Защо жените плачат?..................

  • 2 618
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 447
На моята преклонна възраст вече рева само от радост и умиление  newsm27

# 31
  • Мнения: 9 814
И мъжете плачат, но тайно.Да видиш мъж да плаче е велико събитие. А жените плачат по много причини. Понякога ми е толковааа тъжно, че  Cry

# 32
  • Мнения: 3 447
И мъжете плачат, но тайно.Да видиш мъж да плаче е велико събитие.
Ами, тайно, реват, та се късат  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 750
Защо жените плачат?
А защо не?
Ами,че те и мъжете плачат какво остана за нас!
Плача,да!
И сега плача.....и какво от това!

# 34
  • Мнения: 2 161
Плача да се разтоваря,плача на хубави филми и плача,когато много силно пожелая нещо.Последният плач е много рядко срещано явление и винаги е ефектен.

# 35
  • Мнения: 4 586
Плачат, но манипулират.
Когато не стане тяхното.
Когато им е мъчно
От радост.
След като родят плачат с дни.
Плачат на погребение, на сватба, на съкращение, на сапунки.
Но не знам защо.

# 36
  • Мнения: 620
Плачат, но манипулират. - Не го умея тоя театър,даже с тигрова мас под очите....
Когато не стане тяхното. - Вариант като този не съществува,с пистолет в слепоочието ми е по-лесно..... Twisted Evil
Когато им е мъчно - Определено ДА!
От радост. - Почти никога.....
След като родят плачат с дни. - Като родих пих кафе,не ми мина през ум да рева newsm78
Плачат на погребение - ДА!, на сватба - НЕ!, на съкращение- как пък не, на сапунки. - НЕ, безмълвно и сухо си прерязвам вените Mr. GreenНо не знам защо.

Май ,май не съм жена Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 17 546
Плачат, но манипулират. - Не го умея тоя театър,даже с тигрова мас под очите....
Май ,май не съм жена Rolling Eyes
Ами тез "кървави" сълзи под очите ти кви са? Mr. Green Wink

# 38
  • Мнения: 2 897
Много плача - на филми, на сватби,
когато се роди дете на близка приятелка
или пък ми съобщи новината, че е бременна,
разплаквам се дори от хубава песен.
Плача често от безсилие, плача, когато
малкия е болен и не може да заспи с часове
от кашлица или температура, плача, когато
си мисля за мама как не спира да носи по 5 дини
под мишница и как никак не се щади.
Абе изобщо много плача - това дали е нормално ?

Нормално е,много ясно.Не като при мен-сдържам,сдържам...и в един момент става страшно.

# 39
  • Мнения: 620
Плачат, но манипулират. - Не го умея тоя театър,даже с тигрова мас под очите....
Май ,май не съм жена Rolling Eyes
Ами тез "кървави" сълзи под очите ти кви са? Mr. Green Wink

Е хвана ме,Балу Wink  bouquet....последици от преминаването през телевизионните канали в часовия пояс между 11.00 и 17.30 ooooh!Красивите латино гледки така ми действат Mr. Green

# 40
  • Мнения: 24 467
Както казва мама "От нерви, моето момиче, от нерви...". Laughing

# 41
  • Мнения: 370
аз съм от жените ,които рядко плачат.но когато се стигне до това,значи съм безкрайно отчаяна и в безизходица.и от обида мисе е случвало да заплача. smile3518

# 42
  • Мнения: 101
Преди плачех много често и много лесно за всичко, което по някакъв начин ме докосваше, обиждаше, нараняваше, радваше...
Сега плача много трудно и много рядко, НООО като заплача.... понякога откарвам с часове, дори съм стигала почти до нервна криза, докато остана без сили да се вдигна от земята, за да си легна и да заспя безпаметен пречистващ сън...
Чувала съм и съм чела, че плача със сълзи пречиства - и физически, и духовно....
Понякога ми се иска и сега да мога да плача толкове често както преди, дано ми олекне, но нещо не се получава......
/дали не ми е време да мина и аз покрай 4-ти километър...  Whistling/
Та все пак по темата - плача обикновено от болка, обида и огорчение, от унижение, от безсилие, от мъка по нещо или някого...
Преди време ми се случи няколко пъти да плача, за да манипулирам ситуацията в желаната от мен насока, но вече не го правя, просто нямам желание, ако някой не желае да върви редом с мен в мойта посока - да ходи където си иска......

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 15:24 от Гарга рошава

Общи условия

Активация на акаунт