БЕБЕТА ЮНИ - 24

  • 13 224
  • 293
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 279
Добро утро ,мамчета! Hug
Днес ще ходя на лекар, че нещо не съм много добре, корема ми си стои твърд-а пия магнерота 3 по 2. А на всичкото отгоре сега ме заболяка и бъбреците Rolling EyesВъобще много ми е весело...
Трънче, я ми кажи някой американски сайт за бебешки дрешки, ако може и да има подобни бодита като вашето на адидас Mr. Green, че един приятел скоро ще се прибира от там и ми каза ако искам нещо да му казвам Heart Eyes
Съни _бс , хайде да измислим нещо за тая лекция. На някой ако му е удобно, да провери направо в ресторанта, че информацията в сайта е много повърхностна .. Ивето също има интерес да дойде Wink

# 31
  • Мнения: 212
lina_viki   да ти призная понякога и аз като се размечтая ме хваща шубето... ама си викам че все някак си ше се оправя- тя нали неволята учила Simple Smile а и свекито живее с нас- така че имам подкрепа, а мойта мама само да и звънна и да и кажа че имам  нужда от помощ и ще е цъфнала преди да съм затворила слушалката Simple SmileSimple Smile- затова съм такъв ербап Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

# 32
  • Мнения: 339
Добро утро!
Каня ви на сутрешна закуска


Толкова ми е хубаво днес, сигурно защотото е петък. Вече броя дните докато изляза в болнични - още точно 27 работни дни.

Рони, съжалявам мила, това наистина са стрии. Чувала съм, че имат шанс да се заличат, ако докато са пресни започнеш да ги мажеш с контатубекс. Но се консултирай с лекар. На мен първата бременност ми нанесе страхотни поражения по бедрата, по паласките, и най- много на гърдите. Там още през шестия месец се получиха дълбоки червени резки. А имах хубави гърди - не бяха големи, но бяха стегнати. След като спрях да кърмя, гърдите ми  изведнъж се свиха и...до там беше с хубавото им. Единственото място, което беше, а и до сега е пощадено е корема ми. Иначе и преди и сега се мажа, но както каза Трънче - май всичко е до ген.

Танита, и аз ти благодаря, че се грижиш за поддръжката на темичката ни.  bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 864
добро утро и от мене.
ех че е хубаво да е петък...както се казва " в игри и закачки петъка пак дойде" Simple Smile

за споделя че и аз също се мажа с кремове срещу стрии. Моят е на Мустела и за сега съм доволна. ама кожата ми се е изсушила доста напоследък забелязах. дано не ми излязат много стрии. аз си имам от преди най-вече от бързото израстване. ама каквото такова. важното е бебето да е добре.

занете ли какво са чудех - защо всички казват че трябва да се спи най-вече на лявата страна? каква е разликата от това да полегнеш на дясно? освен това забелязах че аз като полегна на лявата страна и носът ми се запушва. много гадно. и май ме повтаря настинката или грепа или каквото и да е там но ад не са давам лесно Wink

# 34
  • Мнения: 10
Добро утро и от мен!
 MeryLu благодаря за пищната закуска! Hug
И аз се присъединявам към мамите със стриите #CrazyКрай-вече всичките илюзии за възвръщане на предишната форма ми свършиха, но Naughty не съжалявам защото каузата си струва.
galika 81 получих ситни пъпчици и когато ми се появи алергията към кремовете на Mustella, a после и с алергията към Mamma Donna Close И мен страшмо много ме сърбеше....уу...беше доста гадно-като крастава постоянно се дръгнех.На мен алерголожката ми предписа Елоком-това е детско кремче и каза да си го запазя ако остане, че ще ми върши работа и като се роди бебчето Peace.Има една нова серия кремчета-Matern с двойно действие против стрии и действа добре поне при мен, но определено не е мазен като Mustella.
Bunnie на мен ми е най-удобно да спа на лявата страна.И аз незнам защо. Имам усещането че като спа надясно и бебето застава на челна стойка и не му е удобно на него и не спира да се движи и така аз трябва да будувам също dance
ves_77 kakво стана с болничния-вдигнаха ли най-накрая гадовете?

# 35
  • Мнения: 148
Само да кажа и аз какво правя за изсушена кожа - ползвам бебешко олио, на Нивеа, пише че е подходящо и за бременни, не че не си нося от първата бременност стиите, ама - ген, както каза Трънче Peace
MeryLu с тази закуска... идваме ти на гости  chef

