Бихте ли могли да бъдете само сексуален обект за даден мъж?

  • 3 508
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 38 523
Един малък сладък любовник само за секс. Що пък не.
Но по-скоро той ще ми е сексуален обект на мен.

# 16
  • Мнения: 227
Един малък сладък любовник само за секс. Що пък не.
Но по-скоро той ще ми е сексуален обект на мен.

# 17
ООООООООООООО с голям кеф Flutter,нали е за временно ползване,е ако ми хареса може и повечко Whistling ,но само секс,нищо друго,няма да си го вземам у нас Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 3 521
Да бих могла, въпреки че ситуацията лъха на латино сериал. Третата опция.

# 19
  • Мнения: X
Не мисля,че това е нещо,коеот мога да контролирам.
Ако филанкишията ме възприема като сексуален обект нали аз съм обекта,а той е субекта newsm78 съответно ми дреме на шапката за неговите фантазии,да се справя както може Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 383
А, пепиляжка - това щах да кажа и аз....
Та, в нечии глави какво се случва не мога да знам, въпреки че често си личи какво става...

# 21
  • Мнения: 2 212
Не, не, аз не говоря за фантазии. А да речем има мъж, който харесвате и ви привлича. Имате и вие привличане, но ако вие имате повече от сексуални чувства, т.е. го обичате бихте ли могли да преглътнете това за него да сте само обект на сексуално желание. Или поне само това да получавате...

# 22
  • Мнения: 378
А после що мъжа изневерявал?

# 23
  • Мнения: 25 633
И да съм била, на кого му пука?
Някои хора не се женят за всеки, с който са си легнали, все пак...  Mr. Green
(Или тийнеджърското -"Ах, той ми пипна циците, значи сме гаджета!"  Flutter)

# 24
  • Мнения: X
Не, не, аз не говоря за фантазии. А да речем има мъж, който харесвате и ви привлича. Имате и вие привличане, но ако вие имате повече от сексуални чувства, т.е. го обичате бихте ли могли да преглътнете това за него да сте само обект на сексуално желание. Или поне само това да получавате...
АА,не аз такива мъже не харесвам Naughty,пък за обичане изобщо не може да се говори.

# 25
  • Мнения: 42
Не, не, аз не говоря за фантазии. А да речем има мъж, който харесвате и ви привлича. Имате и вие привличане, но ако вие имате повече от сексуални чувства, т.е. го обичате бихте ли могли да преглътнете това за него да сте само обект на сексуално желание. Или поне само това да получавате...
В този случай - НЕ! За съжаление много мъже се възползват от жените по този начин.

# 26
  • Мнения: 3 034
втора опция.

# 27
  • Мнения: 3 268
Аз съм жена,т.е сексуален обект.Колкото по-дълго съм такава,толкова по-добре.Нищо лошо не виждам в това.Това с възползването не е точно така.Що пък аз да не се възползвам от сексуалното привличане на някой мъж към мен.

# 28
  • Мнения: 700
Един малък сладък любовник само за секс. Що пък не.
Но по-скоро той ще ми е сексуален обект на мен.

Хайде сега пък малък   Mr. Green

Иначе след уточнението на авторката - не бих си причинила удължаване на агонията. Не го възприемам като използване обаче. Не ме иска така както аз го искам, значи го преболявам и търся Мистър КатоЗаМен.

# 29
  • Мнения: 1 052
Ако е взаимно да. Лошото е, че винаги единият разваля играта....

Ако е така, както го казваш, да изпитвам чувства към него, а той да ме търси заради прекрасните ми гърди, два пъти около кръста намотани, тогава не.
Далече съм от подобни алтруистични и възвишени прояви на боконизъм.

Общи условия

Активация на акаунт