Въпрос за авиокомпания WIZZAIR?

  • 2 350
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 319
лесно ли се оправихте с метрото в РИМ - и аз там ще ходя и ще слизам на Фиумичино

# 16
  • Мнения: 541
Зимата един приятел имаше проблеми с тях.
Когато над София беше постоянно в мъгла и полетите не излитаха
Искал е да лети до лондон, но уви не и с тази компания
После не искаха да му върнат парите, защот когато те му предложили полет заслед седмица той им отказал.
Човека трябваше да е в Лондон на другия ден все пак и отиде до Солун за да вземе полет от там.

# 17
  • Мнения: 295
Работя в туристическа агенция и съм издавала доста такива билети и искам да кажа,че са доста коректни.

Самолетите им са по-нови от на повечето редовни авиокомпании.При невъзможност да се извърши полет възстановявят пари и поемат хотели като другите компании.Но пък при никакви други условия не възстановяват пари от неизползван билет.

В сайта им има  доста иформация.

Наистина ако има трансферен полет се чекира багажа наново,но вече имат доста директни полети до Европа от БГ.

 ВЕЛЛА-Ако когато сте закупували билета ,системата ви генерира номер /примерно GH785K/,значи всичко е ок и не е толкова фатално ако не получите потвърждение на майла.

# 18
  • Мнения: 1 893
лесно ли се оправихте с метрото в РИМ - и аз там ще ходя и ще слизам на Фиумичино
Да. Това, което отива директно до гара Термини се казва Леонардо експрес, купихме си билети от едно магазинче за вестници и следвахме табелите и повечето хора. Движи се на всеки 20 минути и за около половин час сте стигнали.

# 19
  • Мнения: 4 916
Зимата един приятел имаше проблеми с тях.
Когато над София беше постоянно в мъгла и полетите не излитаха
Искал е да лети до лондон, но уви не и с тази компания
...

Убедена съм, че не само Уизз не са изпълнявали полети в мъглата. И на БА да беше, пак нямаше да излети.

# 20
  • Мнения: 541
Зимата един приятел имаше проблеми с тях.
Когато над София беше постоянно в мъгла и полетите не излитаха
Искал е да лети до лондон, но уви не и с тази компания
...

Убедена съм, че не само Уизз не са изпълнявали полети в мъглата. И на БА да беше, пак нямаше да излети.

Не става въпрос въобще за мъглата. Разбира се-, че при такива условия няма как да излети който и да е самолет. /тук сме да споделяме информация, а не да се заяждаме!/ Става въпрос за парите дадени за самолетния билет и че това трябва да е регламентирано.
Историята е малко по дълга в този случай. Първо са му казали, че ще му възстановят парите след един месец, а след като изтекъл този месец са му казали точно обратното.

Общи условия

Активация на акаунт