# 36
  • Мнения: 23
Здравейте   bouquet
само да кажа защо е по добре да се спи на лявата страна, не че пречи да се спи и на дясната страна, но когато е на лявата страна кръвотока към плацентата е по добър и е по добре за бебето. Само не е  препоръчително да се спи по гръб - не е добре както за бебето, така и за майката.
Весел и усмихнат слънчев ден от мен  Hug Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 220
Добро утро мамета.
tanita_83 благодаря за новата темичка.  bouquet
rallii добре дошла   bouquet
Благодаря ви за комплиментите  Hug Малката е голямо чудо, отгледах я аз до 3 години(докъто тръгна на детска градина) та съм и като дойка  Crazy
Какви са тези 3 килограма качени , за които говориш viki 127newsm09  ми аз съм си слоница пред теб. От 54 кг сега съм 65  smile3516 ама то така става с този сладолед всяка вечер. Така си лекувам нервите. Започнах да се плаша вече от себе си. Вчера пак плаках от нерви. Ама моя е такъв сухар  smile3511 Прибра се от работа , а мен ме боляха краката , кръста и ми беше зле  , казах му а той ми отговори " МИ АЗ С КВО ДА ТИ ПОМОГНА , ТА МИ ГО КАЗВАШ"  smile3515 smile3511 smile3514 bash tantrum Rage Rage Нищо не казах, започнах да сервирам, да му гладя ризите..... 1ironing  food002 cry охкайти през цялото време. Ама тоя човек няма милост никаква. И на всичкото отгоре му се обади приятел да излизат и той ми каза , че на мен като ми е зле той сам ще излезе.  nono fight af newsm29  Да ама си премълчах, отидох в спалнята да си лягам и се наплаках хубаво. А може би не трябваше. Ама много хормони. Незнам дали не трябва нещо да пия за нервите.  cry

# 38
  • Мнения: 65
Ето ме и мен в новата тема
Аз пак ровя в сайта за онлайн пазаруване и гледам бебешките дрешки и само ох-кам и ах-кам от умиление. Последното което много харесах, реших и на вас да ви го покажа, не мога да взема решение кое от двете ми харесва повече.Това: или това: . Пък и не знам бебешоците от юни до зимните месеци колко ще пораснат, т.е. кое размер трябва да поръчам  newsm78
Хубав, хубав петък от мен, гушкам всички дебеланки сладки   Wink

# 39
  • Разград
  • Мнения: 377
Здравейте, милички и от мен!  Hug Аз днес имам едно питане. Трябваше да ми се продължи болничният, но моята лекарка е влязла в болница и ми каза да си пусна отпуска. Аз и без това щях да си пускам, но на 13 Април, защото 180-те разрешени дни ми изтичат тогава. Та тя ми каза да си пусна сега, а ние после пак ще пуснем болничен. Обаче сега ми казаха че можело да се наложи неплатена. Ама аз не разбирам защо след кота имам 56 дни - нали ние учителите имаме по толкова на година и аз не съм ползвала и ден от нея. Не мога да разбера има ли някакъв проблем с това да си взема 15 дни платен отпуск? Ако някой може да ме светне ще съм му много благодарна.

# 40
  • Разград
  • Мнения: 377
ryan, да ти кажа честно и двете ми харесаха и то много, но си мисля че за студ и вятър по подходящо е второто.

# 41
  • Мнения: 220
На мен и двете ми харесват. Ама второто като че маааалко повече.  Една мисъл ме тормози от известно време. Дали нашите бебоци ще трябва да се обличат с дълги ританки и дълго ръкавче в жегите ??? За щото майка ми твърди, че трябвало, а аз си мислих по памперс и боди да го държа?????  newsm78 Някоя мама ще ме просветли ли???/

# 42
  • Мнения: 65
Дали нашите бебоци ще трябва да се обличат с дълги ританки и дълго ръкавче в жегите ??? аз си мислих по памперс и боди да го държа?????  newsm78 Някоя мама ще ме просветли ли???
И мен същите мисли ме спохождат, изобщо не съм наясно!?!

# 43
  • по света
  • Мнения: 1 587
Малта дъщеря ми се роди в началото на август и я обличах или само с боди като това http://shop.danet.bg/popup_image.php?pID=1164 или с нормално без крачоли и само по едно трикотажно одеало когато беше голяма жега.

# 44
  • Русе
  • Мнения: 616
Здравейте, милички и от мен!  Hug Аз днес имам едно питане. Трябваше да ми се продължи болничният, но моята лекарка е влязла в болница и ми каза да си пусна отпуска. Аз и без това щях да си пускам, но на 13 Април, защото 180-те разрешени дни ми изтичат тогава. Та тя ми каза да си пусна сега, а ние после пак ще пуснем болничен. Обаче сега ми казаха че можело да се наложи неплатена. Ама аз не разбирам защо след кота имам 56 дни - нали ние учителите имаме по толкова на година и аз не съм ползвала и ден от нея. Не мога да разбера има ли някакъв проблем с това да си взема 15 дни платен отпуск? Ако някой може да ме светне ще съм му много благодарна.
Според мен е никакъв проблема да те пуснат в платен отпуск от работата. Щом за година имаш право на 56 дни това прави 56:12=4,66666*3=13,99999~14 дни /да обясня какво смятам броя дни на полагаемия годишен отпуск се дели на 12 месеца и получаваме колко дни се полагат за 1 месец, от началото на годината можем да кажем, че са изминали 3 месеца, защото сме средата на мес. и той ще свърши докато си си в отпуск и получаваме реално колко дни отпуск ти се полагат за дадения период - 14 дни/. Това, че до сега си била в болничен не означава, че нямаш право за този период наплатен годишен отпуск, т.к. болничния си е друг вид отпуск - по болест. Ако не си си ползвала цялата миналогодишна отпуска трябва да си пускаш от докато свърши, а след това да подкарваш за новата година. Дано съм обяснила добре, че изобщо ме няма в обясненията, по мога да ги правя нещата.

Общи условия

Активация на акаунт