С пролетно настроение, НОЕМВРИйка чака ново бебче с нетърпение!!!

  • 17 207
  • 282
  •   1
Отговори
# 45
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Как съм пропуснала тази хубава темичка в наша чест Grinning
Много се смях с кърменето на ДР Дженд hahaha Joy
Жени и тя кърмеше Сашко май все още Hug
Браво на всички Ви за ентусиазма   bouquet

# 46
  • Мнения: 1 064
Привет, мадамки! Heart Eyes

Първо - Да почерпя за именния ден на моя малък мъж...виртуално, но от сърце...



Второ - Да пожелая на всички малки и големи именници много здраве и късмет!

Трето - Да докладвам какво става с нас Mr. Green Ами общо взето същото, както и при вас Crazy Тедката, расте, щурее, а майка му лудее Wink Поне през нощта няма ексцесии (за момента, да не чува Дявола...пу пу пу) Не спира за миг на едно място, на вън е неконтролируем, а вкъщи е като пършинг... Simple Smile

Някой беше питал за триколките - искам да кажа, че аз с това "возило" повече не се наемам да излизам Naughty Неудобно ми е, трябва постояно да го вдигам като минавам по разните му там прагчета и бордюри ooooh! и понеже Тедката постоянно се врътка имам чувството, че ще го изсипя някъде по пътя Tired Та т'ва си е чисто приключение за мен...който иска да хаби нерви и висок адреналин - да заповяда, но аз НЕ Naughty

Вчера водих младежа на кожен лекар, защото от известно време забелязах, че кожата на пръстите на краката се бели, а някои нокътчета леко жълтеят в ъглите, а едно дори стои леко удебелено...та тъй като нямам вяра на нашето педи, което ми обясни, че "при малките деца е така и че с времето ще го израсте", взех си направленийце и бегом при "доФтур кожолог"...Та неговото заключение е, че Тедката най-вероятно се е сдобил с гъбички, поради което започваме да третираме краката сутрин и вечер с Клотримазол...в понеделник ще нося нокът, за да му направят "посявка", от която да стане ясно дали са гъбички на кожата или на ноктите...Стискайте палци да е първото, защото за втория вид нямало лекарства за деца! Praynig

Те т'ва е в общи линии около нас! Grinning

Пожелавам ви слънчев уикенд и много положителни емоции! lovekiss

P.S. Sorry за дългия пост, ама сега ми се е паднало! Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 328
Дени, да ви е жив и здрав Тедката!!

за списъка:

1. benighted
2. Dr.Jend
3. iviche
4. Мина
5. Гадамер
6. jenny_b

# 48
  • Мнения: 2 274
Към списъка май трябва и Пети н да се добави, че и те май още се цокат с Никол Simple Smile!
Дени, да ти е живо и здраво момчето и все с добро да му споменават името Simple Smile   bouquet!

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 17:23 от benighted

# 49
  • Мнения: 218
Дени, честито именниче!
Да е жив и здрав Тедката!
И да оздравеят пръстчетата скоро!А на тебе по-малко притеснения!  bouquet  bouquet  bouquet

Мами, аз ли не съм наред вече се чудя, но редовно обувам детето с обувките или пантофките наобратно...и то нали миличкото не може да си каже...та баща му редовно като го забележи и ми го води и вика "Нещо с детето да не е наред?!"
 Mr. Green
Ама аз наистина не схващам как го правя тоя номер, явно настъпващата пролет вече ме опиянява... Crazy

# 50
  • Мнения: 290
Дребен има още какво да се желае Crazy Може да почнеш да обуваш буйки и на татито. Така с биба и с домашни буйки ще имаш още едно бебе за гледане Mr. Green
То не че мъжете не са едни големи бебета, амааа ..... Д-р Дженд ти си изключение, ти си кърмачка Hug
Дени, да ти е жив и здрав именника. много да те радва и слуша. Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 2 332


за списъка:

1. benighted
2. Dr.Jend
3. iviche
4. Мина
5. Гадамер
6. jenny_b
7. Роси74

Дении, да е жив и здрав Теди, само да ви радва!!! Стискам палци за пръстчетата на Теди!  Peace

... един петел си имаме и той - кърмачка. Joy

 Де да може-е-е-е-ех...   Mr. Green Joy  Mr. Green

споко, Jend,  в следващия живот ще си на по-горно ниво....ако слушаш в тоя. Wink та може и да покърмиш..... Laughing
Хахаха, ИвеHeart Eyes

Момичета, благодаря ви за отговорите  Hug, така и не заведох Гери до п-ката, защото разбрах, че на ден минават по 20-30 дечица с висока температура, и реших да не я потапям в море от вируси  Mr. Green. Значи обривите започнаха да отшумяват в четвъртък, та се поуспокоих, не знам розеола ли е било, или реакция...  newsm78 добре че мина.
Рени - честито и от мен че се беше попритеснила наистина.

# 52
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Здравейте на всички!
Честито на бремените мами   bouquet......ама какъв ентусиазъм ви е обзел, чак заразителен  Wink

Ние се изгубихме, ама нещо не съм в настроение от много време. Основното ми занимание е да разтървавам Теди и батко му. Поне трамбоваме по разходки, та има моменти на примирие.
Сега ни мъчат и кучешки (вече имаме два) и кътници, изобщо не иска да яде.....ако солетите и хляба се броят и само цока.....на моменти ми писва чак.

