Мюзик Айдъл 2 /3/

  • 16 961
  • 589
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 100
след последните 3 поста виждам светлина в тунела! Поздравления, най накрая разум!  Peace

# 46
  • Варна
  • Мнения: 3 359
Шанел е ученичка в 9-ти клас във френската гимназия във Варна. Не знам каква кръв има и не ме интересува и не мисля че това е важно в случая  Peace.

# 47
  • Мнения: 530
Според мен Тома няма да се справи със друг жанр музика освен рок и метал, и ще отпадне.А на поп фолка не ми се мисли как ще е.....

Леле вярно Тома, как ли ще се оправи със задачата за фолка  ooooh!

# 48
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Леле вярно Тома, как ли ще се оправи със задачата за фолка  ooooh!

Това не трябва да се изпуска.  Laughing Ще е повече от забавно. Много му се кефя и аз на Тома!  Peace

# 49
  • Мнения: 4 324
Аз намерих най-после снимките на финалистите (без тези които отпаднаха)
Томата и Деница са ми фаворити на този етап


Пламена Петрова 18 г. -

Мария Илиева 21 г. -

Шанел Еркин 15 г. -

Ана Топалова 27 г. –

Соня Мембреньо 20 г. -  

Нора Караиванова 20 г. -

Деница Георгиева 19 г. -

Стоян Цонев 29 г. -

Лазар Кисьов 23 г. -

Денислав Новев 17 г. -

Тома Здравков 20 г. -

Дамян Попов 21 г. -

Ивайло Донев 22 г. -

Иван Ангелов 23 г. -

# 50
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Тани, много мерси!  Hug Ей сега ще ги вмъкна в първия си пост, за да се вижда кой кой е!  Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 5 828
Тани, мерси, най-после свързах имената с лицата   bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 351
За Иван и аз да си кажа мнението....Хем ми идва да му ръкопляскам, хем да му ударя два три шамара, че да се свести и да слезе на земята Simple Smile.Странно поведение, някак гледам и не мога да повярвам, че може да говори по този начин, то хубаво е да си искрен и да не се подмазваш, ама неговото преминава някакви граници, в повече ми идва.
От момичетата Соня ми харесва...Само че, честно да ви кажа в никой не виждам потенциална звезда, някой който трайно и успешно да се наложи на музикалната сцена.Талантливи са, обаче не виждам "музикален идол" и мисля, че който и да спечели, ще издаде 2-3 песни и до там.Дано да не е така, надявам се Wink

# 53
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Не мисля, че от подобно предаване в България точно може да се изкара потенциална звезда, която да е "готова" и за голяма сцена. По скоро ще е известен у нас.

Моите симпатии са за - Деница, Нора, Пламена. От мъжете нямам любимци, но бих подкрепила Ивайло и Тома.
Соня е готина, пее добре, но има нещо в нея и в начина й по който пее, което ми пречи да я посоча за фаворит

# 54
  • Мнения: 491
За мен Ивайло определено е най-подходящ за финала! Има всички данни! Снощи, както и миналите пъти беше перфектен! Ако тази година Айдъла трябва да е мъж, за мен трябва да е той! Незнам кво му се дразните-може би щото не изглежда като Денислав и не се държи просташки като Иван  Whistling

И на мен много ми хареса Ивайло. Peace
Пя много чисто, накрая като вдигна на фалцет, просто ме разби!!!
Седял дървено на сцената- то на тази песен какво да прави- да се кълчоти ли или да ръкомаха като ветропоказател?!

# 55
  • Мнения: 3 216
На мен пьк Ивайло не ми харесва. Ама то  и попринцип такьв тип мьже са ми направо Sick Някак си ми се един такьв НИКАКЬВ не сцената.

# 56
  • Мнения: 2 897
Ели,Тани,поздравления за труда  bouquet

Гласувах,харесвам трима участници за сега.

# 57
  • Мнения: 446
ИВАН Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace :peace
Ако някой трябва да е music Idol то това трябва да е Иван.Може наистина да прекалява на моменти,но наистина се отличава от другите,талантлив е .Единственият който показаха че може да свири на пиано,и в края на краищата според мен единствено той би направил нещо авторско след това,а не да чака някой да му каже какво да пее и с "Кой стил музика да се занимава" ,наистина би имал развитие,за разлика от другите.Да могат да пеят но до там.

# 58
  • Мнения: 1 475
 Деница се оказва фаворита на Bg-mamma! 80%  от пишещите залагаме на нея!! Peace

# 59
  • Мнения: 822
Моите фаворити са Деница и Нора. От момчета още се чудя.
Абсолютно  Hug !
 

Общи условия

Активация на акаунт