lekarstva za podobravjane na sperma

  • 11 716
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • germany
  • Мнения: 17
ima6 pravo nai dobre e da otidem i dvamata na isledvanija,6to se otnasja do majete bjah 4ela njakade 4e v germanja ima po visok prizent na potentnost,blagodarja ti

# 16
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Имах същия проблем като теб-забременявах два пъти след година опити и-два спонтанни аборта.Спермограмата на мъжа ми беше лоша.По съвет на лекар мъжа ми трябваше да взема горе-долу 3 дни преди овулацията плюс още3-4 дни YOHIMBIN-това лекарство е българско и представлява български вариант на Виагра.Преди това направи след прием спермограма отново,за да видим дали се повлиява и резултата бе-повече на брой(тройно) и по-подвижни(двойно)сперматозоиди.Второто ми дете е заченато така,още при първия опит.После имах много тежка бременост,лежане до края и една шепа лекарства,но това е друга тема.Лекарството се купува без рецепта и струва около левче.Малко трудно се намира само.

# 17
  • София
  • Мнения: 437
Любознателна, а каква беше диагнозата на мъжа ти, като направихте спермограмата. При нас проблема също е мъжки фактор и по тази причина се интересувам от всичко в тази област.

# 18
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Не е поставяна диагноза.Просто той направи спермограма,на която броя беше около10млн,от които живи около40%,а подвижността-двадесет и няколко процента.Не е ходил при специалист,а при един гинеколог пенсионер,който според обявата във вестника лекува и мъжки стерилитет.Той му препоръча този начин.Повече от ясно беше,че нещата не са сериозни,заради двете ми бремености все пак,затова му се доверихме.Лекарството е невинно,вземат го по принцип мъже с проблеми с потенцията.

# 19
  • Мнения: 637
Любознателна, а можеш ли да ми кажеш нещо? Предварително се извинявам, ако не ти е приятно да говориш на тази тема.

1. Колко време след приема на лекарството забременя?
2. Къде бяха направени спермограмите?
3. Съпругът ти дали ще се съгласи да му направя спермограма?

Питам те не от женско любопитство, а като специалист, който се занимава с мъжки стерилитет. По принцип се смята, че при такива показатели (10 млн. 40% живи 30% подвижни) спонтанно забременяване е невъзможно, макар по света да има единични документирани случаи на бременности и при по - лоши стойности.  Но те са някакво невероятно изключение.

За мен ще бъде много полезно да разбера дали наистина е възможно това, а също и да видя морфологията на сперматозоидите каква е (това е важен показател). Simple Smile

# 20
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Писах на лични.Забравих да пиша,че спермограмите бяха направени във ВМИ

# 21
  • Мнения: 637
Сърдечно ти благодаря, мила Любознателна! Simple Smile

# 22
Любознателна, това лекарство/хранителна добавка на коя фирма е производство, защото аз го търсих в един справочник за наличните лекарства в Бг (Инфофарма) и не го открих.

Много ми е странно - ако наистина има такъв ефект, както ти казваш, ми е много любопитно да го пробвам. Ще ми дадеш ли някакви насоки???

Благодаря!

# 23
  • София
  • Мнения: 437
Гостът съм аз - heart.... нещо не успях да се логна....

# 24
  • Мнения: 637
heart, не си самоназначавай лечение. Това е препарат за лечение на еректилна дисфункция, при проблеми с потенцията и при незадръжка на урина. Т.е. биха се повлияли само мъже с такъв вид проблеми. Обърни внимание, че все пак любознателна е забременявала и преди мъжът й да пие йохимбин. Иначе препаратът е на Солвей фарма.

# 25
  • germany
  • Мнения: 17
ljuboznatelna blagodarja ti,majat mi zapo4nada da pie 4ai ot kopriva,a na men mi izpratiha ot bg hap4eta na herba medika viteks i matrika,njakoi probval li e s tjah,te sa za za4evane,sega zapo4nah i s merene na basalnata temperetura,6te vididm kakav rezoltat 6te ima Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт