ТУНИС-отзиви,препоръки за дати,агенции,хо

  • 89 338
  • 411
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 11 747
Предполагам, че е като миналата година  Wink За 6-7 месеца, едва ли нещо съществено може да се промени.

Ох, аз забравих всички дребни неволи. Спомням си само прекрасните каньони, оазиси, пустинята, камилите, синьо-бялото градче - свежия полъх, красотата; Картаген... Сладките фурми, божествения нар, кускуса, брика; горещите ритми на мезуеда... Спокойствието и божетвената градина в центъра на Монастир.

# 406
  • Мнения: 250
Здравейте, аз бях миналата година в Тунис на почивка. Морето е много чисто, обслужването е добро. Пътувах с Он-травел и останах много доволна. Бях края на септември, времето беше хубаво. Само един ден валеше дъжд ... върнахме се на 19 септ. мисля, но след 15 се усети захлаждане. Съветвам всички, които мислят да ходят там да е до тази дата.   bouquet

# 407
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
Миналата година и аз  ходих в края на септември и времето беше много хубаво . С Алфатур бях и съм много доволна.

# 408
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Момичета, прави ми впечатление, че олл инклузив се предлага само в 4* ните хотели- newsm78  Може ли да споделите мнения? Тази година изпуснах ранните записвания за друго място и се оглаждам за Тунис/м/у другото/ вие така хубаво разказвате     bouquet

# 409
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
Аз бях в този не е много лош, но 4* са му много http://www.tury.ru/hotels/32158.html

# 410
  • Мнения: 1
здравейте, искам да попитам дали някой знае какво горе-долу е времето в тунис в началото на септември и какви сувенири трябва да си вземе човек? предварително мерси много за информацията

# 411
  • Мнения: 11 747
Миналата година бяхме от 3-ти до 10-ти септември - беше жега! В Монастир 35 градуса, в Сахара около 48 градуса.  Но... различно е, тази година може да е по- друго...
Прогноза за времето, за 10 дни предварително виж тук
http://weather.yahoo.com/Tunisia/TSXX/regional.html

избираш града, който те интересува. Прогнозата е много вярна, миналата година се сбъдна на 100%

Сувенири - пустинните рози интересни, специфични, ценни и евтини... Всички сувенири са евтини, каквото си харесате на място - това. Има много дрънкулки - чинийки с рисунки, магнитчета и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт