кажете за мъжете си...

  • 2 970
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 459
Слава богу, че още нямаме такива проблеми.
Разнообразие има и то всеки ден при тва.
Живем повече от добре бих казала. Всеки ден ми купува по нещо, макар и нещо дребно да е.
Помага ми много и винаги се съобразява с мен за всичко.
Убедена съм на 1000% че ме обича  Heart Eyes

# 16
  • Ориндж каунти
  • Мнения: 95
К`во е това чудо "романтика"? Яде ли се , пие ли се?  Shocked Twisted Evil

# 17
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 668
К`во е това чудо "романтика"? Яде ли се , пие ли се?  Shocked Twisted Evil

Не, ама помага за третото.  Wink

# 18
  • Мнения: 2 211
К`во е това чудо "романтика"? Яде ли се , пие ли се?  Shocked Twisted Evil

Не, ама помага за третото.  Wink

 Joy

# 19
  • Мнения: 6 167
Искам да задам въпрос, как преминават дните и вечерите с мъжете ви? Настанило ли се е еднообразието и кога разбирате, че всичко е свършило или поне отива към края си? Малко объркано става, но се питам дали аз много искам от приятеля ми с когото живеем заедно или пък наистина нещата не вървят? Няма разнообразие, не излизаме дори на разходка. Само работа и неговите приятели. Вечер чашката, а аз си лягам сама. Не е нормално май.  Sad Щях да го напусна скоро, но имаше обещание да се промени. Е, май не стана. Питам се вие как живеете? Изненадват ли ви понякога мъжете с нещо много, много дребничко. Просто, за да знаете, че ви обича и мисли за вас. Било то с реплика, с целувка, един бонбон на нощното шкафче... или каквото и да било. Грижат ли се да създадат някакъв уют? Вслушват ли се във вашите желания?

Според мен еднообразието не е белег за началото на края.
Ако се чувствате комфортно в едно ежедневие не виждам никакъв край.

Ние как живеем - естествено, че има рутина в ежедневието. И че не всеки ден измисляме някакви супер-вълнуващи събития. Понякога ми дотежава общата ни страст към Интернет и вечер обикновено се чувствам, като в нет-клуб. Мъжът ми е футболен фен ( като всеки италианец) и седмицата ни е подчинена на схемата на мачовете. На мен не ми тежи, аз не споделям страстта му, но си имам моите занимания в това време и не 'дудна' по темата. Понеже онзи ден реших, че не излизаме достатъчно, а идва пролет, говорихме и решихме повече да излизаме на разходки, да се запишем на фитнес, да караме колела, повече да ходим по заведения. Имаме и по-дългосрочни планове, говорим за ваканции, планираме разни пътувания, все чакаме някой да дойде на гости и така. Съг;асна съм с едно мнение преди, че в жената е по-голямата инициатива. Моят мъж, ако го оставя на дивана и изляза за месец ще си го намеря както съм го оставила.

И така за .. живота. Не е пътуване в царството на адреналина, но сме щастливи.
Не мисля, че имаш особено много повод за притеснение. Според мен си в няккава естествена пред-пролетна депресия.

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 19:09 от Lennie

# 20
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
О...преди да имаме дете беше голям купон!
Почти през ден вечеряхме на вън, сами или с приятели, поне веднъж седмично отивахме на дискотека, всеки уикенд на кино, по магазините и в парка при хубаво време.
Когато сме си седяли в къщи, сме си правили романтични вечери на свещи. Но това не зависи само от мъжа, жената трябва да поема инициативата поне на 50%.
Сега сме с дете, но пак излизаме при първа възможност на разходка (ето, днес излязохме в 11ч. и се прибрахме преди малко), един път седмично отиваме само двамата на вечеря, на кино, ходим на гости при приятели с деца, каним гости за вечеря....

# 21
  • Ориндж каунти
  • Мнения: 95
К`во е това чудо "романтика"? Яде ли се , пие ли се?  Shocked Twisted Evil

Не, ама помага за третото.  Wink
Е то, ако ви трябва помощ за третото, отече работата  Shocked Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 5 074
Ееее, вие пък що сядохте момичето #2gunfire
То ви пита, а вие......

# 23
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 668
К`во е това чудо "романтика"? Яде ли се , пие ли се?  Shocked Twisted Evil

Не, ама помага за третото.  Wink
Е то, ако ви трябва помощ за третото, отече работата  Shocked Laughing

Ами да - поне мене не ме кефи "от вратата - за краката"  Confused

# 24
  • Мнения: 3 367
..не разчитам на никой да ме забавлява и да ми прави интересно; децата не ми(ни)пречат на нищо,ако искам да изляза сама ги гледа баща им,ако сме 2та-викаме гледачка...лягам си сама ,защото е в 9.30пм ,в което време и 4 год ни дъщеря още "чете",мой избор е..не пием..вечеряме заедно,говорим много по телефон и майл ако не се доредим да вземем думата от децата..еднообразнието е вътрешно състояние,няма общо нито с мъж,нито с други живи и неживи същества..

# 25
  • Мнения: 606
  Не знам. Нямам си мъж.... Cry

# 26
  • Мнения: 2 211
Рутината е едно нормално явление в брака и въобще в едни по - продължителни отношения. Жената е тази от която много зависи как ще случват нещата, когато се стигне до тази точка на връзката. Бъди по - изобретателна и инициативна. Никой не е казал, че е лесно да си съпруга и майка едновременно.

# 27
  • Мнения: 173
Аз не съм допуснала скука в отношенията ни.Всеки от нас си има свое лично пространство,свои интереси,някои от които са  и общи. Но винаги имаме какво да си кажем.Също и се караме отвреме на време,но то без това не може.Вярно е,че и двамата си имаме кусури,но се опитваме да изгладим противоречията си не със скандали,а по друг начин.Вия си сещайте как.. Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 2 563
И ние имаме еднообразие. Сутрин ставаме, пием кафе, четем новини, къпем се, тръгваме, отбиваме се за кафе и на работа.  Вечер спорт, готвим, филм, четем в кревата, спим. Почти всички заедно правим, кеф ни е така.

Романтиката я имаме и в рутината, в кафето в леглото сутрин, в гушкането по време на готвене, в лиготиите преди да заспим. Обаче нищо не опреснява както пътуването, особено някъде на топло.  Laughing

# 29
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Рутината е едно нормално явление в брака и въобще в едни по - продължителни отношения. Жената е тази от която много зависи как ще случват нещата, когато се стигне до тази точка на връзката. Бъди по - изобретателна и инициативна. Никой не е казал, че е лесно да си съпруга и майка едновременно.
Peace

можеш да проведеш "активни мероприятия" например да започнете да правите нещо заедно, да го заведеш на гости на твои приятели, роднини и т.н. не го чакай той да проявява инициативата.

Общи условия

Активация на акаунт