Токчетата !!! необходимост или модно недоразумение

  • 12 708
  • 110
  •   1
Отговори
# 90
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Просто един крак при височина 180 е нещо съвсем различно от един при 150см,където кракът е по-къс от торса!  Mr. Green
   
Какво общо има височина с пропорции?  Shocked
Може да съм ниска, но съм добре скроена  Wink
newsm10 newsm10....напълно съм съгласна....не винаги високата жена означава че е с правилни пропорции на тялото...и защо като кажем висока и всички си представят някаква супер кукла манекенка....аз лично имам приятелки над 178..и мога да ви кажа че дори изглеждат груби независимо от обувките които ще сложат..

# 91
  • Мнения: 3 447
Просто един крак при височина 180 е нещо съвсем различно от един при 150см,където кракът е по-къс от торса!  Mr. Green
При височина 150 дължината на тока е почти равна на дължината на прасеца, изключително смешно е. Парадоксът е, че колкото по-висока е една жена, толкова по-добре й стоят токове, сори.

# 92
  • Мнения: 1 454
Аз от както се помня винаги съм харесвала високи токчета, много ми харесват и честно казано са ми удобни и дори са ми по-удобни от ниските обувки...кракът ми е свикнал на напрежение в пръстите , а не в петите...

ето примерно дори днес...обух си едни с нисък ток...много нисък...и така ме заболяха краката към края на деня, че...пък и ми е по-наперно като си се разхождам с токченца...кокетно ми е едно такова...обичам си ги  Heart Eyes

# 93
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Просто един крак при височина 180 е нещо съвсем различно от един при 150см,където кракът е по-къс от торса!  Mr. Green
При височина 150 дължината на тока е почти равна на дължината на прасеца,
hahaha hahaha
 newsm78 newsm78....не си спомням някой да е казвал че е 150... newsm78..и ако допуснем че е все пак така как стигна до това твърдение...... newsm78

# 94
  • Мнения: 604
Високите токчета за мен означават грация, стил и елегантност!
И не всички високи обувки са задължително неудобни !
И в крайна сметка-красотата изисква жертви!

# 95
  • Мнения: 3 268
Никога не бих носила неудобна обувка,но ток не означава непременно неудобна обувка.Напротив,на мен често точно ниските са ми неудобни.

# 96
  • Мнения: 4 770
  
  
    Aз съм свикнала да нося високи обувки и преди носех почти нон-стоп, но вече ги слагам все по-рядко. Причината е, че повечето наистина са доста неудобни...  Wink  Залагам повече на средно високи и комфортни модели  - от тях също има доста елегантни и кракът може да изглежда също доста добре.
    Ами носим ги за да сме красиви и секси, защо иначе?  Flutter
    Ако знаеш колко други "мазохистични'' неща правим, би се замислил и върху тях, но това с обувките е най-очевидно! Mr. Green

# 97
  • Мнения: 13
Е, автора може би ще иска да знае и защо се гримираме, фризираме и си правим маникюр  Shocked
Момичета, защо си губите времето да давате обяснения
Все едно ние да ги питаме мъжете защо се бръснат, или ... идват ми на ум и някои груби примери

# 98
  • Мнения: 800
Здравейте

 В смисъл каква е причината да се носят, не е ли изключително глупаво да си смазвате пръстите на краката с уникално неудобни обувки и с каква цел се прави това . Ако е с цел да сте по високи каква е причината да сте по високи ? Може би да достигате листата на дърветата ?!  Възможно ли е да единствената цел да е трениране на прасеца ?

 Joy

вискока съм окло 1.75 така , че едва ли имам комплекси за височината   Joy 
Доскоро мразех токчетата- НЕУДОБНИ, но седа имам един чифт летни санадли с 5см тънко токче, това са най-удобните обувки, които някога съм имала  Peace   сериозно

Но въпреки всичко ги обувам веднъж на десетина дни  Joy

# 99
  • Мнения: 46 573
Е, автора може би ще иска да знае и защо се гримираме, фризираме и си правим маникюр  Shocked ...

Примерът е несполучлив, изброените не ностя дискомфорт, болка и деформации ...

# 100
  • Мнения: 1 599
Е, автора може би ще иска да знае и защо се гримираме, фризираме и си правим маникюр  Shocked ...

Примерът е несполучлив, изброените не ностя дискомфорт, болка и деформации ...

еми тогава нека да ни попита защо ходиме на кола маска?? Тя носи дискомфорт и болка Crazy ама това не значи , че ще ходиме космати  Whistling

# 101
  • Мнения: 46 573
Носи да  newsm78 жена съм, но не го разбирам това с кола маската  Stop само на ръцете правя, защото не ме боли, за останалите части на тялото - безболезненото обезкосмяване, все пак не съм мазохист  Peace

# 102
  • Мнения: 1 599
е ако кажеш че се бръснеш??? направо спирам...  Crazy

# 103
  • Мнения: 46 573
Да, всеки ден, при всеки душ, всяко сантиметърче от тялото, винаги съм гладка. Това с кола маска или епилатор не можеш да го постигнеш, защото трябва да ги оставиш да пораснат, за да се хванат, а мен не ме устройва да ходя с косми, макар и малки  Sick

Какво спираш  newsm78

# 104
  • Мнения: 1 455
Никол и веждите ли си бръснеш ooooh!.,а мустаците newsm78...или сигурно,ще кажеш нямам нужда Stop

По темата...харесвам високи токчета,но напоследък трудно намирам удобни,високи обувки,които да ми харесват.Сега намалих малко височината  Crazy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт