Формула 1 - сезон 2008

  • 17 949
  • 346
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 9 981
Гледам, че и вашето е колкото нашето дребосъче...нещо засега вървим към отказване, макар че още малко ще мисля. Освен това поръчахме ето това и може и да отидем все пак...много ми се ходи и на мен, мъжът ми също е фен, той ме запали, та ще си е голямо преживяване Simple Smile

# 61
  • Мнения: 338
отивайте тогава, какво му мислите, особено ако детето обича да носи тия слушалки! мойта дъщеря не ще нищо да си слага на ушите. затова тая година я оставяме на баба й, пък догодина може да я вземем. вие къде мислите да ходите - в турция ли?

# 62
  • София
  • Мнения: 3 880
Лана, ние първо ще отидем през май на състезанието в Истанбул, а после във Валенсия. мъжа ми работи в испанска фирма и това за Валенсия е с покана, та не съм още наясно какво да организирам аз.

но за Истанбул сме там твърдо:)

какви екстри да си купим за ушите, там продават ли? Лана, ти откъде взе такива слушалки?

# 63
  • Мнения: 75
Ако приемате различна гледна точка,ще драсвам по някой ред при вас...
Фен съм на МакЛарън и ...Алонсо.

# 64
  • София
  • Мнения: 9 981
И аз бях така..сега съм само на Алонсо Simple Smile

Aurora, браво на вас...те билетите за Валенсия са разпродадени вече, само за 10 дни, организаторите са много изненадани. Ама вие пък и 2 формули даже  Crazy
Ние се отказахме, решихме че малчо все пак е малък и ще го оставим за догодина. А шлемофоните ги поръчах от ebay, но още не са дошли, и не знам дали ще ги хареса, ама да сме подготвени.
За възрастни не знам - може и тапи да вършат работа, който е ходил да каже Simple Smile

# 65
  • Мнения: 6 912
Aurora, браво на вас...те билетите за Валенсия са разпродадени вече, само за 10 дни, организаторите са много изненадани.
Разпродадени къде? В интернет си има билети, то е малко абсурдно всички билети да се продадат за 10 дни по принцип.
Относно тапите аз не ползвам такива, както казах шумът изобщо не ми пречи. Приятелят ми си е слагал и каза, че вършели работа горе-долу, чувал се слабо шумът.

# 66
  • София
  • Мнения: 9 981
Ами по всички сайтове (www.f1-live .com, planet-f1.com) пише че са sold out, но наистина онлайн има. Може би те са си продадени на въпросните сайтове и те ги препродават,  и затова официалният разпространител казва, че са продадени, аз така си го обяснявам.

# 67
  • Мнения: 6 912
Ами по всички сайтове (www.f1-live .com, planet-f1.com) пише че са sold out, но наистина онлайн има. Може би те са си продадени на въпросните сайтове и те ги препродават,  и затова официалният разпространител казва, че са продадени, аз така си го обяснявам.
Да, наистина и аз предполагам, че е така.
А ние скоро ще стягаме куфарите за Барселона, нямам търпение вече Mr. Green Между другото за първи път ще ходим на квалификация Crazy Но нали скоро няма да ме огрее пак та искам максимално да се възползвам.

# 68
  • София
  • Мнения: 9 981
Ох, много яко...едно от най-хубавите ми преживявания в Испания е свързано с тази писта. Толкова път бихме с мъжа ми, за да стигнем...голям смях беше Simple Smile

# 69
  • Мнения: 338
миналата година бяхме в турция - повечето хора бяха с тапи, та решихме, че вършат хубава работа. но като гледам тия слушалки, дето сте поръчали  Shocked , чак ми се стуват нищожни тапичките

# 70
  • Мнения: 152
Ако приемате различна гледна точка,ще драсвам по някой ред при вас...
Фен съм на МакЛарън и ...Алонсо.
Алонсо е бакшиш...  Mr. Green
...моят отбор продължава да тъне в собствената си глупост дейва! Но пък понеже имам тръпка към Италианските мАкини...та "Ферари" и Айсмен много ме радват.
Маса е новият световен шампион!
Не ме заяждай за "хонда"...  Crazy

# 71
  • Мнения: 75
Ха..."бакшишът"съвсем спортсменски споделяше тайните си с новобранеца и...знаем какво стана.
Кими - много ми е присърце.Но тръгна по "лош"път. Mr. Green
Маса - няма шампионски дух,а и темперамента съчетан с все още недотам доброто/според мен/владеене на автомобила,няма да му донесе титлата.
Шампион - надявам се да е някой от МакЛарън.
Няма да се изненадам и на шампионски мераци на пилот на BMW.Напредъка им е видим.

# 72
  • Мнения: 139
Ако приемате различна гледна точка,ще драсвам по някой ред при вас...
Фен съм на МакЛарън и ...Алонсо.
Алонсо е бакшиш...  Mr. Green
...моят отбор продължава да тъне в собствената си глупост дейва! Но пък понеже имам тръпка към Италианските мАкини...та "Ферари" и Айсмен много ме радват.
Маса е новият световен шампион!
Не ме заяждай за "хонда"...  Crazy

подкрепям, Маса е the champion тази година  Sunglasses

# 73
  • Мнения: 6 912
Относно Маса съм на мнението на STORM. Не мисля, че ще стане световен шампион, няма нужните качества.

# 74
  • Мнения: 139
при положение, че няма изявен фаворит както беше преди години с Шумахер, всеки един от топ отборите може да стане шампион тази година. Маса има всички качества, освен това кара най-добрата кола и само Кими е поставен в толкова добра позиция като него.

Общи условия

Активация на акаунт