Къде да родя - в Пловдив?

  • 3 530
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 489
Ооооо, значи Окръжна е на светлинни години в добрия смисъл. Баня има във всяка стая /за това отделение/, красиви плочки, даже има и фриз, подвижен душ, чистотата е на супер ниво.

# 31
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Цитат на: veni-b
И аз съм против "Весела" или "Св. Мина". Раждах там преди 4 г . ... За хигиена не може да става и дума.... Дано сега да е по- различно, но тогава нямаше ВИП- стаи, тоал. са две за всички родилки, повечето от които циганки...

Не знам преди 4г, но преди 1г 10м беше супер. Всичко много чисто; тоалетните за общите стаи ремонтирани много добре, чисти; тази за българките - само с ключ, за циганките - друга; циганките са в отделни стаи. А ВИП стаята - самостоятелна, със собствена баня/тоалетна с биде, изобщо много хубаво. После чух, че още повече са ги разхубавили.
Екипите са много добри, за всички доктори имам добри отзиви; също така добре се грижеха за малките бебета, които са в кувьози, имат техника.
Предполагам, че просто нещата са се променили доста за тези 4 години  Grinning

# 32
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Цитат на: Lady Marmalade
Цитат на: sunny_zt
Обаче е твърде строго като дисциплина, почувствах се малко като в затвор...............шефа на отделението, обаче ми прилича на диктатор Shocked

Мдааа шефът им наистина има малко деспотичен характер и е перфекционист на тема хигиена и Вътреболнични инфекции,именно за това стои така въпросът със свижданията................Наистина е холерик е по характер,но иначе е пич Sunglasses.


Мда..., още го помня този "мил" човек д-р Белчев  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 7 186
Цитат на: bim_bam
Цитат на: Lady Marmalade
Цитат на: sunny_zt
Обаче е твърде строго като дисциплина, почувствах се малко като в затвор...............шефа на отделението, обаче ми прилича на диктатор Shocked

Мдааа шефът им наистина има малко деспотичен характер и е перфекционист на тема хигиена и Вътреболнични инфекции,именно за това стои така въпросът със свижданията................Наистина е холерик е по характер,но иначе е пич Sunglasses.

Мда..., още го помня този "мил" човек д-р Белчев  Mr. Green

д-р Пелев е биг бос,Белчев го замества,когато е в отпуска Wink.

# 34
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Цитат на: Lady Marmalade
д-р Пелев е биг бос,Белчев го замества,когато е в отпуска Wink.


  Точно Белчев имах предвид, нали той се разпорежда в следоперативния сектор?

  А за д-р Пелев каквото и да кажа, все ще е малко! Толкова му дължа на този човек, че още един живот да имах, пак в неговите ръце съм готова да го поверя!  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 673
В М И - хирургиите !!!!невероятно - стаи,лекари,сестри,акушерки.
Всичко в стаите е ново,не се различават от вип-а.Имат си баня и тоалетна- индивидуални.Посред нощите да извикаш някой,веднага ще дойде.

П.С.има хладилник, ТВ- с монети работи Grinning
много беше хубаво,чак да не ти се излиза-на ръце ще те носят Grinning

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 87
Раждах във Весела и бях във ВИП стая. Нямах уговорка с лекар, затова не съм платила и лев, но секциото ми направи лекарят, който ми следеше бременността. Във ВИПа условията са супер, само че ВИП стаите са само две - ако имаш късмет! Относно всичко друго - отврат. Допир с цигани нямаш, обаче постоянно крещят и викат навън, а всичко се чува. Миг спокойствие няма - дори и вечер. Акушерките , които отгорарят за бебетата са млади и внимателни(с малки изслючения). А иначе и аз съм чувала, ча там са най- добрите специалисти (анестезиаолози и лекари) - мисля, че е вярно. Леко раждане!

# 37
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Във Весела условията са малко подобрени-има нова тоалетна с биде,която е само за българки.Много е смешно,но какво да се прави-дават на стаята ключ и си я отключваш и заключваш.Вип стаята е супер със собствен СВ,но има само една(2 легла) за родилно и 1 за потологично.Третото родих там,защото имах уговорка с доктора.Но и иначе персонала е страхотен.Раждала съм и в Окръжна по спешност-седмаче.Там стаите са добри и без да са ВИП,някои са със собсвен санитарен възел.Но най важно си остава при кого ще родиш,а не къде.
Що се отнася до плащането-за първите две деца никой нищо не ми е искал.За третото си избрах лекар,който да ме наблюдава от първия месец и да присъства на раждането,но това всичкото заради проблемите с второто дете.За плащането си питах директно - колко ще ми струва раждането.Цената при него беше еднаква за каквото и да е раждане,дори той сподели,че се учудва защо негови колеги вземат повече за секцио,като това е по-лесния за лекаря вариант.

Общи условия

Активация на акаунт