Hair Color Remover

  • 25 601
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 164
момичета пробвайте с блондиращ крем на Framesi.Сваля черната боя до русо-жълто и отгоре мажете с желания цвят.http://hair2007.bg/product_info.php?manufacturers_id=12&products_id=446
п.п.-неудобното е,че оксидантът е 1 литър

# 61
  • Мнения: 4 757
Сваля черната боя до русо
Чувала си или от личен опит знаеш?

# 62
  • София
  • Мнения: 4 590
момичета пробвайте с блондиращ крем на Framesi.Сваля черната боя до русо-жълто и отгоре мажете с желания цвят.http://hair2007.bg/product_info.php?manufacturers_id=12&products_id=446
п.п.-неудобното е,че оксидантът е 1 литър

Заинтригува ме. Flutter
Къде може да се намери този блондиращ крем освен в този сайт?

# 63
  • София
  • Мнения: 5 289
Момичета,пробвайте с римувър,блондор и обезцветител от различни марки,смесете ги!Сваля черното от раз и ставате платинено руса. Peace

Е извинявам се,ама така ми звучи постинга на coke2k ...Кво значи,пробвайте ей тва,прави така и така?Ми кажи нещо повече,ползвала ли си го,кво що,тва черното не е шега работа...То неможе кой как се появи и пише за нещо си и ние да пробваме всичко върху косите си.Човек чете,чете,събира впечатления и отзиви па тогава се накани да си вземе нещото си.Ти се появи хвърли тука в чуденка и ни за...а.. Confused

# 64
  • Мнения: 70
имам следният въпрос,към тези който имат опит .. Simple Smile преди 6 месеца бях с кичури,доста светла ми беше косата,запачнах да се боядисвам с кестеняв цвят но малко ми омръзна и искам пак светло..забелязвам че ми избиват кичурите и много се радвам,но все пак съм кестенява... какво ще е най-добре и щадящо за косата ми .. римувър или кичури върху боята? и след изпиране на косата задължително ли се слага боя? Simple Smile

# 65
  • Мнения: 164
Сваля черната боя до русо
Чувала си или от личен опит знаеш?
Лично аз съм го ползвала,с първото намазване стоях около 40 мин. въпреки,че е противопоказно,резултатът беше-до средата на косъма русо-жълто,а по надолу ръждавеещо.Преспах и на сутринта реших да се намажа още веднъж(с риск да остана без коса),защото не можех да се гледам такава шарена.Стоях 40-50мин.-слава богу останах си с коса.Оранжевото падна и отгоре се намазах с някаква боя на Вела,но не помня номера защото не съм и фенка,просто такава намерих в близката парфюмерия.

# 66
  • Мнения: 164
момичета пробвайте с блондиращ крем на Framesi.Сваля черната боя до русо-жълто и отгоре мажете с желания цвят.http://hair2007.bg/product_info.php?manufacturers_id=12&products_id=446
п.п.-неудобното е,че оксидантът е 1 литър

Заинтригува ме. Flutter
Къде може да се намери този блондиращ крем освен в този сайт?

Аз си го купих от един магазин в Русе в който продават FRAMESI.Понеже е професионален продукт се наложи да си купя 1л. оксидант-нямат по малки- и сега имам повече от половин шише,може да пробвам и боите им за да го уползотворя.

# 67
  • Мнения: 164
Момичета,пробвайте с римувър,блондор и обезцветител от различни марки,смесете ги!Сваля черното от раз и ставате платинено руса. Peace

Е извинявам се,ама така ми звучи постинга на coke2k ...Кво значи,пробвайте ей тва,прави така и така?Ми кажи нещо повече,ползвала ли си го,кво що,тва черното не е шега работа...То неможе кой как се появи и пише за нещо си и ние да пробваме всичко върху косите си.Човек чете,чете,събира впечатления и отзиви па тогава се накани да си вземе нещото си.Ти се появи хвърли тука в чуденка и ни за...а.. Confused

На никоя не съм опряла пистолет в главата,само изказвам мнението си.Всяка да се маже с каквото си пожелае,решението и проблема си е лично неин.Аз рискувах и се получи,точно за този крем не съм чувала нищо,но знам че нещата на Framesi са добри и така,не съм събирала мнения,реших и действах.

