LaRedoute.fr - Всичко за поръчката - 54 - Прочети 1-вия пост преди да питаш!

  • 66 889
  • 1 645
  •   2
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 733
ето това се коментираше,че е престилчица за рисуване,не е якенце,ако за това сте го нарочили да го взимате Wink Stefoni го беше взимала (не съм я засичала скоро да пише тук Confused )...

Stefoni не е писала напоследък, защото не беше в София две седмици  Grinning Питате ли ме какво ми беше далече от всякаква актуална информация и лишена от тръпката да получавам лично всички поръчки, да меря и после да обсъждам  Laughing Макар че докато ме нямаше са се получили всички поръчани неща (общо 6 колета) и ще седна някой ден скоро да ги снимам и коментирам.

А сега за "престилката" - да, получих нещо подобно, само че в лилаво (http://www.laredoute.fr/vente-tablier-fille-la-redoute-creation. … e&pagesize=16)и Чоча ме светна, че всъщност е престилка, а не яке, както мислех. Ама пък много добре седи за престилка, да му се не види  Laughing, мен все ми мяза на шлиферче... Ще взема да снимам щерката облечена за да видите как стои в действителност.

http://www.laredoute.fr/vente-pantacourt-enfant-fille-morpho-sta … e&pagesize=16
Вземали ли сте за някоя девойка това нещо? Струва ли си?
Колебая се за номера 102 или 108 да й взема. Общо взето е доста слаба-15,5 кг с ханш и талия около 543-54 см, 98см висока.

Дъщеря ми е 98 и всички получени панталони 102 са и лекичко дългички, така че и аз мисля, че 102 е по-добре от 108  Peace И само да вметна, може и да знаеш, но за всеки случай - този модел го има за стандартни, слаби и пълни деца.

И едно питане от мен - харесала съм тези еспадрили:
но се чудя дали ще са удобни за толкова малко момиче (почти 3 годинки), което освен това е и супер енергично и постоянно в движение  Grinning

П.П. не може да бъде! четете ми мислите  Grinning Докато питам и вече е отговорено!

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 20:02 от Stefoni

# 1 006
  • Шумен
  • Мнения: 555
карамелена,първите и последните блузки ги имаме,на мен много ми харесват и стоят сладко,цветовете си отговарят,ето ти реални снимки
За другите незная,но за ето това се коментираше,че е престилчица за рисуване,не е якенце,ако за това сте го нарочили да го взимате Wink Stefoni го беше взимала (не съм я засичала скоро да пише тук Confused )...


Можеш ли да ми кажеш как са тия блузки
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=222891&photo=72
Номерата как са?
И линк за панталонките ако може   Praynig

P.S. Кутията ти е пълна.

# 1 007
  • Мнения: 1 000
Кода намалява и намалени вече ...но ги намалява от ненамалената им стойност, което пък донякъде прави безмислено ползването му
забелязах обаче че не се отнася за червената част на сайта Les Aubaines
така че ако от там бутнете нещо намалено...този артикул не се влияе
и още нещо...има някои неща които не могат да се намалят
исках да си намаля още 2 комплекта от чаршафите  лабиринт...да ама не става
те са хем мини...хем червени гадна работа...за успокоение ги пуснах с БД

# 1 008
  • Мнения: 173
Определено с нищо не мога да намаля Prix vert  Cry Много съм нещастна.

# 1 009
  • Мнения: 1 000
кое искаш да намалиш  newsm78 прати ми линк на лични
аз си записвам почти всички кодове пускани в темата ..повечето са за зелени цени

# 1 010
  • Мнения: 5 317
на мъжка гръдна обиколка 125 кой номер или размер тениски да взема,че нещо не се ориентирам?

# 1 011
  • Мнения: 9 095
чудя се този номер на мъжките тениски112/119 на коя номерация отговаря.трябва ми нещо ХХЛ.
за тази става въпрос:
http://www.laredoute.fr/vente-le-t-shirt-adidas-david-beckham.as … e&pagesize=16


Бри, аз казах вече няколко пъти- мъжа ми е с обиколка 113, взех му 112/119- голяма, пробвах на колежката на мъжа й 104/111- голяма, сега последно поръчвам още по- малкия номер, дано тя вече стане, незнам какви са тези размери...а аз още веднъж може ли да помоля за 174 размер от спортните мъжки екипи поне дължина на панталона Praynig

# 1 012
  • Мнения: 340
kiva,потничетата са много сладурски (днес точно в тази поръчка,която коментирахме ми бяха отказани другите цветове Twisted Evil ),а панталонките по-рано днес стана въпрос за тях,че ги няма в сайта от известно време иначе и аз исках да поръчам пак в др.цветове-идеална комбинация с потничетата!
Оправих кутията Blush

Stefoni,добре дошла отново!Искаше ми се от теб коментар за една лилава дълга риза/тунико-рокля Grinning -много ли е дълга(до къде ти е и колко си висока?!) и много ли се набръчква в кръста,т.е. вталена ли е или просто коланчето я прихваща на талията?!Ако не се сещаш ще издиря линка...

geri_kkoleva,твоя сак с нищо не става,и аз опитах с няколко уж за зелени,но...

# 1 013
  • Мнения: 5 317
Теди,мерси,току що видях ,че е писано.
на моя е 125,направих си сметката.

# 1 014
  • Мнения: 173

geri_kkoleva,твоя сак с нищо не става,и аз опитах с няколко уж за зелени,но...

Благодаря, че искате да помогнете, май ще го пускам на редовна цена  Sad

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 20:27 от geri_kkoleva

# 1 015
  • София
  • Мнения: 2 045
 Sad мъчно ми стана че никой не ми отговори на въпроса за housse - какво значи, но тъй като съм доста упорита намерих благодарение на пътеводителя за онлайн пазаруване   bouquet

49808 - Малка платнена дамски чанта пепел от рози с кафяво цвете и велурни кафяви дръжки, несесер, както и голям горен чаршав с две лица 1.80 на 2 м. и две калъфки 0.64 на 0.65 м

# 1 016
  • София
  • Мнения: 4 578
на мъжка гръдна обиколка 125 кой номер или размер тениски да взема,че нещо не се ориентирам?
Aз вземам 2 ХЛ.
brayan__ , не се сърди, на 1ва стр. има обяснено за чаршафите, защото повечето не говорим френски.

# 1 017
  • София
  • Мнения: 2 045
има наистина и определено съм изчела всичко, но там е  - Housse de couette - това знам какво е. Но на подаръка от кода пишеше само Housse - затова реших да питам.
Благодаря все пак. Лека и спокойна вечер

# 1 018
  • на пистата
  • Мнения: 5 845
има наистина и определено съм изчела всичко, но там е  - Housse de couette - това знам какво е. Но на подаръка от кода пишеше само Housse - затова реших да питам.
Благодаря все пак. Лека и спокойна вечер
не съм видяла поста ти,това е покривка за легло това е подаръка
само за кажа,че 65137 ми даде да го ползвам втори път Laughing

# 1 019
  • София
  • Мнения: 326
Някой дали е поръчвал този бански, чудя се кои размер да поръчам. Дъщеря ми е на 4.5г, но е слабичка- 102см, 13-14кг., блузки й вземам 102, но полички и панталонки не съм поръчвала, защото понякога й вземам дори за 2г....и не смея. Ако някой има бански, може да ме ориентира
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4941896& … ue&ksource=-1

Последна редакция: чт, 20 мар 2008, 20:58 от anelima

Общи условия

Активация на акаунт