LaRedoute.fr - Всичко за поръчката - 54 - Прочети 1-вия пост преди да питаш!

  • 66 891
  • 1 645
  •   2
Отговори
# 1 515
  • varna
  • Мнения: 1 012
Ако някой е получил тези как са като материя и отговарят ли на номера си?
за тези мамица писа че са и пратили голям размер-и не си заслужават парите-сребристите са изкуствена кожа Peace

# 1 516
  • Мнения: 289
BqViki, благодаря. Всички условия са спазени. Сигурно е заради % намаления. Ще пробвам. Peace

# 1 517
  • Мнения: 6 621
BqViki, благодаря. Всички условия са спазени. Сигурно е заради % намаления. Ще пробвам. Peace
Добавям ,че има и условие покупките да са от определена колекция.Аз с този код взех един комплект Адидас на малкия и видях голям зор докато намеря с кой продукт да запълня до 50Е.

# 1 518
  • Мнения: 222
Tedy_Daneva мерси за бързиа отговор.....да под 10 евро е   Sad

в такива случаи какво мога да направя, дали да не пусна същият артикул с други неща? тази поръчка анулират ли я? newsm78

Не я анулират. Ако банката ти позволява международни разплащания под 10 Е ще си я получиш. Аз имах такава поръчка (за 7.35 Е) и си я получих, картата ми е от ПИБ  Grinning
Явно не е само това...В началото имах 2 такива поръчки и нямаше проблем...получих си ги.Минала седмица направих още една такава,беше ми даже 18Е,но имах ваучер за ползване.И остатъка беше към 8Е.Получих вчера писмо от Редута,че има проблем с банката и ми отказват поръчката,а с банката няма проблем.... newsm78 Към ЦКБ съм.Но някои момичета писаха,че са си получили отказани поръчки,та сега си чакам...да видим какво ще стане.Явно принципа е избирателен  Simple Smile

# 1 519
  • Варна
  • Мнения: 3 239
Забравих да попитам и за тези гаширизончета ,моята щерка е ръст 87-88 см,86 ли даи взема или 102  newsm78
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7927096& … ue&ksource=-1
Наистина са страхотни, но според мен са леко умалени, така че поръчай един номер по-големи. Peace
Незнам, за мен пък е обратното  Rolling Eyes Мони е висока 94 см, взех й 94, обаче й стоят като рокля, изглеждат ми огромни.

# 1 520
  • София
  • Мнения: 2 045
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7927096& … ue&ksource=-1

Наистина са страхотни, но според мен са леко умалени, така че поръчай един номер по-големи. Peace

Незнам, за мен пък е обратното  Rolling Eyes Мони е висока 94 см, взех й 94, обаче й стоят като рокля, изглеждат ми огромни.
[/quote]

alexandra, мисля че chockolina отговаря за потничетата. гащеризончетата наистина са много по големи от номера си  Heart Eyes

# 1 521
  • София
  • Мнения: 4 578
Момичета, може ли някой, който е поръчвал 46 или 48 мъжки панталони, да ми ги премери. Praynig

# 1 522
  • София
  • Мнения: 1 740
Забравих да попитам и за тези гаширизончета ,моята щерка е ръст 87-88 см,86 ли даи взема или 102  newsm78
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7927096& … ue&ksource=-1
Наистина са страхотни, но според мен са леко умалени, така че поръчай един номер по-големи. Peace
Незнам, за мен пък е обратното  Rolling Eyes Мони е висока 94 см, взех й 94, обаче й стоят като рокля, изглеждат ми огромни.
Аз мисля, че става дума за потничетата. Вики е 74 см, а 86 са и леко големи, на лято ще са и прилепнали, поне на мен така ми се струва  Embarassed Същото се отнася и за другия лот от 3 потничета, които са с презрамки на Х. В тази връзка, искам на лято да сваляме памперса. Някой виждал ли е изгодни лотчета от къси гащи за бърза смяна  Laughing

Последна редакция: нд, 23 мар 2008, 09:19 от 450

# 1 523
  • Варна
  • Мнения: 3 239
Извинявам се ако не съм разбрала  Embarassed Но поне помогнах за гащеризончетата  Grinning

