Дали отново да се събера с бащата на детето ми?

  • 5 794
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 62 595
Трудна работа. Един път шанс, втори път шанс... На него май му е изгодно така. Имаше една приказка едно време - не било важно къде ходи и какво прави един мъж, важното е да има кой да го чака и да му прощава. Сякаш гледа на теб като на всеопрощаващата майка, а не като на съпруга и майка на детето му, за които трябва да се грижи като всеки уважаващ себе си мъж. Той може да си кара така цял живот, а ти ще опъваш.

# 31
  • Мнения: 71
по добре го забрави и продължи напред

# 32
  • София
  • Мнения: 4 041
Раздвоена, знам историята ти, мила, сещам се за нея.  Sad  bouquet Защо ми се струва,че вече даваше шансове и пак ти се подигра този нещастник. #2gunfire Колко пъти ще го изстрадваш това, не ти ли омръзна? Той няма да се промени, той си е такъв, за него това е нормално поведение. Попитай колко от мъжете са зарязвали бременната си в 7 месец жена "щото не ги гушкала" , попитай мъже-в нета или твои приятели- как оценяват това поведение и ще чуеш псувни като на футболен мач. Нормалните мъже не са такива, това само идиот може да го направи.
Пожелавам ти успех, каквото и да решиш. Hug Ти си красива, умна, силна, ще се справиш с него или без него!

# 33
  • Мнения: 139
Това дали да му дадеш още една възможност зависи от очакванията ти към него.
Дорасъл ли е той за идеята, че вече е баща, създал дете с произтичащите от това отговорности, или се мисли все още за момче, нуждаещо се от обгрижване от твоя страна?
Ще ти оказва ли подкрепа и съдействие (от морален и финансов характер) при грижите, отглеждането и възпитанието на Вашето дете, или ще ти се налага да отглеждаш и него и да си сам родител на 2 деца (на истинското си дете и на мъжа ти) едновременно?
Планирано ли беше детенцето Ви и той до каква степен е желал/желае да бъде баща на това дете?
Познавайки този човек би ли могла да кажеш, че той е отговорен?
Симптомът "Злочеста Кръстинка" при взимане на такова решение не е най-добрият избор. Изневерил, изневерил, 99,9% от хората го правят, но някои са образцови съпрузи и бащи, а други не. Ако няма да ти е опора в живота - хич не си взимай беля на главата, колкото и да го обичаш/да те обича. Имаш си детенце, да ти е живо и здраво, има за кого да се грижиш, не ти трябва пораснало дете за обрижване в лицето на мъжа ти. Нямало било кой да го гушне, миличкият, ама жив да го ожалиш направо.

# 34
  • Мнения: 1 312
Ох трудно е да вземеш решение особено ако чувствата са силни към човека от среща.Пожелавам ти да намериш решение и да се справиш,каквото и да е то.Успех

# 35
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Според мен няма да се промени Sad
Щом не го е било грежа за детето, а е тръгнал да авантюрства ooooh! значи акъл няма да му дойде...
Поне като се беше родило детето да беше помагал, дори и финансово, но ...
Аз не бих му простила. Гледай си детенцето, няма неотгледано дете, сигурна съм, че ще срещнеш мъжът на живота си Hug
Не си длъжн да търпиш изневери и скандали, въпреки всички обстоятелства Hug