# 68
  • София
  • Мнения: 5 289
Не става въпрос за пистолет и т.н.,но още в първия си постинг трябваше да напишеш,че си го ползвала и какво е станало,ако изобщо нещо е станало.Защото да кажеш пробвайте тва и тва,звучи рекламно,несериозно и както щеш още.Затва ми беше забележката.Сега вече е друго нещо. Peace

# 69
  • Мнения: 17
наскоро ми казаха как да си изпера косата в къщи(банята с блондор може би е същото казано с други думи Wink )определено излиза по-евтино и уж не изтощавало косата. трябва ви едно пакетче обезцветяващ прах(около 2 лв ), прах4ето се смесва с оксиданта,добавя се малко шампоан(по-добре бебешки) и хладка вода.количеството на водата е 2 пъти количеството на прахчето + оксиданта.или на око да стане нещо като боза.това се изсипва на главата и буквално започвате да перете косата.това може да продължи 1 час. тия дни смятам да го пробвам че ми е голяма мъка с тази червена коса... Cry

# 70
  • Мнения: 97
Прочетох и аз преди време за тези чудни препарати за изсветляване и реших да се изсветля.
Консултирах се в три фризьорски салона и в един магазин, в който продават професионална козметика и този римувъл.
Навсякъде едно и също ми отговориха - само блондор има ефект.
Моята коса се боядисва в домашни условия всеки месец, поради което цвета по  дължините е наслояван с години - сама не мога да боядисам само корените. Римувъл-а давал ефект само за нюанси и при това ако не е много наслагван цвета. Моята беше тъмно кестенява, почти черна, но последните три месеца бях слагала по-светъл нюанс, в следствие - корени с по-светъл цвят. Не посмях да рискувам и се доверих на професионалист. Направи ми банята с блондор - намаза ми косата и в продължение на 20-тина минути ми пръскаше косата с вода и много старателно ми разнасяше по кичурите. После нанесе желания от мен цвят. Цветът трябва да е съобразен с получената основа - при мен трябваше да се тушират червеникави нюанси.
Всичко беше с продукти Лореал, процедурата ми струваше 2 часа и към 100 лв. Дължината ми се запази изцяло, цветът е много по-светъл (на аватара е моя снимка) съвсем леко ми цъфтят краищата, но  това беше и преди изсветляването.
Моя съвет е да не рискувате в домашни условия, а да се посъветвате с професионалист - стреса от една изгорена коса и средствата за възстановяването и ще ви струват много по-скъпо.

# 71
  • София
  • Мнения: 38 832
Римувъра е такъв продукт, че не гори косата като блондора!
Мен ми свали от тъмно кестеняво-червеникаво на тъмно-русо.
И то за 15 лева. В домашни условия.
Затова пуснах тази тема.

С блондор в домашни условия стават рижи корени.

# 72
  • Мнения: 97
А може ли да кажеш няколко думи за косата си - тънка и слаба ли е или с по-дебел косъм, боядисваш ли я, колко често, лесно ли се обезцветява - ако имаш впечатления разбира се. Как е косата ти след процедурата....
Според мен това има голямо значение - имаше отзиви, че не на всички е подействал.
Освен това има салони, които работят с  тези продукти и консултациите са безплатни Wink

# 73
  • София
  • Мнения: 38 832
Косата ми е със малко тънък косъм, но в голямо количество.
Боядисвам се всеки месец. Преди със Лонда, сега с Палете.
Лятото тъмно русо, зимата кестеняво.
Още в началото съм писала за процедурата и как ми беше косата - много добре.

# 74
  • Мнения: 164
Момичета имате ли мнение за този продукт http://zlatnaribka.com/product_info.php?products_id=582?

Общи условия

Активация на акаунт