За едни по-особени взаимоотношения...

  • 2 385
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 891
Имам мяколко подобни познати. Кофти е доста! Гледам да се дистанцирам!

# 16
  • Мнения: 2 309
Нямам такива приятелски попадения...

# 17
  • Мнения: 152
Зориту... не може ли по-малко сложни въпроси да задаваш фе мила? А уж си руса... Wink
Истината за някои е много разтегливо понятие. Преди няколко години си мислех кое е по-добро...дали да отстояваш собственото си мнение...или пък е по-добре да си достатъчно гъвкав...?! newsm78 Така и не достигнах до конкретен отговор , но поне за сега слагам и на гол гъз пищови...
(надявам се схващаш параболата)

# 18
  • Мнения: 3 423
Разбира се. Обичам да ги каня на
рождените си дни и да ги гледам
как от куртоазия се държат добре.
И после ги бъзикам поотделно и се
забавлявам за тяхна сметка. Често
ги каня и по други поводи, като ми
доскучее. Ха, обичам да се радвам
и когато съм на маса с хора, които
мен не понасят, много ми е забавно!

# 19
  • Мнения: 152
... тая думичка не спира да ме забавлява...  Grinning

# 20
  • Мнения: 5 940
Случвало ми се е, но аз винаги общувам с достатъчно откровени хора, които не крият, дори и неприятните си чувства един към друг. Забавно е, казват си това и онова, жегват се, разменят реплики, накрая дори стават и приятели.
Така се случва, че имам доста различни приятели, различни като светоусещане. Имам способността  да събирам хората в група, да ги примирявам, да ги карам да се открият. Хубаво е да ги наблюдаваш.

# 21
  • Мнения: 7 474
Случвало ми се е, много е неприятно.
Не взимам страна никога, иначе по-лошо става  Wink

# 22
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Алкохолите не бива да се смесват. От различните си приятели взимам различни неща, които ми допадат и ценя. Не бих ги събрала, защото няма да извлека нищо ново, интересно или приятно. Не се терзая, животът е шарен.
Съпругът ми има по-лош навик  Mr. Green, събира всички накуп и се случва да стане много интересно. Аз, обаче, съм себик и егоцентрик и си къткам другарите поотделно.

# 23
  • Мнения: 2 211
При такива отношения е невъзможно да се поддържа балансът вечно. В един момент, животът винаги те принуждава да избереш страна.

# 24
  • Мнения: 19 297
Имам приятели, които не се понасят помежду си. Просто не ги събирам заедно и избягвам да коментирам едните пред другите.
Не бих могла да се откажа нито от едните, нито от другите, защото и в двете страни намирам нещо, което ми харесва.

# 25
  • Мнения: 2 211
Просто не ги събирам заедно и избягвам да коментирам едните пред другите.

На рожден ден или някакъв важен за теб повод, кои каниш? Ако поканиш само едните това е един вид предпочитание и избор на страна. Ако не поканиш никой, значи тези хора не са ти толкова близки и можеш и без едните и без другите.

# 26
  • Мнения: 19 297
На такива поводи естествено, че каня всички, но те са рядко.
Освен това, ако хората са ти наистина близки, ще знаят, че другият човек ти е също приятел и ако държат на теб, много ясно, че няма да правят драма или да се цупят, че поддържаш приятелство и с други.
Поне тези, които мога да нарека наистина много добри приятели, не го правят. Естествено, понякога се случва някой да пусне хаплив майтап по отношение на другия. Трябва човек да е по-широко скроен и да не се втелясва за дребни неща. Това важи за всичко, не само за взаимоотношенията между хората.

# 27
  • Мнения: 2 211
Е, в крайна сметка се оказва, че ги събираш заедно.

# 28
  • Мнения: 19 297
Е, в крайна сметка се оказва, че ги събираш заедно.
Е, и? Не мога да разбера защо е толкова важно за теб, че продължаваш да се заяждаш? Това ли е същността на темата?
Да, събирам ги заедно веднъж на две години сигурно.

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Не, нямам такива приятели, но сигурно е трудно да се поддържат подобни отношения!

Общи условия

Активация на акаунт