Токчетата !!! необходимост или модно недоразумение

  • 12 678
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 46 520
Никол и веждите ли си бръснеш ooooh!.,а мустаците newsm78...или сигурно,ще кажеш нямам нужда Stop ...

Веждите си скубя, не ме боли така, както кола маската на краката, ако имах алтернативен вариант (като този да нося ниски обувки), щях да го използвами при веждите.

Мъх нямам над горната устна, но ако имах, щях да ползвам депилатоар, с колата стават много грозни пъпки.

Темата май беше за токчетата  Laughing

# 106
  • Мнения: 1 599
 Никол за първи път чувам някой който го боли от колата на краката???а на ръцете не?? цели ръце ли си правиш? Мен единствено целият триъгълник ме боли... ама от това бръснене ще стане страшно един ден - гора..ама всеки си преценява...  Flutter  bouquet

# 107
  • Мнения: 46 520
... ще стане страшно един ден - гора ...

Бръсненето не променя гъстотата и дебелината на космите, това е мит  Peace

Всичко идва от там, че когато са минати с бръснач - растат наведнъж, затова ти се струват много, а след кола или епилатор излизат на "плантацийки" и оставят усещането, че са оредели  Laughing освен това са остри и това подвежда, че са по-твърди. Но като се минават всеки ден реално не ги виждаш въобще  Laughing

Дебелината пък зависи от ЕГН-то, най-лесно се вижда, ако сравниш твой косъм на главата с този на дете и на човек на 80 г. Peace

# 108
  • Мнения: 2 448
Никол, ама разпитаха ли те подробно как се обезкосмяваш в тема за токчета, а?  Laughing

# 109
  • Мнения: 46 520
Мда, само за косата още не са питали, но има време  Laughing

# 110
  • в баира
  • Мнения: 861
Ниска съм и за мен токчетата са задължение. Толкова съм ги свикнала, че като сложа равна обувка и ми е някак си дискомфортно.

Общи условия

Активация на акаунт