Мюзик Айдъл 2 /3/

  • 16 998
  • 589
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Мнения: 1 475
[ http://vbox7.com/play:5dc41060

Намерих клипче на Пламена от миналата година, това не е ли въпросния Денислав и той е участвал, май още тогава са си имали заигравка!!Пее определено по-лошо, отколкото сега, определено има развитие при нея!! Аз дори съм забравила, че тя е участвала  и преди,хем го следях редовно тогава, определено не ми е направила впечатление по онова време!!

# 92
  • София
  • Мнения: 4 272
От момичетата - Соня, Пламена, Шанел. От момчетата - Иван.
Нора и Деница имат страхотни гласове, но си признавам, че аз държа и на визията.

# 93
  • Банкя
  • Мнения: 823
Денислав е  Mr. Green

Явно не е любов от пръв поглед...

# 94
  • Мнения: 2 211
Денислав е  Mr. Green

Явно не е любов от пръв поглед...
Ей, опасни сте! Веднага надушихте конспирацията.

# 95
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
От момичетата - Соня, Пламена, Шанел. От момчетата - Иван.
Нора и Деница имат страхотни гласове, но си признавам, че аз държа и на визията.

Визия се прави, но не може да се направи да пее по-хубаво. Деница е красива, а ако свали някое кило, ще избие конкуренцията и по визия, освен по глас. Нора също е хубава, само малко облеклото й куца, ама и това се оправя. 

# 96
  • Мнения: 125
  От момичетата харесвам най-много Деница и Шанел. Смятам, че Елена имаше какво още да покаже и трябваше да си тръгне Ана вместо нея.
  От момчетата Ясен ми направи най-силно впечатление на първия концерт и направо съм бясна, че тийновете го изгониха Twisted Evil Останалите не са нещо особено, но между тях откроявам Ивайло и Тома, а Дамян ми е на кантар. Относно Иван - първоначално смятах, че е просто един талантлив клоун, но вече определено ме дразни. Не понасям липсата му на мярка, пък и май не е толкова добър певец, колкото ми се струваше в началото newsm78 На концерта определено се лигавеше при изпълнението на първата част от песента си.
  Специално си редактирам мнението, защото забравих да напиша, че според мен вчера преди всички трябваше да си тръгне Стоян! Той пя ужасно на концерта.
 

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 15:32 от Ra

# 97
  • Berlin
  • Мнения: 11 321
ех, сигурно сте го коментирали, ама да се възмутя и аз от изгонените снощи. ясен и елена според мен пяха много по-добре от тези, които останаха - ана и стоян. много несправедливо за мен.

# 98
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 952
А аз си търся кавъра на "Кен Ли" - дали го има някъде в мр3 формат (разбира се търся и "оригинала" Laughing)

# 99
  • Мнения: 1 475
От момичетата - Соня, Пламена, Шанел. От момчетата - Иван.
Нора и Деница имат страхотни гласове, но си признавам, че аз държа и на визията.

Визия се прави, но не може да се направи да пее по-хубаво. Деница е красива, а ако свали някое кило, ще избие конкуренцията и по визия, освен по глас. Нора също е хубава, само малко облеклото й куца, ама и това се оправя. 

За мен Деница има  много хубави черти на лицето, за разлика примерно от Пламена, която лично за мен има много ---------- излъчване,и никак не прилича на 18 годишна, на Деница само килограмите са и в повечко, но ако остане да края все си мисля, че ще се амбицира да отслабне !!
Най-красива от участничките без съмнение е Соня, а въпросната Гергана, която я бяха набедила за голямата красавица, нещо аз не успях да я харесам визуално!!

# 100
  • Банкя
  • Мнения: 823
От момичетата - Соня, Пламена, Шанел. От момчетата - Иван.
Нора и Деница имат страхотни гласове, но си признавам, че аз държа и на визията.
Визия се прави, но не може да се направи да пее по-хубаво. Деница е красива, а ако свали някое кило, ще избие конкуренцията и по визия, освен по глас.
Тя и Missy Elliott едно време беше колкото Деница, а сега как изглежда Wink

# 101
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
ех, сигурно сте го коментирали, ама да се възмутя и аз от изгонените снощи. ясен и елена според мен пяха много по-добре от тези, които останаха - ана и стоян. много несправедливо за мен.

И аз съм възмутена, но не гласувам с SMS-и, та само си се възмущавам.

# 102
# 103
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Цитат на: magiiia
Ян Бибиян ти май не харесваш Шанел, както и Невенчето не ти беше при сърце?

Не, не я харесвам. За мен гласът й е необработен, а и ме дразни с визията си.
Прекалено перверзно ми изглежда за 15 годишна.

Що се отнася до Невенчето, като гледам "музикалната й кариера" с каква скорост се развива,
май пак уцелих в прогнозите  Twisted Evil

# 104
  • Мнения: 530
Цитат на: magiiia
Ян Бибиян ти май не харесваш Шанел, както и Невенчето не ти беше при сърце?

Не, не я харесвам. За мен гласът й е необработен, а и ме дразни с визията си.
Прекалено перверзно ми изглежда за 15 годишна.

Що се отнася до Невенчето, като гледам "музикалната й кариера" с каква скорост се развива,
май пак уцелих в прогнозите  Twisted Evil
Не е лошо момичето (Шанел), но може би и трябват още няколко години да се по ошлайфа.

А кой ти е фаворит/ка

Общи условия

Активация на акаунт