H&M--> поръчвал ли е някой от този сайт?

  • 3 706
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 426
Ама хора, аз не говоря за извинително писмо. А да им обърнем внимание, че тук имат потенциални клиенти, които са готови да пазаруват от тях. Като държава от ЕС, таксите са облекчени и е реално изпълнимо. А относно фалшивите поръчки, еми не вярвам, че само по код пускат, че чак да се прецакат. Струва ми се, че ги интересува и града. Или поне съответства ли на кода. Вие ги изкарахте хептен малоумни тея немци...

да не си мислите, че откривате топлата вода, и H&M не знаят къде е Бг, има си хора за тая работа, но за обикновен човек условията им са меко казано нереални.

# 61
  • Мнения: 7 605
Аз реална ще черпя, ти само ме покани на гости у Немско  Wink

А така, каква стана тя, ти ме покани пък аz Ще те 4ерпя  Joy

# 62
  • sofia
  • Мнения: 176
3m , какви са им условията? Имаш ли информация? Сподели я, моля!
Танче, кУто идваш тука, свиркай, обичам и гости, и пица. Съвсем нескромно-правя я превъзходно, обаче понеже съм на режим сезонно вталяване, пицата върви само с гости  Hug

# 63
  • Мнения: 7 605
Танче, кУто идваш тука, свиркай, обичам и гости, и пица. Съвсем нескромно-правя я превъзходно, обаче понеже съм на режим сезонно вталяване, пицата върви само с гости  Hug

Аz в София не стъпвам  Laughing

# 64
  • sofia
  • Мнения: 176
Издирват ли те? Спокойно, имам връзки в затвора  Simple Smile
По-сериозно, наистина ти си ни надеждата да им обърнем внимание на шведите, че съществуваме. Сигурно си имат хора за проучване на пазарите, сигурно "нищо нЕма да направиме", но поне ще опитаме, пък може и да ни видят някъде на картата...

# 65
  • Мнения: 7 605
 Laughing  не ме иzдирват, поне доколкото ми е поzнато  newsm78

Вие на Шведите на немски ли искате да йм пиШете?  newsm78

# 66
  • sofia
  • Мнения: 176
Защо не, нали е един от официалните езици? Или се излагам нещо. Както и да е ще оформя някакво писмо и ще ти го пратя на лични, че се оспамих вече безобразно...Пък щом знаеш за централата, ще "изкопаеш" някакъв мейл за клиенти, вярвам в теб  Hug

# 67
  • Мнения: 7 605
Защо не, нали е един от официалните езици?

Май бъркаШ Швеция със Швейцария  Wink  Wink  Wink

# 68
  • sofia
  • Мнения: 176
Хак да им е, те сигурно не ни бъркат с Румъния, а? Ще ги уважим с един английски, айде от мене да мине...

# 69
  • Мнения: 260
Хеий момичета, съжалявам, че ви подведох така, ама пусто от мерак  Embarassed Имам доста дрешки, за мен и малката, все съм молила познати които пътуват в Германия да ми ги носят, обаче като видях сайта и ми падна пердето  Mr. Green Ехх дано успеете с това писмо да им привлечете вниманието, ще се радвам мнооого  Hug    bouquet

# 70
  • sofia
  • Мнения: 176
Сега е моментът да питам, понаписах го, сега ще го попреведа, от мое име ли само да го пускам или да включвам повече имена, за тежест, че не съм сама. Пишете ми на лични.

# 71
  • някъде
  • Мнения: 979
Искам да прочета писмото
Много ми е любопитно
"Извинявайте, ама онова дето го засилите за Щутгард, всъщност е за Ботевград, прилагаме и 2 карти една на Европа, маркирали сме държавата, и подробна на България, за да се ориентират пощаджиите Ви. Разчитаме, че цената на въпросните карти ще бъде приспадната от поръчките ни, а доставката няма да надвишава 5 евро. П.П пощаджията на връщане може да се отбие до Малко Търново, да остави едни гащи"
 Joy
    Късно се включвам,ама трябва ли да се изказваш неподготвен/а?Сори,така и не разбрах мъжко или женско си Mr. GreenНякъде да говоря за извинително писмо?А?Става дума за това,че има интерес към тази марка в  България.И къде точно ти стана смешно в идеята за писмото newsm78

# 72
  • Мнения: 1 650
Мъжко съм, след забележка си сложих знак даже
не съм разбрал, извинявайте
днес ми е ден да се извинявам

# 73
  • sofia
  • Мнения: 176
Пратих писмо, ако ми отговорят, ще споделя.

Общи условия

Активация на акаунт