Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 2

  • 29 064
  • 526
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 398
Момичета на мен от доста време не ми иска вече трицифрения код, сега правих пробно да поръчам и същото, дори няма поле за него!

# 46
  • София
  • Мнения: 398
Девойки, които ще поръчват - задължително използвайте кода ITEM40, наистина намалява вече намалените неща от цялата разпродажба. От 29.99 ми намали на 17.99 едно панталонче!!!

# 47
  • Мнения: 3 342
Девойки, които ще поръчват - задължително използвайте кода ITEM40, наистина намалява вече намалените неща от цялата разпродажба. От 29.99 ми намали на 17.99 едно панталонче!!!

Днес видях, че съм получила този код и естествено не устоях на изкушението - поръчах още един чифт обувки, които допълнително успях да намаля на около 13 щ.д.
Нямам обаче още потвърждение за блокирането на сумата - предполагам, че заради часовата разлика.

# 48
  • някъде
  • Мнения: 979
Кога разбирате,че кода е приет?Аз го въведох,но не ми се отрази по никакъв начин на сумата

# 49
  • София
  • Мнения: 398
След като го въведеш, продължаваш и като стигнеш страницата с номера на каратата за попълване, там се отразява в тотала погледни по внимателно.

# 50
  • Мнения: 529
Девойки, които ще поръчват - задължително използвайте кода ITEM40, наистина намалява вече намалените неща от цялата разпродажба. От 29.99 ми намали на 17.99 едно панталонче!!!

А как става номера, ако избереш няколко  неща. Кое от тях ще намали на 40%: най-скъпото или както им се падне?

# 51
  • София
  • Мнения: 398
Ето това е картинка на кошницата ми в началото
а това е карнитка с цените след кога точно преди въвеждането на номела на карата и крайното потвърждаване на поръчката


И трите неща са нарочно от тоталната разпродажба, явно само за един артикул е това 40-во намаление!

# 52
  • Мнения: 30
Кога разбирате,че кода е приет?Аз го въведох,но не ми се отрази по никакъв начин на сумата

И при мен се получи същото, не ми намали един чифт дънки. newsm78

# 53
  • някъде
  • Мнения: 979
Да,стана ми ясно.Мисля,че не сваля задължително от най-скъпия артикул,поне при мен не беше така.Но въпроса е,че стана де.Според вас една рокля с гол гръб,един сутиен и един спортен панталон ще минат ли 900гр?И аз като съм от град без митница какво правя ако ги надвиша тези грамове?

# 54
  • София
  • Мнения: 398
zhekova мисля, че трябва да са горе долу толкова, но за по-малките населени места - аз не си получавам нещата в Сф, въпреки че живея тук, пращам ги на адреса на родителите ми, едно забутано село, когато се наложи да ходя на митница, от юпиес ми казаха че трябва даходя във Враца, явно там има митница, но понеже на мен ми беше по удобно тук в Сф, те не ги пращаха до там, а си ги взех от софийската.

# 55
  • някъде
  • Мнения: 979
Кога разбирате,че кода е приет?Аз го въведох,но не ми се отрази по никакъв начин на сумата

И при мен се получи същото, не ми намали един чифт дънки. newsm78
  Струва ми се,че действа на стоки от секцията за разпродажба.

# 56
  • София
  • Мнения: 398
Кога разбирате,че кода е приет?Аз го въведох,но не ми се отрази по никакъв начин на сумата

И при мен се получи същото, не ми намали един чифт дънки. newsm78
  Струва ми се,че действа на стоки от секцията за разпродажба.

Действа само за нещата от секцията Clearance- ITEM40!

# 57
  • Мнения: 30
Кога разбирате,че кода е приет?Аз го въведох,но не ми се отрази по никакъв начин на сумата

И при мен се получи същото, не ми намали един чифт дънки. newsm78
  Струва ми се,че действа на стоки от секцията за разпродажба.

Действа само за нещата от секцията Clearance- ITEM40!
Да, стана ! Намалиха ми  едно кожено яке от 90 долара на 54 долара, но така с доставката се получват около 80 долара, да не се наложи да го освобождавам от митницата, че тогава ще ми излезе доста солено май. Вие как мислите, ще обмитявам ли ? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 58
  • София
  • Мнения: 398
Прати линк да го видим, за да преценим  Laughing!

# 59
  • Мнения: 529
Да, стана ! Намалиха ми  едно кожено яке от 90 долара на 54 долара, но така с доставката се получват около 80 долара, да не се наложи да го освобождавам от митницата, че тогава ще ми излезе доста солено май. Вие как мислите, ще обмитявам ли ? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Всичко зависи как ще ти го пратят. Ако по UPS - да.

Прати линк да го видим, за да преценим  Laughing!

За 90 долара има само едно яке:

Общи условия

Активация на акаунт