Още едно захвърлено детенце.

  • 1 678
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 309
На различни теми,по различни въпроси винаги мога да дам мнение,понякога импровизирам или говоря наизуст.Но на този въпрос просто нямам отговор!

# 16
  • Мнения: 7 723
Не мога да си го обясня по друг начин,
освен, че майката страда от сериозно психическо заболяване...
....нищо друго не би я оправдало.

# 17
  • Мнения: 173
Стана ми много мъчно за детенцето.Дано има късмет в бъдеще.А относно майката,който го е изоставила,не мисля,че съм тази която ще я съди.Има много причини,който биха я накарали да направи тази съдбовна стъпка.Аз лично не я разбирам,но не я и съдя.

# 18
  • Мнения: 654
,,роди ме мамо с къс мет,па ме хвърли на смет"каквото и да се е случило,желая на малкото човече да намери и много любов Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 1 008
Няма уважителни причини за подобна постъпка!
Не мога да си го обясня по друг начин,
освен, че майката страда от сериозно психическо заболяване...
....нищо друго не би я оправдало.

Единствено тази...

# 20
  • Мнения: 342
Какво се е случило можем само да гадаем.Мен лично мнооого ме натъжават подобни истории.Дано има късмет детенцето.

# 21
  • Мнения: 172
Много ми е тъжно за детенце.
Но не разбирам, защо майката... Ами, ако е бил бащата??? Може майка изобщо да няма...
Вярно, че е много черен поглед върху нещата. Но така или иначе никой не знае.
А може би предпочитам да си мисля така, защото не искам да вярвам, че има такива жени. Такива майки.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 867
Детето ще стане почти на годинка, преди да може да бъде осиновено. И то, ако не се открият никакви следи за родители или роднини.
На годинка вече ще носи белезите на институционализирането.
Едва ли има някой, който да не иска да го вземе в дома си, особено след двата репортажа. Институциите обаче си имат "процедури".

Желая късмет на малкия човек! Ще му е нужен в големи дози.

# 23
  • Мнения: 2 663
Янита, за огромно съжаление си права!Сега гледах репортажа от снощи, стана ми зверски мъчно и ми се прииска да го вземем вкъщи....съвсем сериозно го обмислям.........

Моля се силно, ще запаля днес една свещичка да има късмет това мъниче

# 24
  • Мнения: 1 312
Стана ми много мъчно за детенцето.Дано има късмет в бъдеще.А относно майката,който го е изоставила,не мисля,че съм тази която ще я съди.Има много причини,който биха я накарали да направи тази съдбовна стъпка.Аз лично не я разбирам,но не я и съдя.

Sad

# 25
  • Мнения: 91
Може ли някой да каже, аз не знам как стоят нещата - така ако е изоставено или намерено едно бебенце, хората, които биха искали да го осиновят - ще им го позволят ли? Защото знам, че това е сложно. Изисква ли се изрична деклерация за родителски отказ от детето? Всички биха били по-спокойни, ако знаехме, че осиновяването е възможно.

# 26
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Може ли някой да каже, аз не знам как стоят нещата - така ако е изоставено или намерено едно бебенце, хората, които биха искали да го осиновят - ще им го позволят ли? Защото знам, че това е сложно. Изисква ли се изрична деклерация за родителски отказ от детето? Всички биха били по-спокойни, ако знаехме, че осиновяването е възможно.
Абе те ще им го позволят,но ще мине,много време,докато детенце се впише във регистъра за осиновяванията. ooooh!

# 27
  • Мнения: 1 258
здравейте момичета!извинете,че се намесвам,но искам и аз да искажа мнение по въпроса!сама на себе си не мога да обясня защо се случват такива неща!аз никога не бих си оставила детето!самотна майка съм и определено не ми е лесно!ума ми не го побира!независимо дали е била майката или бащата!и за двамата е непростимо!гледах искрено и лично на 25.03 и там говвореха за осиновяване на деца!казаха че ако успееш да минеш всички тестове при подбора,ще можеш да си осиновиш!но не това което ти искаш,а това което ти дава дома!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт