Пролет иде!Пчела жужи!Казанлък се множи!

  • 11 178
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 166
yanac, да не се чудиш кой е 8ят гласувал-аз съм. Simple Smile само да кажеш къде, Бузуковото си остава добър вариант.

# 256
  • Мнения: 1 639
И аз  съм за Бозуковото, стана си традиция . Simple Smile
 Не знам дали няма да е задушно вътре , но ще видим ......
Начален час 7:30 , пък кой когато дойде , става ли ?
Но Яна , ако ти е възможно да минеш да резервираш маса?

Да се похваля и тук  Mr. Green вече съм легален шофьор!  Party

# 257
# 258
  • Мнения: 1 062
Момичета, аз няма да идвам  Sad. Утре следобед с децата отиваме на почивка два дни, което пък ме радва. То не е далеч, ама пък е чист въздух и балкан. В едно близко селце. Има поляна с огромни маргаритки и съм се заканила да направя няколко снимки на децата там. Яд ме е че ви подведох, но днес решихме. Пък и ще оставим баща им малко да почине от нас  Grinning. Весело изкарване ви желая.

# 259
  • Мнения: 59
Здравейте!
Феичке,честито!Леко и безаварийно каране ти пожелавам!
Ние вече втори ден сме на ясла,първия ден не плака,но днес сутринта се разплака.Дано по-бързо да свикне! Praynig
Междудругото вчера се видяхме с Феичка пред яслата,аз за първи път и видях детенцето,като ангелче е с руса косичка и едни големи хубави очи,голяма сладурана Heart Eyes.

# 260
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Да дам отчет и последна информация за срещата!
В Бузуковото тази вечер има банкет и няма свободни места.И така запазих маса на мое име (Яна Чакмакова) в:
ресторант "Лъки", 19:30,отвън.
Ми ,това е от мен.Вие си носете добро настроение.


P.S. Ако не знаете къде се намира,кликнете върху ЛЪКИ и ще се появи карта с адреса.

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 13:07 от yanac

# 261
  • Мнения: 180
Оправям се и тръгвам за срещата. Благодаря на yanac за организацията!

# 262
  • Мнения: 59
Мацки,разкажете как мина срещата снощи!Yanac,ти нали си папарак,пусни някоя снимчица да видим! Grinning

# 263
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЦА,МАЛКИ,ГОЛЕМИ И ОЩЕ ПО-ГОЛЕМИ!!!!
Да са ни живи и здрави,много да ни радват и да се наслаждават на безгрижно детство!! baloni

# 264
  • Мнения: 59
Ехооо,къде се изгубихте?Никой не пише Sad Crossing Arms!Дори yanac,която е толкова активна по принцип.
Нико днес е за 3ти ден на ясла,най-кошмарния досега,още в колата като наближихме яслата и се усети и заплака,чак повърна 3 пъти от рев. CryМного ми е мъчно,едва се сдържах и аз да не заплача с него. SadДано по-скоро свикне!

# 265
  • Мнения: 616
Привет Simple Smile
yanac пише дипломна сега, явно затова не се появява...
(не като мен, дето имам да я върша същата, ама  Whistling )

Ние с малкия брамбъзък сме добре! Днес ни беше първия запис на тонове! Звучеше като... спортистче  Joy
засега не се е засилил да излиза, няма грам разкритие, ама с всеки ден си слиза по малко и се наглася...
Айде че нямам търпение вече  Mr. Green

Отивам да търся снимки в албума от срещата ви! Дали ще намеря  newsm78

# 266
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Привет Simple Smile
yanac пише дипломна сега, явно затова не се появява...


Аха! Peace

Отивам да търся снимки в албума от срещата ви! Дали ще намеря  newsm78


Не. JoyНе съм ги свалила от фотоапарата.Иначе ,за срещата,ще кажа:От 7 записали се бяхме само 4 парчета.Аз, Pepsito, Angeliha и Михалица.Ядохме, пихме и се веселихме. Много сте не сериозни! Crossing Arms

# 267
  • Мнения: 166
Нико днес е за 3ти ден на ясла,най-кошмарния досега,още в колата като наближихме яслата и се усети и заплака,чак повърна 3 пъти от рев. CryМного ми е мъчно,едва се сдържах и аз да не заплача с него. SadДано по-скоро свикне!
не се тревожи, искаше ми се да те видя на срещата за да те успокоя.Павел плачеше 10 дена още щом започна да го обличам, че чак докато влезе в групата. Но щом походи 2 седмици без прекъсване ве4е няма проблеми. даже към сряда на 2та седмица започна все по малко да плаче.Сега е ОК. Надявам се и Ники да свикне бързо.

# 268
  • Мнения: 59
Дано,pepsi! Hug Само че той сега се разболя и е с висока температура,явно някой вирус от яслата лепна.И тази седмица е вкъщи,а то така с прекъсване е малко кофти,повече време ще му трябва да свикне. Sad Вие в коя ясла сте?

# 269
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Днес mile vale има рожден ден!


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Желая ти много сбъднати мечти!


Общи условия

Активация на акаунт