Благотворителен Великденски базар Пазарджик

  • 15 860
  • 177
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 941
jujavka УААААААУУУУУ - страхотни са  Hug

Беладона - бутилката, която ти е боядисана от мъжо се отлепи боята  ooooh!  , защото била автобоя... Thinking  Това поне беше заключението на бояджията  Thinking
Имам от ремонта у нас останала бяла боя, ще пробвам с нея да я боядиша - дано този път стане  Peace

# 76
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Гери, не се притеснявай - тези дни ще хвана някой вкъщи да ми боядише или ще излезна на терасата. В краен случай ще наблегна на друг тип изделия  Mr. Green .

Да кажа:
Получих от nMihailova материали, които да използваме при изработката на нещата: 3 плика макарони с различна форма - мидички, спирали, панделки. От тях мисля че могат да станат чудесни обемни цветя. Изрязала ни е също цветя от един вид почистваща кърпа, които като са изсъхнали, са станали твърди. Отделно ни е пратила две гъби - ако искаме да си изрежем нещо друго /листа напр./.
Та да казва бързо кой какво му е нужно и иска  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 447
Здравейте. Темата с идеите съм я видяла, но въпроса ми по- скоро беше Вие като пряки участници в базара да кажете какво се търси повече. Покривки, възглавници, салфетки за сервиране newsm78 Мога да ушия и като престилките на Съни, стига да кажете, че това ще е продаваемо newsm78

# 78
  • Мнения: 2 577
получих яйцата, харесаха ми и на Ембер красотите, та ще пробвам и такива.  bouquet

# 79
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Здравейте. Темата с идеите съм я видяла, но въпроса ми по- скоро беше Вие като пряки участници в базара да кажете какво се търси повече. Покривки, възглавници, салфетки за сервиране newsm78 Мога да ушия и като престилките на Съни, стига да кажете, че това ще е продаваемо newsm78

Еми престилките на Съни са много хубави и до колкото съм чела отзиви доста се харесват  Thinking . Тук също има една готина идея за престилка : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=271038.260 , но бая сложна ми се вижда.
Тук има кокошчици: http://picasaweb.google.com/eglislm/TheRoosters и http://picasaweb.google.com/eglislm/PaOLency , които също могат да се ушият, но също не са лесни.
Иначе на предишния базар вървяха по-малките и по-евтини неща. Не се купувах много плетивата, а също бижута ни останаха доста. Нека и другите момичета да си дадат мнението.
Можеш да на правиш неща, които не те затрудняват - например като рамките, никога не съм виждала преди такива  Peace

# 80
  • Мнения: 413
А къде са тези рамки да ги видим? Simple Smile

# 81
# 82
  • Мнения: 413
Наистина са хубави, много оригинални! Peace
А на ръка ли са шити?
И това какъв плат е?

# 83
  • Мнения: 447
Да, на ръка са шити. Плата е домакински гъби, както и по твърд плат, като деним например. Правих тези рамки за коледния базар, но нямам отзиви за тях. Не зная дали са се харесали и дали са се продавали. Затова съм в чуденка относно тях, но ако ви харесват ще правя от тях.   Peace

# 84
  • Мнения: 2 214
jujavka  много ми харесаха рамките.
Ето и от мен последните неща.


Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 22:29 от winter

# 85
  • Мнения: 447
Салфетки за сервиране   newsm78

# 86
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
И салфетките са много оригинални  Peace
Това рисувано ли е?

# 87
  • Мнения: 1 938
jujavka, браво!   bouquet

# 88
ето ме и мен аз сьщо искам да се включа но все още нямам никакви идеи и за прьв пьт ми е така че моля за помощ давайте идеи и предложения виви я ми предложи нещичко

# 89
мили мами пишете какво наистина се тьрси та да знаем вьрху какво да вложим усилия и мерак

Общи условия

Активация на акаунт