Цветната спирала на Max Factor

  • 2 548
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Имам колежка, коята си купи мисля със сребърния цвят. Не стои ники добре. Първият път като я видях помислих, че е със спирала от двете части /бяло и черно/ и не е успяла хубаво да покрие бялата основа. Никак не ме впечатли. Не ми хареса

# 16
  • Мнения: 154
Аз имам тази със златистото и съм ужасно доволна.Много ефектно стои,поне на мойте мигли де Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 951
Интересно звучи, и аз се записвам да следя за още отзиви.

# 18
  • Мнения: 751
Струва ми се че ефекта ще е страхотен. FlutterТрябва да се пробва задължително. Peace

# 19
  • Мнения: 120
Супер е и  е голям писък на модата , дали става за през деня и ли е малко префърцунено?
Иначе цената и е достъпна.
http://www.nisea-bg.com/i.php/products/view.html?iid=749&cid=126

# 20
  • Мнения: 110
нещо не мога да ги възприема тези цветни спирали, не ми допадат....Но като цяло предполагам, че ще е хубава, защото обикновената черна е много добра.

# 21
  • Мнения: 120
нещо не мога да ги възприема тези цветни спирали, не ми допадат....Но като цяло предполагам, че ще е хубава, защото обикновената черна е много добра.

Ами да ... може да се използва само черното ,а за  вечерни излизания  може и блясъците. Иначе за през деня е малко пресилено много шарения...

# 22
  • Мнения: 2 631
От тъпата реклама на Данонино не мога да прочета текста от линка на авторката  #Cussing out #2gunfire #Cussing out
Аман от простотии!!!!!!!!!!

# 23
  • Мнения: 630
цветните спирали са ми страшно старомодни, не знам защо макс фактор измъдриха това нещо сега Tired
  Защото тенденцията е "пътуване в миналото" във всяко отношение- козметика, дрехи, дори и мебели

# 24
  • Мнения: 171
цветните спирали са ми страшно старомодни, не знам защо макс фактор измъдриха това нещо сега Tired
Съгласна съм.

# 25
  • Мнения: 2 388
изобщо не съм доволна - имам тази с броновия и черния цвят
И аз. Може проблемът да е в моя телевизор, ама ефекта не е това,което трябва да е.

# 26
  • Мнения: 743
Решила съм да си купя, но не съм се спряла още на цвета. Като я взема ще дам отзиви и аз.

# 27
  • Мнения: 649
само черна си ползвам

# 28
  • Мнения: 119
изобщо не съм доволна - имам тази с броновия и черния цвят
И аз. Може проблемът да е в моя телевизор, ама ефекта не е това,което трябва да е.
Не е само в твоя, явно и в моя има повреда. Не знам защо си дадох парите за тази спирала. А по принцип харесвам спиралите на Макс Фактор...  newsm78

# 29
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Някой не си ли е купил тази с розовото, да каже как стои.
Между другото снощи на "Пей с мен" македонската певица беше с подобна спирала - черно и сребристо. Не стоеше добре.

Общи условия

Активация на акаунт