# 36
  • софия
  • Мнения: 2 140
Решението си е изцяло твое.Но аз лично не бих го допуснала отново.

# 37
Знаех ,че повечето ще мислят,че е абсурд да давам каквито и да е шансове на този човек,ама за 1 път от как сме се разделили ме човърка 6 то чувство,че нещата ще се оправят и че топлината пак се е завърнала помежду ни.Исках мнение,понеже исках неутрална страна,заради това.От 10 дни се държи прекрасно,загърби хората които бяха застанали между нас.Изгони и каза,че повече не желае да контактува с най добрият си приятел,понеже и той го настройваше против мен.Предполгам,защото му завиждаше неговият приятел и все беше против мен през всичките вече 2 год. и половина.Детето е било планирано,дори сме го правили 4 месеца нон стоп  Blush,понеже имах малко проблеми при забременяването.Дори си купихме ново жилище,което се строеше,бяхме пред сватба.Сега вече жилището е готово.Преди това бяхме под наем,след това той живя и още е при сестра си,която също е бременна и зарязана от мъжа си след 6 годишен брак.Мисля,че може би  това му отвори очите и действителността.Също така на първо време няма да влагам чувства и ще го изпитвам,дано опрадвдае доверието ми отново.Някой питаше преди как сме живяли,ами ако искате вярвайте ,но в пълна хармония 2 години под един покрив,никога не сме се карали за нищо,затова ми дойде като гръм от ясно небе постъпката му тогава.Може би ще се разпсивам тука в темата ми,пък дано тя да е наистина със щастлив край..  Praynig

# 38
  • Мнения: 4 733
 Аз лично не бих могла. Ако ти мислиш да се съберете заради детето, по добре не му прави това "добро".

# 39
  • Мнения: 2 660
Аз съм завтория шанс по принцип. Но ми се струва нагло да те обвинява за това, че ти е изневерил и то в такъв момент. Вместо да си посипе главата с пепел, щом иска отново семейството ти, си позволява и да има срещи с онази жена и да завърва разговорите ви със "скандал".На мен ми изглежда на хроничен мръсник, ще ме извиняваш.

Помисли си дали можеш да очакаш от него подкрепа, опора и сигурност. Ако да - опитайте пак. Ако се съмняваш - не си губи времето. Животът е твърде кратък и трябва да се отнасяме с уважение към себе си. Обичай се и ще ти е лесно да вземеш правилните решения, които те правят щастлива.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Раздвоена, почти на 100% съм сигурна кой е твоя случай,аз съм с теб мила,щом можеш и си толкова силна за да простиш опитай.Заради теб и детето опитай.
Мисля че този път няма да те нарани,всички правим грешки може би някой ден ти ще молиш за прошка и ще си благодарна ако ти я дадат,щом мислиш че е за добро давай.
Много късмет  bouquet

# 41
  • Мнения: 588
Приятелски съвет от мен - пробвай!
Пробвайте!
Съвсем целенасочено, уговорено и както решиш го наречи!


Надявам се този път наистина да е видял че не може без вас!

Много по - лошият вариант е да не ти дават НИКАКВИ шансове да поправите лошото, което е направено.
При мен е така, без шансове, без ни - що!
Това е най - лошият възможен вариант.

Всичко може и да се оправи, а може и да не се, но ти ще загубиш ако МОЖЕ да се оправи, нали?
Пробвай, стискам палци!

# 42
  • Мнения: 2 211
Приятелски съвет от мен - пробвай!
Пробвайте!
Съвсем целенасочено, уговорено и както решиш го наречи!


Надявам се този път наистина да е видял че не може без вас!

Много по - лошият вариант е да не ти дават НИКАКВИ шансове да поправите лошото, което е направено.
При мен е така, без шансове, без ни - що!

Всичко може и да се оправи, а може и да не се, но ти ще загубиш ако МОЖЕ да се оправи, нали?
Пробвай, стискам палци!


Въпреки големият риск, наистина е добре да опиташ отново. Ако не се получи, поне ще знаеш, че си направила всичко възможно да осигуриш нормално семейство за детето и себе си.

# 43
  • Мнения: 192
На колко сте години, че вярвате в чудеса?
На 26 съм и вярвам Wink

# 44
  • Мнения: 1 581
Най-важното е след 5 или 10 години да не се обвиняваш, че не си опитала - и заради себе си, и заради детето. Да, може да се провали опитът, но тогава ще знаеш.

Аз твърдо вярвам, че хората се променяме, правим грешки и се учим. Това не са чудеса.

Общи условия

Активация на акаунт