Мюзик Айдъл 2 /3/

  • 16 983
  • 589
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 511
Мъжете няма какво да ги коментирам, идолът и тази година ще е жена!
Харесвам много Нора, Мария, Шанел и Деничка.

# 76
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Кайлито щяла да се срещне с финалистите newsm74 Ето затова Фънки ме кефи Peace никой друг продуцент от България нямаше да успее да направи това

http://life.dir.bg/2008/03/13/news2766692.html

 smile3501 smile3501 smile3501

...... Соня тр изпее парче на Шаде рано или късно.

Ауууу, вярно. Обожавам Шаде.

# 77
  • Мнения: 3 782
Имаме и нова тема. Да се изкажа на кратко, снощи много се издразних, бях си направила топла напитка с мисълта да гледам хубаво шоу, да си легна след това спокойна. Не можах да разбера защо така се случи, защо изгониха хора,които наистина могат да пеят ooooh!
Дадох своя вот за Соня и Деница, от момичетата те страшно ми допадат, Шанел също. Peace
От момчетата Тома и Ивайло, противно на всички други вас, аз харесвам Стоян,повече от отнова сладурското момченце влюбено в Пламена.
Тази вечер ще пеят момичетата, нали? Дали те ще си избират песните си?

# 78
  • Мнения: 740
Неимоверно ме дразни поведението на Иван, но като гледам колко са гласували за него, явно ще трябва да свиквам с маймунджулъците му

# 79
  • Мнения: 3 211
гледам, че Деница води в гласуването. и на мен ми е фаворит.
мислите ли, че е, защото тук повечето сме жени и майки, т.е. борещи се с наднормено тегло или поне учавствали в битката с килограмите?
дали тийновете, които гласуват също така й симпатизират Thinking
бтв, тя е любимка на дъщеря ми Laughing

# 80
  • Мнения: 3 405
Като гледам по външен вид гласуват.

# 81
  • Мнения: 46
Моя фаворитка е Соня Мембреньо. Голяма сладурана, със страхотно излъчване и вълшебен глас Hug  bouquet

Иван ми направи огромно впечатление. Тоя лигльо те грабва въпреки волята ти и започваш да го харесваш напук на всякаква логика и правила Peace. Все пак попресолява малко манджата, снощи даже реших, че нещо му има на това момче и трябва редовно да си пие хапчетата Rolling Eyes. Изобщо не е чудно, че му е син фара - той ходи и вика: "Бий меее... бий меее!!!" Laughing Joy

# 82
  • Мнения: X
Доживяхме го! Рокаджия в Мюзик Айдъл! С теб сме Тома!   superuu

# 83
  • Мнения: 522
Доживяхме го! Рокаджия в Мюзик Айдъл! С теб сме Тома!   superuu

Да да и аз го чакам с нетърпение да завърти по един гюбек на фолк песента.

# 84
  • Мнения: X
Доживяхме го! Рокаджия в Мюзик Айдъл! С теб сме Тома!   superuu

Да да и аз го чакам с нетърпение да завърти по един гюбек на фолк песента.

E значи ще има да чакаш. Той ще я изпее в негов си, по рок вариант.

# 85
  • Мнения: 3 211
Само че, честно да ви кажа в никой не виждам потенциална звезда, някой който трайно и успешно да се наложи на музикалната сцена.Талантливи са, обаче не виждам "музикален идол" и мисля, че който и да спечели, ще издаде 2-3 песни и до там.Дано да не е така, надявам се Wink
тя и Невена не м изглеждаще на мукзикален идол, но стана, хубавичка, хубавичко пее, но не е нещо чак изключително.
Иво пее страхотно, просто доста се притеснява според мен, дано да има достатъчно време в шоуто, за да се отпусне.
Стоенчо ми е сладичък, ама не пее кой знае колко добре.
гласувах за Деница, Тома, Иво, Соня, Пламена

