Парочистачка H2O Стийм Моп

  • 233 022
  • 601
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 22 935
в крайна сметка всичко е въпрос на личен избор,аз реших да си го взема и не съжалявам.,,така или иначе първо трябва да се пусне прахосмукачка,,-често чета подобни мнения.да,така или иначе трябва преди да се измие пода с каквото и да е (конци,парцал,стирка)да се пусне.но така както ми почиства стий мопа настилките с нищо друго не съм успявала да ги почистя
Радвам се,че си доволна.Аз не съм против парочистачките,а против тази конкретно,защото може за тези пари да се купи комбиниран уред,който да ми почиства не само пода. Peace

# 151
  • Мнения: 721
далече съм от мисълта че това е най-великото чудо на техниката.само  исках да отбележа(за тези които преценят + и-) че навсякъде където се коментира стий мопа,това че трябва да се почисти предварително с прахосмукачка се изтъква като някакъв минус на уреда,а не е така.аз също чух доста противоречиви мнения преди да се реша да си я купя но не съжалявам.

# 152
  • Мнения: 22 935
далече съм от мисълта че това е най-великото чудо на техниката.само  исках да отбележа(за тези които преценят + и-) че навсякъде където се коментира стий мопа,това че трябва да се почисти предварително с прахосмукачка се изтъква като някакъв минус на уреда,а не е така.аз също чух доста противоречиви мнения преди да се реша да си я купя но не съжалявам.
E то няма как да не се чисти с прахосмукачка първо,какъвто и да е уреда.По скоро коментарът идва оттам,че на рекламата,лицата,които говорят зап продукта,обясняват как преди ползвали метли и прахосмукачки,а със Стиим Моп-а за 15 мин,чистели всичко.Някои хора се заблудиха,че не е нужно да се чисти боклука преди това,че парочистачката чисти сама всичко. Mr. Green

# 153
  • Мнения: 45
Тъкмо се бях навила да купувам днес, но реших да прегледам мненията по въпроса ...  newsm78
Моят проблем е, че дори след ежедневното почистване с прахосмукачка и парцал, чорапките на малкия пак почерняват за отрицателно време (дори от Доместос-а няма файда, освен смрадта). Имам ламинат в стаите и релефен теракот в кухнята и коридора. Стийм моп-а ми изглеждаше най-удачното решение, но вече не съм толкова сигурна.  Thinking
Някакви съвети?
Благодаря предварително.   bouquet

# 154
  • Мнения: 19 487
Аз по-добро нещо от синия моп, дето се изстисква в кофа с вода досега не съм намерила за съжаление. Така си обирам и дребните боклуци и мия и едновременно почти подсушавам. Е, хамалогия си е , но по-добро решение аз засега не съм намерила...

# 155
  • Мнения: 721
ednamama и аз прочетох доста противоречиви мнения преди да си го купя,но сега изобщо не съжалявам.и у нас е ламинат и теракота,и почиства идеално.

# 156
  • Мнения: 19 487
Ламинатът не се ли поврежда от горещата вода? И някой чисти ли с него паркет?

# 157
  • Мнения: 721
ми на моя нищо му няма-за сега.ползвам мопа от 8 месеца

# 158
  • Станимака
  • Мнения: 123
 Аз го използвам близо една година, почиствам ламинат, дъбов паркет и теракота, от всички най-трудно се почиства теракота- във фугите винаги остава мръсотия Thinking  Наистина доста мокри, но пък добре разлага всичко залепено по пода и цялата мръсотия отива в парцала, който трябва да се сменя често Confused

# 159
  • Мнения: 19 487
Аз го използвам близо една година, почиствам ламинат, дъбов паркет и теракота, от всички най-трудно се почиства теракота- във фугите винаги остава мръсотия Thinking  Наистина доста мокри, но пък добре разлага всичко залепено по пода и цялата мръсотия отива в парцала, който трябва да се сменя често Confused
Ама наистина ли му няма нищо на паркета ти? Това вече ме заинтригува....А наистина ли е доста тежичък този уред? Това пък е второто нещо, което ме притеснява.....

# 160
  • Мнения: 721
във фугите винаги остава мръсотия.с каквото и да се мие пода на тях трябва да се наблегне,хубавото при мопа е че парата разтваря мръсотията и много по лесно се почиства.аз периодично ги почиствам с гъбичка след парочистачката.уреда не е тежък,не се вдига а се плъзга по пода

# 161
  • Станимака
  • Мнения: 123
Аз го използвам близо една година, почиствам ламинат, дъбов паркет и теракота, от всички най-трудно се почиства теракота- във фугите винаги остава мръсотия Thinking  Наистина доста мокри, но пък добре разлага всичко залепено по пода и цялата мръсотия отива в парцала, който трябва да се сменя често Confused
Ама наистина ли му няма нищо на паркета ти? Това вече ме заинтригува....А наистина ли е доста тежичък този уред? Това пък е второто нещо, което ме притеснява.....
На паркета ми наистина му няма нищо, но е циклен и лакиран преди 4-5 години Peace леген с вода съм изсипвала и не се е повредил, та от Стийм мопа ли да му стане нещо Laughing
 За тежкото- е тежичък....

# 162
# 163
  • Мнения: 199
 Hug  Загубили сте се напоследък....
Почетох доста от постовете тук и виждам, че преобладава негативното мнение за тези уреди.  Въпросът ми е знаете ли други подобни  водни прахусмокачки, които да са добри и сравнително на поносима цена.  newsm78

# 164
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ууууууу, да ви се Фаля...  Joy
И аз имам Стийм МОП.
Свекър ми си я купил, но не разбрал, че не върви с безплатна чистачка и взе, че ни я подари.
Голяма простотийка е за мен, но на харизан кон зъбите не се гледат.  Flutter
Истината е, че килимчето ми светна.

Общи условия

Активация на акаунт