големи надежди, въпреки че още не съм започнала да го прилагам.  Peace

Игуанка, чакаме резултати. Приятно гости и до скоро  Wink

Да ви се похваля - днес открих едно магазинче, страхотно заредено, в което ги има абсолютно всички цветове хума (вече бях решила, че някои никога няма да намеря) Полакомих се и си взех жълта - да видим как ще ми се отрази?! До този момент съм ползвала само бяла и синя.
Имаше и натурална къна, но не посмях да си взема. Струва само 2.50, но не съм сигурна за качеството й.

Имам една молба - моля ви се, който може да отвори линка с инфото за видовете хума в първа стр. на темата, нека ми го прати, защото не мога да го отворя, а искам да си сверя знанията   bouquet

# 355
  • Мнения: 422
Anelia85 много мерси за комплиментите.И на мен не ми се отваря линка,но намерих това http://kozmetika.tialoto.bg/article.php?id=3017..Дано сьм ти била полезна!! Peace

# 356
  • Мнения: 758
момичета измих си косата.много съм доволна от ефекта на маската от масла!начупих си  я с дифузер  и сега ми е много хубава!
понеже ми остана само бадемово масло препоръчайте някакво друго за коса от което сте доволнни!

BuKu Simple Smile~  на колко си години,защото ако има възраст в която коса с еомазнява по бързо но с времето се нормализира?
Anelia85  пробва ли стимуланта?на какво мирише?бях чела че миризмата му не е особенно приятна!

# 357
Здравейте!
От доста време ви чета, а сега вече и се регистрирах, така че и ще пиша редовно Mr. Green.

Преди няколко дни като гост ви попитах за шампоана NaturActive на Natura house, но май не сте го ползвали, така че ще съм първата споделяща отзиви :Р Веднъж само се измих с него, така че става въпрос за съвсем първите ми впечатления - много са добри. По принцип си мия косата през ден и утре сутринта й е време за миене, обаче засега няма и следа от омазняване, което е нетипично. Освен това цялостно изглежда малко по-добре.
Преди следващото къпане (дано да не е скоро Mr. Green, ама най-вероятно ще е други ден, което за мен е голямо постижение) за втори път ще си направя маска само със стимуланта на Икаров и тривитаминола. Мисля утре да си взема и лайка или репей, доста ги споменавате, ще попрочета кое за какво е и ще реша.
Това е, похвалих се със съвсем скромните си резултати (по-скоро надежди) Mr. Green

# 358
  • София
  • Мнения: 4 787

Anelia85  пробва ли стимуланта?на какво мирише?бях чела че миризмата му не е особенно приятна!

На мен стимуланта не ми е неприятен като миризма Wink НО тривитаминола определено, бях чела и преди някой да се оплкава от миризмата на тривитаминола след като се нанесе  Confused

# 359
  • Мнения: 4 496
Цитат на: *Rozichka*
- дали цикъла не оказва влияние на косата с маска - т.е. дали косата ще усвои полезните съставки на маската, когато съм в цикъл или като при боята за коса - няма да има никакъв смисъл от маската?!
Вие как мислите Simple Smile?!

Не мисля, че оказва влияние. Все пак това са съставки, които се усвояват и отмиват, не са като боята с цел да останат на косъма. Кожата си е кожа дори когато си в цикъл.

anastangelche , на мен колкото лешник ми се стори малко, та сложих два пъти по толкова. Mr. Green За утре ще знам.

Информацията за хумата е от наша тема, не знам защо не се отваря.  Thinking

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 22:15 от мис арк

Общи условия

Активация на акаунт