Колко дълго трае любовта в брака?

  • 6 195
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Хей, госпожи, не се отчайвайте толкова бързо! Ако още на 5-тата година се замисляте дали любовта си е отишла и къде, как ще я карате след още 5-10 години?
За стаж - ударихме 13 години. Да сме живи и здрави, може още да изкараме.
Любовта не си отива, освен ако не я изгони някой насила. Има моменти на големи трудности, че дори и сътресения, от които най-сериозните са като се родят децата и ако няма кой да помага. Финансовите проблеми не са толкова страшни, ако семейството е задружно. Страшно е ако някой е много болен. Останалото се оправя сравнително лесно.
smile3501 Това все едно аз съм го писала, и дано има повече такива мнения.

# 61
  • София
  • Мнения: 408
Според мен, ако си открил точният човек може да продължи вечно, колкото и смешно да ви се струва. При нас е така вече 9 години, дано и занапред да е така.

# 62
  • Мнения: 6 274
Любовта в брака трае толкова дълго, за колкото се погрижат съпрузите! Докато те гледат в една посока, всичко е наред.
Съгласна съм с теб.И аз мисля така Simple Smile
Тука съм абсолютно съгласна .  Peace

# 63
  • Мнения: 4 965
Любовта в брака трае толкова дълго, за колкото се погрижат съпрузите! Докато те гледат в една посока, всичко е наред.

  bouquet
Това е точно така.

Иначе, влюбеността е кратка - минава за около година. После, ако има желание и от двете страни, остава любовта, приятелството, уважението. Всъщност, любовта в брака е много по-силна от любеността, защото би следвало човекът до теб вече да е станал част от теб, да сте едно цяло. Ако не така, вероятно просто сте оставили любовта да си отиде.
Ние сме заедно от 7 г. и пеперудите изчезнаха отдавна, но любовта ни е много силна и държим един на друг много повече от преди(липсваме си, когато не сме заедно; чуваме се постоянно по телефона; притесняваме се за другия; минали сме заедно през хубави и през лоши моменти; всячески се стремим да съхраним огънчето...). Hug

Общи условия

Активация на акаунт