Дени, честит имен ден на Тедката.....аз даже имените дни на децата си пропускам....толкова съм отнесена напоследък.
За гъбичките....аз страдам от тази гадост от много години. Въобще всякакви екземи и кожни гадости ме обичат (особено пролет и есен). Със стандартните лекарства тези напасти не се лекуват, само тушират сърбежа (ако има) и временно се оправяш до следващия път  Twisted Evil Решила съм да опитам с хомеопатия.

Ееее, Рени аз се оциклих януари (мъж ми подло ми подхвърляше да не би да съм бременна)

за списъка:

1. benighted
2. Dr.Jend
3. iviche
4. Мина
5. Гадамер
6. jenny_b
7. vesi1

Горис, и аз подкрепям "колежките" за Окръжна болница.

Маша, а Мишето просто не може сам да ходи или изобщо не иска да опитва? В смисъл да го държи някой и той да пристъпва. Водиш ли го още на рехабилитации? Моят съвет е търпение и упорство....просто при децата с постоянство се постига успех и то резултата не е веднага на лице, иска се време.

Последна редакция: сб, 15 мар 2008, 19:07 от vesi1

# 53
  • Мнения: 2 274
Весе, отдавна не се беше вясвала! Ха да ти е живо и здраво момчето и да слушка повече  Hug!
Днес точно за тебе си мислех, по-точно за Теодор, че нали е именик Simple Smile и ти явно си усетила та се появи  Mr. Green!
Лелеееееее, аз както не бях писала отдвана, в последните дни чак прекалявам  Joy!

# 54
  • Мнения: 136
честит имен ден на Тедката!Със здраве да си носи името.

# 55
  • Мнения: 201
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА СЛАДКИЯ ТЕОДОР!
и ние сме в този списък
1. benighted
2. Dr.Jend
3. iviche
4. Мина
5. Гадамер
6. jenny_b
7. vesi1
8. Peti_n

# 56
  • София
  • Мнения: 549
Честит имен ден на всички именици - малки и големи!!!
Да са живи и здрави и много щастливи!!!
   bouquet  bouquet  bouquet

Дени, много целувки за малкия именик. Много радост да ти носи!!!
Hug  bouquet Hug

# 57
  • Мнения: 881
Привет и от нас!
ДЕНИ,ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ СЛАДКИЯ ТЕДИ И САМО РАДОСТ ДА ВИ НОСИ!ДА ГО НАЦЕЛУВАШ ОТ НАС  СЪС СИМОНА Hug
ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ,КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!
И аз напоследък все по рядко влизам-ами много задължения,много работа,въобще нямам време вече за нищо WinkАма това да е.
Ние пак сме малко болнички-с Температура и разстройство сме от два дни,а и гласът чак ни заграхна,милата не може две думички да каже SadКато я чуя как се кашля и ми се къса сърцето,дано да ни минава по-бързо,чее.. Praynig
Дени,стискам палци и с Тедката всичко да е наред и по-бързо да му минат пръстчетата Peace
Рени,честито ти оцикляне,най-после,че се беше доста притеснила!
Ние от утре сме саминки с малката-татито заминава 5 дни за Амстердам и как ще ни се минават нощите незнам,въобще не обичам да съм сама,ама кво да се прави-работа!
Това е в общи линии от нас!Приятен и усмихнат неделен ден ви желая,а на бременните ни майчета-много почивки и да се пазят Hug

# 58
  • Мнения: 667
Деничка и  vesi, честито на малките  ви именници на! Да са живи и здрави, щастливи и усмихнати, а и вие с тях.

Ради е сополив, кака му кашля и само ходи да го целува, че много го обичала  - дано не ни подхване някоя болест пак.
Да ви се оплача бузите на Ради винаги са били зачервени, на всичкото от горе скоро си изгуби Колдкрема на една разходка, аз счетох, че не е толкова студено и не купих нов и сега резултатът е направо разранени бузи.  Не ми се чака до понеделник да го водя на педито, дайте идея какъв крем да купя утре.

# 59
  • Мнения: 2 673
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!! МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И УСМИВКИ!

Роси, сигурна съм че не нещо сериозно и е излишно притеснението.  Peace

НА всички болнички мишлета пожелавам скорошно оздравяване!!

Аз не се вясвам тук, щото съм на крак \компа е на високо\ и се изморявам да следя често както преди хода на темата. Но главната причина е Дани, който не се спира и само хитрува, чуди се ква беля да сътвори..С всеки изминал ден съм все по грогясала и същевременно изумена от хъса му за движение, ранно ставане, бодрост и  Sickцелеустременост. Вечно се катери на нещо и на някого, вечно е с цицини, драскотини и пр... И е вечно недоволен от ..нещо..Ужжжаасс.. Mr. GreenнЕма спирка  Mr. GreenНе си казва като му се пишка и ака. Даже след неуспешно слагане на гърне, става \в чист памперс\ гледа ме право в очите и почва хитро да друска крушката.. WinkКазва "маммооу", тати, каке, баба \на баба си\ , бабо \на плодове\, деде\дядо\ , Дани\даде\. Мъчи се да казва имената на каките..Храним се още рано сутрин\нощем почти\ с АМ. И чат пат като скива бибата я засмуква толкова силно, с такъв замах че вадене нъц.
Блазе на кърмещите!
Блазе на Априлуващите, ние ако можем ще дойдем \алтернативно нощуващи\.
Блазе на бременните мами! ЖЕЛАЯ ИМ ЛЕКА И СПОКОЙНА БРЕМЕННОСТ! Стискам палци!! Hug

Общи условия

Активация на акаунт