Ах тези чорапогащници!

  • 15 182
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Дебел чорапогащник не нося. През зимата слагам помпеа 20 ден и естествено ги късам почти всеки ден. Примирила съм се, нося си резервен винаги. През пролетта, та чак до есента нося чорапи, от тези със силикона. Обожавам ги, много са ми удобни и не ги късам.

# 31
  • софия
  • Мнения: 99
aз харесвам golden lady.не се късат и като цена- качество е супер.може би трябва да се купуват от магазини където не се задържа стоката.

# 32
  • Мнения: 751
За да не се чудите какви чоропогащници да си купувате правете като мене,не носете,въобще не са ми удобни  и се моля да не става много студено,че да не ми се налага да ги обувам. Wink

# 33
  • Мнения: 491
Аз съм средна работа- понякога късам по 2 на ден, понякога си карам по 2 седмици с един и същ.
По- голям няма как да си купя, висока съм доста и мисля, че вземам последния номер. Confused
Наскоро ми казаха, че ако се сложи чорапогащника за една вечер във фризера, издържал по- дълго.
Пробвал ли е някой? newsm78

# 34
  • Мнения: 156
Постоянно нося чорапогащници,а и много обичам по-цветните.Рядко ми се късат,но и аз винаги преди да почна с обличането,проверявам всички нокти,от това най-често се получава бримка.
Купувам си предимно италиански и определено има много голяма разлика между скъпите и по-евтините.С тези около 20 лева спокойно си карам година,за което време чорапогащникът се е изплатил многократно.

# 35
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Понякога късам, но понякога някои карат с месеци. Вероятно зависи от марката и размера , аз обаче купувам всякакви и не обръщам внимание кои се късат по- бързо.

Просто рядко гледам да слагам, защото ме дразнят и получавам сърбежи.

# 36
  • Мнения: 2 407
Mного мразя.И аз като сложа и веднага го късам, нося повече чорапи.

# 37
  • Мнения: 1 179
За протокола напоследък все по рядко късам чорапогащи. Ходя предимно с поли и зимата и лятото.
Намила съм си "моята" марка "SISI" нямам оплаквания, много са добри. Пробвала съм много други марки , но вече не рискувам Naughty

Наистина пробвай да си вземеш един номер по-големи, така е по вероятно да останат по-дълго здрави.
Аз лично моите ги късам само и единствено на палеца на краката (не че имам педикюр) не знам как се получава, но това е.

не ползвам ръкавици, но все пак внимавам докато ги обувам

А от къде ги купуваш? Аз също много лесно ги късам и винаги трябва да имам резервен. Не, че много често обувам поли, но като сложа постоянно се оглеждам за някоя бримка.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 956
Хм - идея е да се купуват един размер по-големи... Само дето и аз съм в отбора на високите и рядко си намирам един номер по-голям. За сметка на това не веднъж съм се прецаквала да си купя номер по-малък, понеже не е имало от големите какъвто искам...
И ноктите не са единствения проблем. Поддържам си изрядни ноктите, но пък кожата ми е много чувствителна и от честото миене на ръцете и от време на време домакинстване без ръкавици кожата ми става доста грапава на места.
Какви точно ръкавици ползвате? От плат, плетени или гумени (като за операция)?  ooooh! Колко тъпо звучат тези въпроси, ама като ми писна да си даван парите за чорапогащници съм готова вече на всякакви резили...

# 39
  • София
  • Мнения: 194
За протокола напоследък все по рядко късам чорапогащи. Ходя предимно с поли и зимата и лятото.
Намила съм си "моята" марка "SISI" нямам оплаквания, много са добри. Пробвала съм много други марки , но вече не рискувам Naughty

Наистина пробвай да си вземеш един номер по-големи, така е по вероятно да останат по-дълго здрави.
Аз лично моите ги късам само и единствено на палеца на краката (не че имам педикюр) не знам как се получава, но това е.

не ползвам ръкавици, но все пак внимавам докато ги обувам

А от къде ги купуваш? Аз също много лесно ги късам и винаги трябва да имам резервен. Не, че много често обувам поли, но като сложа постоянно се оглеждам за някоя бримка.

Aera, имам си любим техен фирмен магазин. намира се на ул "Солунска" , като тръгнеш от Славейков в посока Витошка, от дясната ти страна (почти до Витошка) до него има магазин за детски дрехи Venice. Мисля че на витрината пише Golden Lady
Дано да го обясних правилно. Simple Smile

# 40
  • Мнения: 372
Golden lady и Sanpellegrino Peace А ако не са стари или купени от сергия и са твоя номер - още по-добре  Simple Smile Освен това, чорапогащниците и чорапките задължително се перат преди първото обуване, за да не се късат лесно след това - но не знам защо е така... После също трябва да се перат  Laughing

# 41
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
... После също трябва да се перат  Laughing

 Joy Joy Joy

Задължително!

# 42
  • Мнения: 463
Аз чорапогащниците ги късам на големия пръст на крака и вече бях решила пола да не слагам!!! Аз и чорапи/гуменки/еспадрили/маратонки, който са от плат все там ги късам, че ми стърчат нагоре пръстите като за световно #Cussing out Embarassed Размерът и формата на нокътя нямат значение въобще - вече ми омръзна да съм с дупки там! Дайте акъл и за този проблем Wink

# 43
  • Мнения: 491
Аз чорапогащниците ги късам на големия пръст на крака и вече бях решила пола да не слагам!!! Аз и чорапи/гуменки/еспадрили/маратонки, който са от плат все там ги късам, че ми стърчат нагоре пръстите като за световно #Cussing out Embarassed Размерът и формата на нокътя нямат значение въобще - вече ми омръзна да съм с дупки там! Дайте акъл и за този проблем Wink

Пробвай да залепиш от вътрешната страна на обувката, на мястото на големия пръст малко лейкопласт ( не знам дали се пише точно така). Друго не се сещам! Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз пък съм намерила решение за себе си.Тъй като ги късам най вече като ги обувам,ползвам ръкавици. Simple SmileТака не ги закачам с ноктите и опъвам бавно и внимателно нагоре.Предпочитам да купувам моя размер и да са от по-стегната материя,за да не ми се свличат.Внимавам като обувам обувки или ботуши.Е, и на мен ми се случва да късам,ама като се замисля, имам чорапогащници,които ползвам вече няколко години.

Една моя учителка ме посъветва да обувам чорапогащниците си мокри. Да е жива и здрава!

Общи условия

Активация на акаунт