# 86
  • Мнения: 3 782
very nice, не би ми се искало да те така Naughty Ще бъде поредното ми разочарование Sad

# 87
  • Мнения: 65
Леле...колко страници с този Music Idol. След като няколко дни само ви четох рецензиите хванах и аз изгледах двата малки концерта. Та в общи линии такива са ми впечатленията:
Деница-Изпълнението и беше доста добро. На места дори ми хареса повече и от Арета Франклин. Има хубав и плътен глас, личи си, че доста се е занимавала с пеене, защото е добре обработен, има доста добра техника...абе от любимките ми е.
Соня-И тя ми харесва. Има хубав глас. Обаче точно "Искам те" не я представи в най-добрата възможна светлина. Като и слушах и другите изпълнения най ми хареса песента на Селин Дион. Също и Listen не ми хареса в нейна интерпретация. Но на мен по-скоро не ми харесаха песните не заради нея или заради гласа и, а заради това, че в изпълнение на други известни или не хора ми допадат повече. Но в общи линии тя е другия човек, който много харесвам.
Ана-Честно да ви кажа незнам защо толкова много не ви харесва. На мен тя ми направи доста добро впечатление. Явно съм единствения човек гласувал за нея в темата. Има талант, приятен тембър, но все още не е готова за Music Idol. Още малко работа и трябва и ще бъде страхотна. Есил мисля, че изказа забележа, с която съм много съгласна-прекалено много изнася гласните, което прави песента по-груба, но като изключим това ми хареса. Може би ми е толкова добро впечатлението, защото я познавам и съм я чувала да пее на живо  newsm78
Елена-На мен пък Елена не ми допадна особено. Поне това което чух, не беше нещо особено впечатляващо. Песента на Шаная не и подхождаше на гласа, ама никак. Постоянно пееше един по-висок тон, който безумно ме дразни и не и отива на гласа. Също чух и първото и изпълнение-там пак не ми хареса, защото като техника на пеене имитираше безумно много и ако не я гледах, сигурно щях да се заблудя, че слушам Анастейша. Вече на концерта това имитиране го нямаше, но пък за сметка на това песента беше ужасно изпята. Не съм чула другите и песни, така че не мога да кажа 100% дали е вярно отрицателното ми мнение. По-късно ще видя да ги излушам във vbox7, ако ги има качени. Иначе като глас-определено го има, но и тя трябва още да поработи. Също трябва и по-добре да си подбира песните, защото има невероятна специфика на гласа, а това е страхотен плюс, стига да знаеш как го използваш.
Нора-Ох, изпълнението и го слушах 3 пъти...и трите пъти се насилвах да ми хареса...не става и това си е. Може би не ми допадна, защото имам много добра приятелка, която сега учи поп и джаз пеене в Консерваторията и точно тази песен  много и лежи я пее велико, добавя невероятни типично джазови елементи и просто накрая звучи невероятно. Като  чуя още няколко изпълнения на Нора пак ще се включа.
Пламена-Ех и тя не ми харесва. От миналия Music Idol съм и слушала едно изпълнение на песента "Звезда" и само то ми хареса от всичко нейно, което съм чула. Като поведение не ми допада/коментирам най-вече кадрите от миналата година, на които се лигави безумно/, някак ми е антипатична, но ако ми харесваше как пее това едва ли щеше да има значение
Шанел-Има голям талант. Като прочетох, че е на 15 неможах да повярвам. Добре си е увладяла гласа. Не зная дали е ходила на вокален педагог. Ако не е значи просто е някакъв свръх-природен-талант. И тя ми е от любимките
Мария-На концерта не можах да я гледам, но и слушах изпълнението на "One night only" и ми хареса. И тя е добра. Тук нямам какво да разкритикувам също
Иван-Държи се като простак, но иначе е много артистичен и креативен. Тук виждам, че се заформяс спорове дали може или не да пее. Аз съм завършила НМУ/Национално музикално училище, ако някой не знае съкращението/ и по мое мнение той МОЖЕ да пее. Просто трябва малко да се посъвземе и да не се лигави толкова. Има и гласа и креативноста, ако е малко по-сериозен всичко ще си дойде на мястото. Неговия глас също изглежда много отработен. И за него незнам дали е взимал някакви уроци и дали е завършил някакви школи. Някой вече може и да е писала в темата дали е учил/учи в музикално училище, но аз не съм прочела но просто си личи, че техниката му е как да кажа "изшлайфана", което не се постига лесно. Иска се безумно много работа и репетиции.
Тома-Тома има страшен глас. Много плътен и той ми харесва. Повече от това няма да коментирам, защото съм му чула само част от 1 песен на кастинга.
Денислав-Ама хич не ми харесва това момче. Като визия много ми е сладникав и някак женствен, но за това няма да пиша, че съм минала малко тийн годините и не ги разбирам тези работи. Пеенето му не е нещо особено. Няма никаква специфика на гласа. Пее с един равен глас, досега от него не съм чула да направи някаква по-трудна или специфична извивка. Но забелязавм, че в тийн форумите е любимец, така че...абе аз явно не ги разбирам тези работи
А тези, които не съм коментирала просто не съм ги слушала на концертите. Ако някой път пак благоволя да гледам пак Music Idol ще им обърна внимание и за тях ще напиша.

ПП: Съжелявам, ако имам правописни грешки, но сега нямам време да редактирам.

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 15:05 от dororti

# 88
  • Мнения: 522
Доживяхме го! Рокаджия в Мюзик Айдъл! С теб сме Тома!   superuu

Да да и аз го чакам с нетърпение да завърти по един гюбек на фолк песента.

E значи ще има да чакаш. Той ще я изпее в негов си, по рок вариант.

Да ще почакам да се посмея. smile3535

# 89
  • Мнения: 5 313
Гласувах  Peace
Деница
Нора
Шанел

Тома
Иван

Общи условия

Активация на акаунт