Мюзик Айдъл 2 /3/

  • 16 974
  • 589
  •   1
Отговори
# 60
От момичетата подкрепям Деница,от момчетата няма как да не е Иван,независимо от поведението му. Peace

# 61
  • Мнения: 2 211
Иван и Мария. Карат ме да настръхна - пеят, артистични и нестандартни, всеки по своему.

# 62
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Прав е Фънки с изказването си за Цървуландия...
Стана ясно що за държава сме още когато тризначките простачки спечелиха ББ и затова няма да се очудя новия МИ да е точно Иван. Истината е, че  в нашата държава простотията се толерира и котира...
п.п. Харесвам Иван, но таланта му не е толкова в пеенето, а в това да се прави на маймуна май...

# 63
  • Банкя
  • Мнения: 823
40-минутна разходка и вече нова тема с 4 страници Shocked

Иначе гласувах за Деница, Ивайло, Тома и Соня Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 6 210
Гласувах за Деница и Тома! Желая им успех и желая да ги гледам възможно най-дълго в предаването! Особено Деница, защото Тома, ако трябва да съм максимално честна, избрах по стилово съвпадение във вкуса към музиката  Embarassed
И мноооооооого, ама мноооооооооого ме е яд за Елена!!! Тюх, да му се не види!!!

# 65
  • Мнения: 522
На мен пьк Ивайло не ми харесва. Ама то  и попринцип такьв тип мьже са ми направо Sick Някак си ми се един такьв НИКАКЬВ не сцената.

Е тая многострадална Геновева няма как да ми хареса.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 176
Соня  Grinning
Мария  Laughing
Шанел  Grinning
Ивайло пее добре. Но мъжете не ме грабнаха много като цяло.

# 67
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Днес и утре на концертите пак ли участниците ще избират песните, с които да се представят? Някой знае ли?

# 68
  • София
  • Мнения: 981
От момичетата харесвам Деница,а от момчетата Ивайло.Харесвах много и Ясен ама... Sad
Иван не искам да коментирам, само ще кажа,че отдавна никой не ме е дразнил толкова много,ако това е идолът на тийнейджърите - много жалко.

# 69
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 852
От момичетата харесвам Деница,а от момчетата Ивайло.Харесвах много и Ясен ама... Sad
Иван не искам да коментирам, само ще кажа,че отдавна никой не ме е дразнил толкова много,ако това е идолът на тийнейджърите - много жалко.
Peace

# 70
  • Мнения: 861
Гласувах за Мария и Денислав Peace

# 71
  • Мнения: 2 100
От момичетата харесвам Деница,а от момчетата Ивайло.Харесвах много и Ясен ама... Sad
Иван не искам да коментирам, само ще кажа,че отдавна никой не ме е дразнил толкова много,ако това е идолът на тийнейджърите - много жалко.

 newsm10

# 72
  • Мнения: 1 883
Кайлито щяла да се срещне с финалистите newsm74 Ето затова Фънки ме кефи Peace никой друг продуцент от България нямаше да успее да направи това

http://life.dir.bg/2008/03/13/news2766692.html

# 73
  • Мнения: 2 070
Иван - има харизма, засега най-ме грабва, прави се на Роби Уилямс, не ме бърка, че се лигави, гледам го после как пее.
Ивайло - пее с чувство, още малко да се поотпусне и ще е супер.
останалите мъже - добра визия, прилично пеене, доста заучени движения, скука с две думи. Иначе подходящи на външен вид. Особено онова малкото "влюбеното" и синеокия с вратовръзките. А и още един много красивичък, но му забравих името. Ама са ми скучни тези, затова засега Иван и Ивайло ми водят.

От жените - ммм, не знам.. по-скоро мога да кажа кои не ме грабват - актрисата не е добра.. Пламена много добре влиза във всякакви песни, но не е мой тип. Нора е много добра, а и аз обичам соул и р&б, а гласът и е подходящ за това, Деница също е добра в тия стилове. Ще ги гледам как се развиват и как се справят с различни задачи и тогава ще си избера фаворитка и сред жените. Мария грабва с усмивка, Соня и Шанел с екзотика, ще видим по-нататък това ще ли им е достатъчно. Соня тр изпее парче на Шаде рано или късно.

# 74
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Гласувам за Деница,Шанел и Денислав в този ред.Засега.
Искам да ги чуя повече песни да изпеят.

Общи условия

Активация на акаунт