Да попитам нещо за солариумите

  • 31 619
  • 303
  •   1
Отговори
# 90
 Peace да и аз така се старая да правя но лицето най бързо ми избледнява а корема ми все най черен  Tired

# 91
  • Мнения: 68
мацки, има ли начин да направя тен за 1 седмица?

# 92
  • Мнения: 3 641
мацки, има ли начин да направя тен за 1 седмица?
Лек може, но иначе няма как. Освен ,ако не искаш да изгориш и да си изсушиш прекалено кожата.  Hug
Трябва да почнеш поне  2 пъти с по 5 минути. След това може и  по-вече, но ще ти трябват поне  2 седмици. Хубаво е и да ползваш специални лосиони за по-бърз загар. Във всяко соларно студио предлагат  bouquet

# 93
  • София
  • Мнения: 7 849
Но има и един трик, повечето тук го знаят сигурно - не се къпи поне 12 часа след солариум, а най-добре чак на следващия ден да вземаш душ.

Аз гледам 4 часа след солариум да не се къпя. Момичета, а вие колко часа спазвате ?

# 94
  • Мнения: 3 641
Но има и един трик, повечето тук го знаят сигурно - не се къпи поне 12 часа след солариум, а най-добре чак на следващия ден да вземаш душ.

Аз гледам 4 часа след солариум да не се къпя. Момичета, а вие колко часа спазвате ?
Иля, аз пък едва издържам 2 часа, все ми е едно такова мазно от лосионите. Но явно ще трябва да чакам по-вече като чета тук newsm78

# 95
  • София
  • Мнения: 7 849
мацки, има ли начин да направя тен за 1 седмица?
Лек може, но иначе няма как. Освен ,ако не искаш да изгориш и да си изсушиш прекалено кожата.  Hug
Трябва да почнеш поне  2 пъти с по 5 минути. След това може и  по-вече, но ще ти трябват поне  2 седмици. Хубаво е и да ползваш специални лосиони за по-бърз загар. Във всяко соларно студио предлагат  bouquet

Абсолютно подкрепям.  Peace
Аз съм след една седмица сега солариум и имам лееек тен.  Whistling

Jeny_J, да те питам, ти с каква система от минути ходиш на седмица ?

Аз вече бях за 2 пъти по 6 мин. и 2 пъти по 9 мин, чудя се дали е време да увелича на 12 мин. или ми е още рано ?

# 96
  • Мнения: 3 641
Иля, започнах с два пъти по 5 минути. Третият път в неделя на 10 минути. Мисля да намаля процедурите на 2 пъти седмично. Още  3*10 минути. И после само за поддръжка по 5 минути. В зависимост от това колко ми избледнява, но 1-2 седмично е достатъчно. Но този, на който ходя е доста силен и 5 са предостатъчни.  Simple Smile
Миналота година спазвах почти същия режим и не с еобелих, а си поддържах хубав тен Wink
Според мен не увеличавай на 12 минути, защото ще ти се изсуши прекалено кожата Hug

# 97
  • Мнения: 68
2 пъти имате в предвид в седмицата ли по 5 мин.???? аз не съм ходила от две години и тогава седях по 15 мин.??? да не би сега да са станали по-силни лампите по солариумите??

# 98
  • София
  • Мнения: 7 849
Иля, започнах с два пъти по 5 минути. Третият път в неделя на 10 минути. Мисля да намаля процедурите на 2 пъти седмично. Още  3*10 минути. И после само за поддръжка по 5 минути. В зависимост от това колко ми избледнява, но 1-2 седмично е достатъчно. Но този, на който ходя е доста силен и 5 са предостатъчни.  Simple Smile
Миналота година спазвах почти същия режим и не с еобелих, а си поддържах хубав тен Wink
Според мен не увеличавай на 12 минути, защото ще ти се изсуши прекалено кожата Hug

Мерси мила !   bouquet

Значи ще си остана с 9 мин. и постепенно ще увеличавам.  Wink
Аз нямам търпение да имам вече тен.  Crazy

# 99
  • Мнения: 3 641
2 пъти имате в предвид в седмицата ли по 5 мин.???? аз не съм ходила от две години и тогава седях по 15 мин.??? да не би сега да са станали по-силни лампите по солариумите??
Oпределено по-новите модели са с по-силни лампи. Сега 5 мин са ми като преди 15, но все пак много субективно. Ти ще усетиш още първия път. Peace
Иначе може да започнеш с 2пъти*5 минути и след това десет,н онедей по-вече от три пъти в седмицата

# 100
  • Мнения: 68
ок мерси. Искам да ви кажа че преди като ходих на солариум  се мажех цялото тяло с бебешко олио на Джонсан, това най-мазното, кожата ми беше страхотна , а тена беше многоооо хубав и траен и мн бързо почернявах, всеки ме питаше с какво се мажа, че досега не са жиждали такъв тен. Това е от мене, мерси много  bouquet

# 101
  • Мнения: 4 757
И аз мисля да тръгвам вече на солариум, обаче толкова отдавна не съм ходила че се чудя с колко минути и колко пъти в седмица да почна Rolling Eyes
 Не го приемайте в никакъв случай като реклама. Намерих солариум-калкулатор според който излиза че трябва да стоя по 20-30 минути  Shocked
http://www.ajax-sport.com/index.htm?action=s_calculator

# 102
  • Мнения: X
Но има и един трик, повечето тук го знаят сигурно - не се къпи поне 12 часа след солариум, а най-добре чак на следващия ден да вземаш душ.

Аз гледам 4 часа след солариум да не се къпя. Момичета, а вие колко часа спазвате ?

Aз ходя на солариум сутрин и се къпя вечерта, значи горе долу се събират към 8-10 часа.  Wink
Това с бебешкото олио на Джонсън дали предпазва? jozefinka  е писала, че е направила много бързо тен, като се е мазала с него.
Аз като ходя нещо ме мързи да се мажа с тези, които продават там и нищо не използвам. Обикновено преди това съм се намазала с лосиона за тяло, който имам в момента. Вие всички ли ползвате продуктите за тен за солариум и какви, предпазващи или за по-бързо придобиване на тен?  Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 13:55 от Анонимен

# 103
  • Мнения: 4 757
Защо без баня?

# 104
  • Мнения: 3 641
И аз мисля да тръгвам вече на солариум, обаче толкова отдавна не съм ходила че се чудя с колко минути и колко пъти в седмица да почна Rolling Eyes
 Не го приемайте в никакъв случай като реклама. Намерих солариум-калкулатор според който излиза че трябва да стоя по 20-30 минути  Shocked
http://www.ajax-sport.com/index.htm?action=s_calculator
Много интересно Hug Кас, благодаря за инфото  bouquet
Не мен ми излезе това "10-20мин., необходимост от 10-12 сеанса за придобиване на тен"
Ама аз с исе пека по-вече Confused

Общи условия

Активация на акаунт