Парочистачка H2O Стийм Моп

  • 233 202
  • 601
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 111
Май леко късно виждам поста ти...та кажи, как мина, върна ли я?  Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 1 186
Момичета,тотално се разобедих от такава покупка Confused....най-вероятно щях да се набутам ooooh!

# 77
  • Мнения: 1 180
Мислех да поръчвам,но вие ме разобедихте.Добре,че първо погледнах във форума за мнения.Ще събирам парички за тази на Солак.

# 78
  • Мнения: 266
А това ли е парочистачката на Солак http://www.solac.bg/pictures/produkti%20za%20doma/images/17t.jpg ?

# 79
  • Мнения: 1 294
Да, точно тази е, аз я имам и съм горе долу доволна. Не е вълшебна, но ми върши работа за малко замърсени подове.

П.П. Четете инструкциите за ползване.

# 80
  • Мнения: 266
И аз взех да се замислям да си взема тази на Солак, все пак 75 лв. не са като 210

# 81
  • Мнения: 2 724
Добре, че ви прочетох ,така се бях засилила да я поръчвам  ooooh!.
Като се замисля  Thinking,след известно време няма ли да се запушат отворите ,откъдето излиза парата?

# 82
Това е най-голямата измама...:
1. Не чисти фугир на теракот,напротив-разтваря го и след време започва да се рони.
2.Ламиниран паркет-силната струя пара влиза между отворите и тази вода/пара се задържа в дунапрена,който служи за изолация.След време от задържането на влагата се получават гъбички,както и се унищожава ламината,паркета и всичко дървено....Надува се и се отварят фугите.БЕЛА БЕЗ БЕЛА.......!
Не се лъжете !Тия са пълни измамници.Аз поръчах два в една заявка,уж с отстъпка 10 %,а после ми натресоха доставката за две заявки,а аз имах само една и платих 38 лева за доставка на двете и то в София-град.
Съжалявам,че се доверих на една позната,която толкова много го хвалеше този Стийм Моп.....оказа се,че и тя пропищя преди два месеца,защото и се наду паркета от водата/т.е.силната пара,която е като "гьол"/.Толкова много поразии за 5 месеца!Ужас!Тия направо са за СЪД!
Сега демонтирам ламината и паркета,както и наново фугирам теракота.Заради тази глупост сега ще дам хиляди левове.....от наивността си си изпатих...!Не се лъжете и Вие.

# 83
  • в белята
  • Мнения: 536
Стийм мопа наистина е болук Sick Sick Sick SickКогато исках да го върна след два дни ме метнаха че важи датат от фактурата ,а куриерите се бяха забавили и така беше минала една седмица и не ми върнаха парите #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Сега го ползвам само да си чистя плочките в коридора,където немога да се оплача ,че не ги чисти ,ама фугите със сигурност не ги чисти ( а аз заради фугите на плочките го взех  Sick ).Изобщо и не бих посмяла да пусна тоя  " уред " върху ламината.......... освен ако не искам да си сложа нов ламинат  Joy

# 84
  • Мнения: 23 205
Бубаланак,ти нали си подписала докумет от куриерската служба,не го ли премат?Обади се в зашита на потребителите и ги разпитай за твоя случай.

# 85
  • Мнения: 26
здравейте дами
и аз като една ентусиазирана домакиня си поръчах Стийм Моп - вчера го получих и веднага го пробвах.....пълен боклук и при това скъп. Сега ми се иска да бях поразгледала форумите преди да го поръчам.
Днес се обадих че искам да го върна, в момента чакам да ми звъннат за да уточним начина на връщане и връщането на парите. Все още се побирам в 7 дневния срок.

# 86
  • София
  • Мнения: 7 167

Без да съм чела цялата тема съм сигурна за себе си, че това е
Просто логично погледнато това е живо замазване ако преди това  не си изчистил с нещо прахосмучещо.
 След това може да забършеш-замажеш пода с мопа.
Жалко, че има хора, които са се заблудили.
А самите реклами с практичните и прагматични домакини са направо  Sick

# 87
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
А самите реклами с практичните и прагматични домакини са направо  Sick
Да, ей това ме побърква...толкова телевизионно време похабяват с разни тъпи реклами....от типа" Мъжът ми го ползва..ами той си мърси, да си чисти после" ..или нещо от рода..направо  #2gunfire #2gunfire

# 88
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Като гледах рекламата и аз се зарибих.
Мъжът ми обаче категорично каза "НЕ!". Всичко това, което прочетох от вашия опит той ми го изтъкна като довод, особено за ламината.
Сега се радвам,че го послушах! Peace

Искрено съчувствам на тези, които са дали пари за този боклук.

Не ги жалете, сигнализирайте Комисията за защита на потребителите и каквото се сетите там,за да спрат с тези нескончаеми възхваляващи реклами. #2gunfire #2gunfire #2gunfire


# 89
  • Мнения: 23 205
Аз не знам как им се връзвате на рекламите,честно.Ако имаше такова чудо,дето чисти толкова перфектно,всички щяхме да го знаем.
А самите реклами с практичните и прагматични домакини са направо  Sick
Да, ей това ме побърква...толкова телевизионно време похабяват с разни тъпи реклами....от типа" Мъжът ми го ползва..ами той си мърси, да си чисти после" ..или нещо от рода..направо  #2gunfire #2gunfire
Тъпи-тъпи,но като гледам как се зарибяват хората,си вършат работата.

Общи условия

Активация на акаунт