Да попитам нещо за солариумите

  • 31 622
  • 303
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 7 849
Имахме си солариум вкъщи,но го махнахме преди година,дадохме го на свекърва ми.Едно,че много място заема а и така си стоеше без да бъде използван.

И аз имам солариум в къщи, но трябва да му се смени нещо и в момента не го ползвам, но иначе съм толкова пристрастена, че съм и заспивала по него.  Crazy

# 61
  • Мнения: 1 875
Palm Beach има и в кв. Надежда. И аз съм чувала че солариумите им са мн мощни и ефектът е бърз.

Аз ходя там Peace

  Аз вчера ходих за трети път на солариум, първият път 5 мин., вторият - 10мин. и третият път - 15мин., ефект никакъв, но съм много бяла или пък солариумът е слаб. Мажа се със спрей преди това - Power spray, turbo brawn.
  Исках да ви питам след солариума мажете ли се с нещо?
Странна работа, направо невероятно Shocked Това си е половин час.. И не си изгоряла? Confused
След солариум ползвам крем за тяло на Джонсънс, с масло от карите. Много съм доволна, пробвах какво ли не, но само от него ми изчезва чувството за сухота.
А преди солариума - козметика на Sun Maxx или Art Of Sun. За лицето - ампула нещо си, не знам каква точно.

# 62
  • Мнения: 1 645
Имахме си солариум вкъщи,но го махнахме преди година,дадохме го на свекърва ми.Едно,че много място заема а и така си стоеше без да бъде използван.

И аз имам солариум в къщи, но трябва да му се смени нещо и в момента не го ползвам, но иначе съм толкова пристрастена, че съм и заспивала по него.  Crazy

Частите им са скъпи,лампите също не са евтини...а е хубаво да се сменят редовно.А и сменянето не е една от най лесните процедури.Като изчислиш всичките грижи и пари по добре е май да се ходи на студио...И аз съм задрямвала вътре,но таймера ме стряскаше и събуждаше Sick

Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 14:30 от мими23

# 63
  • София
  • Мнения: 7 849
Имахме си солариум вкъщи,но го махнахме преди година,дадохме го на свекърва ми.Едно,че много място заема а и така си стоеше без да бъде използван.

И аз имам солариум в къщи, но трябва да му се смени нещо и в момента не го ползвам, но иначе съм толкова пристрастена, че съм и заспивала по него.  Crazy

Частите им са скъпи,лампите също не са евтини...а е хубаво да се сменят редовно.А и сменянето не е една от най лесните процедури.

Точно, а тук в Бг не мога сега да си намеря техник за домашни солариуми.  ooooh!

# 64
  • Мнения: 1 645
Имахме си солариум вкъщи,но го махнахме преди година,дадохме го на свекърва ми.Едно,че много място заема а и така си стоеше без да бъде използван.

И аз имам солариум в къщи, но трябва да му се смени нещо и в момента не го ползвам, но иначе съм толкова пристрастена, че съм и заспивала по него.  Crazy

Частите им са скъпи,лампите също не са евтини...а е хубаво да се сменят редовно.А и сменянето не е една от най лесните процедури.

Точно, а тук в Бг не мога сега да си намеря техник за домашни солариуми.  ooooh!

Ами кой поправя тези по студиата и кой им сменя лампите?Няма ли фирми,че да дойдат да погледнат.Нашите ги сменяхме сами...е,счупихме една две  в началото но им хванахме цаката.Главоболие си е....щом има студиа не виждам смисъл.
Аз лично се радвам,че го пръждосах при свекървата Mr. Green

# 65
  • София
  • Мнения: 7 849
Имахме си солариум вкъщи,но го махнахме преди година,дадохме го на свекърва ми.Едно,че много място заема а и така си стоеше без да бъде използван.

И аз имам солариум в къщи, но трябва да му се смени нещо и в момента не го ползвам, но иначе съм толкова пристрастена, че съм и заспивала по него.  Crazy

Частите им са скъпи,лампите също не са евтини...а е хубаво да се сменят редовно.А и сменянето не е една от най лесните процедури.

Точно, а тук в Бг не мога сега да си намеря техник за домашни солариуми.  ooooh!

Ами кой поправя тези по студиата и кой им сменя лампите?

Ами студиата си имат техници, които си поддържат само техните марки солариуми.  Crossing Arms
Питала съм на доста места, но домашни солариуми не ремонтират. Ако имах голям солариум Ergoline в къщи нямаше да имам проблем.  Wink

# 66
  • Мнения: 2 673
Понеже авторката питаше за бенката на гърба...аз мойте си ги изолирам с левкопласт\друг е въпроса колко ги "пазя" този начин\
Използвала съм предпазващ крем, предложен ми в солариума, но в началото. На очите слагам задължително очила и съм със затворени очи, мисля че дори с очила може да се увреди ретината. Confused

# 67
  • Мнения: 3 641
  Аз вчера ходих за трети път на солариум, първият път 5 мин., вторият - 10мин. и третият път - 15мин., ефект никакъв, но съм много бяла или пък солариумът е слаб. Мажа се със спрей преди това - Power spray, turbo brawn.
  Исках да ви питам след солариума мажете ли се с нещо?
И аз съм бяла, но си изгорях втория път и то само на  5мин. Просто този е бил с много слаби лампи. Пробвай някъде другаде, иначе само ще си изгубиш врмето излишно Hug

# 68
  • Мнения: 97
Иля,за съжаление не съм обърнала внимание на марката. Sad утре мисля да отида пак и непремнно ще проверя или питам. Hug
Jeny_J,намира се в соларно студио Palm Beachв квартал Гоце Делчев. Simple Smile Ако те интересува мога да те ориеннтирам как да стигнеш до там. Peace

Мелиса,  къде се намира това студио в Гоце Делчев? Аз миналата година ходих в Палм Бийч в Борово, но там нямаха особено силни солариуми, едни холандски бяха, не мога да се сетя марката сега... newsm78
Хм... аз тъкмо свърших една едночасова карта вчера и така или иначе трябва да си купя нова!

Мацки, задължително ползвайте козметика за лице и тяло. Първите ми соларствания едно време невежо ги напрвих без предпазни средства и кожата ми се съсухряше ужасно, миришеше на опърлено и на всичкото отгоре ми станаха едни петна, не пигметни, едни по-особени, като спукани кръвоносни съдове и така се бях ошашавила. Нооо, никога не съм имала проблеми като ползвам  козметика.  Peace

# 69
  • Мнения: 97
Иля, много съм доволна от ампулите за лице на Radical, които по твой съвет си взех от Арената! Тенк ю соу мач!   Hug  newsm51

# 70
  • София
  • Мнения: 7 849
Иля, много съм доволна от ампулите за лице на Radical, които по твой съвет си взех от Арената! Тенк ю соу мач!   Hug  newsm51

Ампулките са страхотни, Лили много се радвам че ти харесват.   love001

# 71
  • Мнения: 123
Иля,моля те кажи къде е това студио в Дианабад,предварително ти Благодаря.

# 72
  • София
  • Мнения: 7 849
Иля,моля те кажи къде е това студио в Дианабад,предварително ти Благодаря.

Студиото се намира на ул. Крум Кулявков срещу бл.33 в новопостроената кооперация . Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 7 849
Момичета, от кои продукти на марката Tannymax сте доволни ?
 

# 74
  • Мнения: 3 641
http://www.sunkingbg.com/tannyMaxx/tannyMaxBrown/funaticExotic.jpg
Иля, ето от това съм много доволна. Страхотен бронзов тен прави и мирише прекрасно.
 Има и витамини в състава, май че.. Hug

Общи условия

Активация на акаунт