Петъчна - за краставиците

  • 6 305
  • 160
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 656
Ти пишеш "вчера" - значи четвъртък, краставицата е за таратор.
Виж ако е било петък....

# 16
  • Мнения: 503
Вчера си купих две краставици. Избрах ги да са био- производство. Как мислите, какво ли ще правя с две био- краставици едновременно?

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз пък съм правила салата само от краставици с лук и магданоз, много е яка Peace Виж, царевичните пръчици ме смущават Thinking Mr. Green

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Краставиците са полезни и вкусни.Много ги обичам...
Даже си я ям понякога така-режа я на 2 по дължината,поръсвам обилно със сол и хрупкам...

# 19
  • Мнения: X
Краставицата съдържа 99% вода.

# 20
  • Мнения: 2 660
Историята е следната:
Мъжът на тази дама се прибира по-раничко вкъщи и започва да готви кебап.... Обаче, докато кълца месото, забелязва, че лукът е свършил. В този момент се обажда жената - и пита "Тръгнала съм за вкъщи, да донеса ли нещо?" (това по принцип е репликата на мъжа, но нали е четвъртък и тя е била на курс по английски, та се връща по-късно).

Той и казва: еее, слънце, лук нямаме никакъв. Вземи ми и едно зрънчо, че довечера ще дават Биг Брадър (Мюзик Айдъл, Пей с мен, Новините)...

Тя отива, купува лука и зрънчото и се сеща, че колежката и е казала за много добра маска за лице с краставици. Тъй като знае, че у дома имат само една краставица, а тя е за салата, купува още една. Решава, че след вечеря ще седнат пред телевизора, ще ядат зрънчо и тя ще си сложи маската на лицето... Четвъртъчна идилия.

# 21
  • Мнения: 1 400
Много се кефя като ми гледат в торбичката Flutter
Краставици обожавам.
Ям ги натюрлих.
Лука обикновенно за готвене го използувам, за вас- не знам Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 656
Краставиците са полезни и вкусни.Много ги обичам...
Даже си я ям понякога така-режа я на 2 по дължината,поръсвам обилно със сол и хрупкам...

А облизваш ли понякога от поръсената сол? Blush

# 23
  • Мнения: 1 092
Тъпо, да!
В днешно време какви хубави вибратори има,тя още с краставици! Whistling

# 24
  • Мнения: X
Историята е следната:
Мъжът на тази дама се прибира по-раничко вкъщи и започва да готви кебап.... Обаче, докато кълца месото, забелязва, че лукът е свършил. В този момент се обажда жената - и пита "Тръгнала съм за вкъщи, да донеса ли нещо?" (това по принцип е репликата на мъжа, но нали е четвъртък и тя е била на курс по английски, та се връща по-късно).

Той и казва: еее, слънце, лук нямаме никакъв. Вземи ми и едно зрънчо, че довечера ще дават Биг Брадър (Мюзик Айдъл, Пей с мен, Новините)...

Тя отива, купува лука и зрънчото и се сеща, че колежката и е казала за много добра маска за лице с краставици. Тъй като знае, че у дома имат само една краставица, а тя е за салата, купува още една. Решава, че след вечеря ще седнат пред телевизора, ще ядат зрънчо и тя ще си сложи маската на лицето... Четвъртъчна идилия.
smile3558 newsm74 но имо едно голямо "НО" ... пости е сега. Теорията с кебапа отпада Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
В днешно време какви хубави вибратори има,тя още с краставици! Whistling

Жената живее природосъобразно, к,во се чудиш...

Аз не съм на средна възраст, но винаги си избирам краставици продължително.

И аз си ги избирам продължително. Сигурно е на подсъзнателно ниво... Mr. Green

# 26
  • Мнения: 120
Може да са и свършили на жената краставиците а да си има домати в къщи.

# 27
  • Мнения: 1 092
Често се случва да купувам само краставици.Защото кисело мляко имам вкъщи.И олио купувам.....ами това ми трябва в момента Mr. Green

# 28
  • Мнения: 385
Аз като купувам краставици винаги подчертавам "И да е по-тънка, че е за салата."

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз като купувам краставици винаги подчертавам "И да е по-тънка, че е за салата."

От доста време се чудя защо продавачката в "Плод - зеленчук-а" изглежда толкова отегчена, а то й е омръзнало на жената да слуша обяснения от купуващите краставици  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт