Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 14 086
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • варна
  • Мнения: 1 830
Вчера - боб с наденица
Днес - шопска салата, омлет и за десерт - бисквитена торта Wink

# 286
  • Мнения: 4 370
днес си ядохме гювечетата и добавих една Андалузка салата с домати и чушки: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5415255

# 287
  • гр.София
  • Мнения: 362
Здравей аз си записах рецептата за пилешкото с корнфлекс ето я:
Една тарелка (около 700-800гр.) пилешко филе го нарязвам на по едри порции. Предварително направих следното: смесих 1 майонеза + 2 с.л. горчица + 2 скилидки чесън (настъргани на ренде) + молко черен пипер. С тази марина овъргалях пилешките порции и ги оставих за около 5 часа в хладилника. След това всяко филенце овъргалях в корнфлекс и ги наредих в тавичка, сложих и 1 кафена чашка вода (но докато се печеше леко залепна затова другия път ще сложа още една чаша вода) и ги пека на 200 гр. докато се запече хубаво корнфлекса.
стана много вкусно. Успех!   chef  Wink
А иначе за вечеря снощи правих леща, лионска наденица с гарнитурка и плодове. Днес за обяд ще дояждаме а за вечеря мисля една фадула да врътна (имам повечко яйца  Grinning).

# 288
  • Мнения: 533
За закуска -  картофени хачапури , обяд - на вънка , вечеря - спагети.

# 289
  • Мнения: 3 622
За обед имам пиле с ориз
за вечеря ще направя пилешка супа

# 290
  • София
  • Мнения: 3 816
Днес зелена салатка и бобец.

# 291
  • Мнения: 995
Вчера- телешки кюфтета, салата от краставици и чийзкейк.
За днес не съм решила...

# 292
  • София
  • Мнения: 3 271
За вечеря - пулнени сухи чушки с месо, зелена салата.

# 293
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
За вечеря - пулнени сухи чушки с месо, зелена салата.
Аууу, къде намери сухи чушки по това време? Убих се да търся, много са ми се прияли, а няма  Confused
По темата - днес ще си дояждаме постния гювеч от вчера, салата зеле с моркови. Десерт - печени ябълки с канела и мед.

# 294
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 501
Днес сме на лападена супа и пилешки бутчета.За утре съм предвидила гювечета и бобена разядка по Троянски.

# 295
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Снощи за вечеря панирах свински сърца и задушени бъбреци с бира. Днес яйца, кой как иска, за мен по панагюрски

# 296

Общи условия

Активация на акаунт