Мила Rubella ,
не искам да натрапвам на никого моето мнение,нито да настроивам някого ,но това е....глупост.
На всяка от нас и е ясно че в училище се случват и такива неща,че там има доста много проблеми,но аз съм от майките ,които се мъчат да променят това.Аз ГОВОРЯ с моите деца и се опитвам да ги направя стоиностни хора,показвам им кое е лошо и кое е добро и смятам ,че ако всяка от нас отделя 1 час на детето си за да поговори и да обсъди проблемите му в училище и да насажда добро в него,ще променим този свят,защото колкото и "лоши"деца да има два пъти повече са добрите деца на които може да се подражава.В училището на децата ми колкото и странно да звучи няма насилие,няма кражби,няма издевателства,децата копират добрите деца защото такава е политиката на само училище,а е нормално държавно училище с деца от най-различен етнос-цигани,турци,евреи и арменци.Но училището е старо 100 годишно,там сме учили и ние и родителите ни и никой от нас не иска да промени създаденото.Колкото и да не ви се вярва в това училище  има прекрасни деца ,НОРМАЛНИдеца,няма да повярвате но моите хлапета мразят ваканциите,съучениците им по цял ден се събират заедно в парка и не правят простотии ,а си играят задружно,знам защото са играли по цяла зима у дома и знам ,че са много разумни хлапета.
Така че,глупаво е да си затваряме очите пред всичко,ние сме тези които възпитават ,децата са наш умален модел,ние ги водим към доброто и аз съм от майките ,които насаждат това в децата си.