Парочистачка H2O Стийм Моп

  • 233 049
  • 601
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 79
От както си купих хубава парочистачка (не Стийм моп) се родих. Перфектна дезинфекция на ламината, гранитогреса и банята. С нея почиствам врати, брави, дръжки, прозорци, дограма и т.н. С препаратите подът ми само се замазваше. Забелязвам, че дори фаянсът в банята се задържа много по-дълго време с блясък, след като съм го минала с парата. Просто не се образува този филм от препаратите, а наистина се почиства до блясък. По-чисто нещо от пара на 120 градуса не може да се сравнява със стирката, която само замазваше. И най-вече, че не използвам химия, не нося кофи с вода, не изстисквам парцали и т.н.

# 571
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Red Hot, ти каква парочистачка си купи?
Моя приятелка ми демонстрира ето тази http://www.topshop.bg/produkti-zadoma/bytype-2013-02-07/cleaning … m-pocket-mop.html. и много и се чудя. Хареса ми това, че дръжката се чупи и влиза под леглото. Писнами от тези кофи и парцали, а навсякъде вкъщи е ламинат и плочки.

# 572
  • София
  • Мнения: 679
SoFarSoGood, аз например съм си купила прахосмукачка с контейнер, който се измива и филтър, които се пере и съм супер доволна - няма никакъв прахоляк и миризма.

spinki, тази не я знам, но по принцип на Топ Шоп продуктите са с много завишени цени /макар че и аз съм си купила моя Моп от тях/

# 573
  • София
  • Мнения: 7 020
По-чисто нещо от пара на 120 градуса не може да се сравнява със стирката, която само замазваше. И най-вече, че не използвам химия, не нося кофи с вода, не изстисквам парцали и т.н.

Нашата е с пара 170 градуса, има супер много приставки, включително и за инхалации. Много съм доволна, цената й е 4-цифрена, но ако ни служи вярно дълги години даже ще сме и на печалба  Mr. Green ... както казват в рекламите...

# 574
  • Мнения: 601
Момичета, поръчах този http://prodavalnik.com/promotsiya-stiym-mop-h5-i39035579 , но взех да се притеснявам, че няма да е оригинален....
Мнения?

# 575
  • гр. София
  • Мнения: 2 525
Нашата е с пара 170 градуса, има супер много приставки, включително и за инхалации. Много съм доволна, цената й е 4-цифрена, но ако ни служи вярно дълги години даже ще сме и на печалба  Mr. Green ... както казват в рекламите...

Да не си си взела ЕКО про сълюшън? Нали така се казваше?

# 576
  • София
  • Мнения: 7 020
Нашата е с пара 170 градуса, има супер много приставки, включително и за инхалации. Много съм доволна, цената й е 4-цифрена, но ако ни служи вярно дълги години даже ще сме и на печалба  Mr. Green ... както казват в рекламите...

Да не си си взела ЕКО про сълюшън? Нали така се казваше?
Не,  AIO Ökolution е моделът 
Скрит текст:

# 577
  • гр. София
  • Мнения: 2 525
Пак ли по домовете правят промоции като с ЕКО-то?

# 578
  • София
  • Мнения: 7 020
Пак ли по домовете правят промоции като с ЕКО-то?

Да, МЛМ... това им е принципът на всички.

# 579
  • Мнения: 341
И аз си взех стийм моп ,не скъп.Да ви кажа доволна съм.Бяхме наели една вила и там хората бяха оставили мопа за чистене и от там се зарибих.Майка има от тези големите и скъпите,взимам го на пролет и есен за по основно почистване,но тези малките са по удобни за всекидневно почистване.Ако бях видяла темата по рано можеше и по хубав да си избера,но от върши работа особено за под без кофи и стирки е голям кеф.

# 580
  • София
  • Мнения: 4 349
Днес гледах рекламата за стийм моп Х5 - моля споделете отзиви за този модел парочистачка.  Praynig Praynig

# 581
  • Мнения: 79
Днес гледах рекламата за стийм моп Х5 - моля споделете отзиви за този модел парочистачка.  Praynig Praynig

Само, ако е оригинала от 250 лв. Всякакви други имитации са боклук. Но пък за 250 лв., можеш да си вземеш доста по-добра парочистачка от рода на Керхер. Мисля в темата по-напред е коментирано това на дълго и широко.

# 582
  • Мнения: 452
Здравейте!Има ли доволни от Eco pro solution?Или всичко е само реклама?

# 583
  • У дома !
  • Мнения: 700
Аз си взех шарк  от топ шоп.Въобще не ми хареса. Кабела много дълъг и пречи,никъде не се прибира,параструйката слаба и нищо не чисти,този накрайник за бърсане на прах по мебелите също не беше хубав само зацапваше,а в контейнерчето  само за кухнята и малка част от коридора съм доливала три пъти вода.Прехвален и голяма реклама,но не струва.
Добре,че има период за тестване 30 дни.Аз на третия ден я върнах

# 584
  • Мнения: 761
На майка парочистачката изгоря, дали ги поправят някъде или да се прости с нея.

Общи условия

Активация на акаунт