# 1 524
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 742
А какаво означава като за някой артикул, когато избереш размер, и цвят отдолу нещо не пише-нито ,че е свършил, нито че е наличен, нито че се очаква след няколко седмици?
Сайта се е прецакал или нещо променят. Грешката не е при теб  Mr. Green Peace
Вчера получих пакетчето от 14.03, супер бързо пристигна.
Роклята с копчетата лен и памук за 2 евро, уж червена поръчах, но дойде пруне според мен, цвета е хубав, само ще трябва да я стеснявам тук там http://www.laredoute.fr/vente-la-robe-courte.aspx?productid=3240 … 12&vsn=lesaub
Един обсъждан дънков гащиризон за бебето, супер е, мекичка материя, не е най-тънката, 86 размер му е като нормален панталон на дължина. С кода 65137 го намалих на 4,70 евро. http://www.laredoute.fr/vente-salopette-bebe-prix-mini.aspx?prod … e&pagesize=12този размер е с копчета отдолу за по-лесна смяна на памперс, крачолите се навиват и закопчават и стават къси панталони. Снимкаhttp://elku.multiply.com/photos/album/23#18
Еспадрили за мен, бели, намалени с кода на 5,20, аз си ги харесвам, определено са за тесен крак и си отговарят на номера /нося 37-38, 38 ми е ок/http://www.laredoute.fr/vente-espadrilles-compensees-femme.aspx? … e&pagesize=12

В пощенски клон 1618 София има още 2 пакетчета  Peace

Последна редакция: нд, 23 мар 2008, 10:17 от elku - elena

# 1 525
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Някой с карта от пощенска банка,да е получил поръчка под 10 евро?Има ли newsm78

# 1 526
  • Мнения: 1 951
Да питам нещо  Simple Smile

Имах ваучер получен по пощата. Използвах го мисля успешно,прие ми номера, намали ми сумата, поръчката си беше ОК, но вчера получих писмо от Сабине, че не съм въвела номера на картата и трицифрения код, за което ваучера ми е анулиран. Да и се обадя във вторник да ми даде друг.
До тук добре, но не разбрах направената поръчка, при която използвах този ваучер анулирана ли е или само 6-те евро?
В реимбурсмент имам само 6 Е, а поръчката е за повече.
И също не разбрах къде е трябвало да напиша номера на картата, освен на обичайното място при начин на плащане?
И къде да й пиша на нея?

Много ми станаха въпросите, но дано някой знае защо стана така.


Ето и самото писмо, ако изпускам нещо.

With reference to your order on March 17th , I am writing to inform you that the shipping has been cancelled because you indicated the voucher of 6,00 EUR but you omitted to indicate your credit card number with the 3 last digits back for the balance. So, I am reimbursing the voucher by a credit note of 6,00 EUR you could use online. Contact me on Tuesday, I will give you the number of it you will need.
 

# 1 527
  • Пловдив
  • Мнения: 4 720
Да питам нещо  Simple Smile

Имах ваучер получен по пощата. Използвах го мисля успешно,прие ми номера, намали ми сумата, поръчката си беше ОК, но вчера получих писмо от Сабине, че не съм въвела номера на картата и трицифрения код, за което ваучера ми е анулиран. Да и се обадя във вторник да ми даде друг.
До тук добре, но не разбрах направената поръчка, при която използвах този ваучер анулирана ли е или само 6-те евро?
В реимбурсмент имам само 6 Е, а поръчката е за повече.
И също не разбрах къде е трябвало да напиша номера на картата, освен на обичайното място при начин на плащане?
И къде да й пиша на нея?

Много ми станаха въпросите, но дано някой знае защо стана така.


Ето и самото писмо, ако изпускам нещо.

With reference to your order on March 17th , I am writing to inform you that the shipping has been cancelled because you indicated the voucher of 6,00 EUR but you omitted to indicate your credit card number with the 3 last digits back for the balance. So, I am reimbursing the voucher by a credit note of 6,00 EUR you could use online. Contact me on Tuesday, I will give you the number of it you will need.
 



Пише, че като си поръчвала не си написала трите цифри от кода на картата. Доколкото разбирам цялата  поръчка е анулирана и ще ти пратят пак номер на ваучер за 6 евро за да направиш друга поръчка.

# 1 528
  • Мнения: 1 951
Пише, че като си поръчвала не си написала трите цифри от кода на картата. Доколкото разбирам цялата  поръчка е анулирана и ще ти пратят пак номер на ваучер за 6 евро за да направиш друга поръчка.
Така, де, но когато не напишеш 3-те цифри от кода изобщо не ти приема поръчката. Затова си мислех, че друго имат предвид  Thinking

# 1 529
  • Пловдив
  • Мнения: 4 720
Хм, да не би пък да си объркала номера на картата. Thinking

На мен когато Събине ми беше писала да й пиша , писах като отговор на нейния мейл и ми отговори още същия ден.

Общи условия

Активация на акаунт